Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

indy
4. jan 2009

ahojky vsetko dobre v novom roku a latkarkam vela zbytocnych financii zelam🙂
maly akosi zacal viac curat tak chcem trochu obohatit nasu vybavu o nejake dobre save kusky hlavne na vonok. Co by ste poradili co mate osvedcene vylozene na dlhsi cas bez prebalovania. Mame AIO MMT ta je super, ale kedze pouzivame len vlniaky tak teraz by som kupila nejake len nohavickove plienky. Super vyzera ta SWD velurova, ale 7 stoviek za jednu plienku je dost.
Tak libra pekne klesa, tak ma akurat napadlo tie co kupujete plienuse z UK tak platite cez pay pal? Bambusko ty si myslim spominala, ze platis cez konto mbank?Chcela by som si ho aj ja zriadit, ako dlho to asi trva kym pride ten kurier s tou zmluvou.

bihan
4. jan 2009

Indy, vezmi IB 😀 sú tenučké a výborne savé, na vrchu majú umelinu, takže stále suché a vonku stačí vymeniť črevá. Ja na ňu nedám dopustiť 😉

olinka6226
4. jan 2009

indy ano platili sme cez paypal. ja mam inu banku cize ti s mbank neporadim. co sa tyka nohavickovych plienok na von tak asi bambusky...

jarka007
4. jan 2009

Caute, uz davno sa chystam, ze si kupim latkove plienky, ale nejak ma mangel vzdy prehovoril. Pozerala som si teda pouzite na ebayi (nove sa mu zdaju straasne drahe) a maju vacsinou len popolino. A niekde inde som citala, ze nie su velmi dobre, ze su aj ovela kvalitnejsie. Tie bambusove, o ktorych pisete som na nete nikde nenasla. To su dostat len v Cechach ? Zijem v Nemecku a v podstate som ine ako popolino nevidela.

bambusko
4. jan 2009

jarka, na slovensku je vyrobca plienok, babmusove plienky maju super a za dobre ceny, daj si ich kupit tu 😉

www.plienka.sk

bihan
4. jan 2009

čo sa týka Nemecka, trošku to rozoberali kočky tu, tak príp. skús napísať tlapičke, to je zabehaná látkárka 😀 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a inak výbavička sa dá krásne poskladať aj z Baby Lucy (to je ten odkaz od Bambu), len by som asi kúpila iné nohavičky a máš to za veľmi rozumné ceny.
Inak plienky sa dajú objednať z celého sveta a občas to vychádza lecnejšie ako u domácich predajcov (teda ja žijem vo Fr a nikdy som nič z FR obchodu nekúpila, lebo majú predražené nielen plienky, ale aj poštovné).

jarka007
4. jan 2009

babusko diky. Urcite si aspon nejake objednam. Prave som si kupila na ebay 10 lotties za 10 euro 🙂 . Tak dufam, ze budu dobre. Na skusku.

sjuzocka
4. jan 2009

http://www.teeheebaby.co.uk/prodtype.asp?strPar... - indy, tu ta vyjde SWD velurka na cca 400 sk 🙂

bihan
4. jan 2009

nooo.. skôr by som povedala 500 aj s poštou 😉

bambusko
4. jan 2009

fix nohavicky babylucy mame od narodenia a su ok, ine som sice ani nemala v ruke, ale nebol ani dovod pokusat 😀

bihan
4. jan 2009

Bambu, ty nemáš vlňáky? 😝 Ja b som už klasické pulky asi nekupovala.. keď treba, aby nič nepretieklo, mám kapsy a na doma milujem vlňáky, v núdzi flísky, ale pulky ako také nemám ani 1ks, proto by som radšej zobrala na mimi nejaké IV napr.

bambusko
4. jan 2009

bihan, mam, ale pomedzi to pouzivam aj pulky. kapsy mam len 3 swb

jarka007
4. jan 2009

A tie nohavicky je rozdiel tiez, ake das ? Tie vlnaky myslite normalne skokeby tie strikovane ?

olinka6226
4. jan 2009

joooj tak to ja som sa teraz s kapsami a aio rozbehla... itti bitti mam asi 7 a blueberry kapsy 5, 1 bum genius.

olinka6226
4. jan 2009

joj a este som zabudla na 3 baby kangas kapsy. no uplne slahunta som. co vam poviem. ale sa stale ukludnujem ze to je aj pre druhe babo.

sjuzocka
4. jan 2009

Oli ani nehovor :-P ja si chcem este dokupit itti bitti len tie jadra lebo to vonkajsie chlpate sa da pouzit na dve prebalenia pokial to nepokaka. A uwazovala som o nastrihani bamboo multi P ze sacia vlozka navyse

olinka6226
4. jan 2009

sjuzi a to sa da? som take nevidela ze by predavali zvlast...

petusaaa
4. jan 2009

baby, aby ste sa nedostali do reflexu. ludia, pribehy, emocie... ako sme kvoli latkovym plienkam skoncili na ulici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olinka6226
4. jan 2009

petusa to mi nehrozi... ved co nevyuzijem to predam. aj tak som si shop s plienkami otvorila len preto aby pokryl naklady na to moje sialenstvo 😀

petusaaa
4. jan 2009

oli, ale vies kolko by tu bolo potom obchodov s plienkami 😕 😀 😀 😀

bambusko
4. jan 2009

vsak je, ale len takych mini. kto z vas este nepredaval? 😀

petusaaa
4. jan 2009

bambusko jaaaaaaaaaaaaaaa, ale plienocky mame len chvilku 😉

verulka
4. jan 2009

krasky, ak mate zaujem o nejake plienocky, tak pisnite IP, idem predavat velku cast mojich, kedze ich bude cochvilka prebytok 😢 vsetko kupovane cca sept-okt, skvely stav 😉 aj vrchnace predavam...len sa mi nechce pisat inzerat..takze ak je chut, tak ip poslem zioznam 😉

bezaz
4. jan 2009

zuzi dik za popis, ten napad s lavorikom je super.. asi sa budem musiet skonsolidovat a nieco vymysliet.. 😅
bambu mame strasne malu kupelnu, by som krpatu ani do umyvadla nemestila 😒 a ani ja som este nic nepredavala z vybavy..
zatial okrem BL 3v1 a coloriek ostatne celkom zvladaju napor, uz skladam vkladacky vselijako, aby sa tak krpata neprecurala

bambusko
4. jan 2009

bezaz, bl 3v1 u nas funguju s poskladanymi viacvrstvovkami namiesto tej povodnej vlozky. ta staci tak na 1 cik 😒

verulka
4. jan 2009

oli, ake su tie kangas? tam treba vkladacku vsak? ide tam BL ranic alebo bambuska?
baby, ktora je podla vas savejsie- organic ci bambus?

indy
4. jan 2009

sjuzi dik za link su tam lakave plienocky a aj ceny Kolko si platila postovne? Zahrnaju aj SK do EU?

indy
4. jan 2009

verulka mne sa viac pozdava organic vobec sa mi nezda ze by bambuska viac nasala. A este aj hrozne stvrdla normalne mozem pouzivat miesto smirgla.

verulka
4. jan 2009

hmm, mne nestvrslo nic..zatim..ja mam radsej bambusku, len ma zaujima ich savost...ano SVK je v ramci eu 😉

bihan
4. jan 2009

Indy, Slovensko je v Eu už pár rokov 😉

Ja síce nemám BL organic, ale bambus mám hrooozne rada... práveže vôbe nestvrdol a dokonca MM minule zhodnotil, že je skoro aký mäkký ako keby vyliezol zo sušičky.. pri organic jadrách od LVB je to rozdiel.. ale ja mám tieto dva matroše rovnako rada 😵