Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
15. sep 2010

prisla pokusitelka, takze toto necitajte, hlavne @brisilda necitaj. 😀 😀 😀

vyzera to, ze my ideme objednat, tak ak mate chut sa pridat, tak v nedelu je deadline.

jednovelkostne itti bittky http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/Itt...
Mini La La http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/inf... tie su PPC
Olive jane PULky http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/Oli...
Bambooty AIO http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/inf...

pripadne pokukajte, cakam do IP

brisilda
15. sep 2010

@labutka a kedy budes objednavat? ja idem prestudovat stranku 😀 😔

divoska
16. sep 2010

@labutka no fakt pokusitelka 🙂 s Cushie Tushies tu ma niekto /pozitivne/ skusenosti? sa mi zda ze som to tu videla /a kukam ze aj zapisala ze na vyskusanie este/ to z tejto ide polka na charitu aj? alebo z tejto ee a len z tej z couture co mam poznacenu? inak tie mini lala vyzeraju tiez vyborne

labutka
16. sep 2010

@brisilda sak pisem ze v nedelu je uzavierka... 😉

@divoska ct mam, na charitu ide z tej dude working wonders (hlavicky-hviezdicky). Zmensena je dobra len na babo co sa nehybe, my ju mame nezmensenu a som spokojna.
Mini la la maju dobre referencie.

zojec
16. sep 2010

@labutka 😠 😠 😠 pokusitel.. ale tentokrat sa ovladnem 😉 no plienocky su krasne

alusha
16. sep 2010

ja radsej nejdem tie linky ani pozerat 🙂 no takze nase vlniaky anavy druhy krat nalanolinovane, tentokrat som nesetrila lanolinom su super 🙂 vcera ich testoval cely den a vobec nepretiekli a davala som mu len stvorce do nich 🙂

brisilda
16. sep 2010

@labutka jas som slepa 😀 predsalen uz bola pokrocila hodina no kukla som to a je tam vela krasnych plienociek len mi napis IP ake je postovne az si to viem prepocitat 😉

labutka
16. sep 2010

@brisilda kojis, ne? Tak to treba zvalit na laktacnu demenciu. 😀
Zatial sme 3, ak sa nas nazbiera viac a spravime vecsiu objednavku, snad bude aj zadarmo. 😉 J som uz siete rozhodila, uz len nech sa aj niekto namota. 😉 😀

brisilda
16. sep 2010

@labutka ok do nedele prestudujem dokladne a dam ti vediet 😉

divoska
16. sep 2010

ja ked sa ovladnem s plienkami tak minimalne tie stvorce na prdel tam vyzeraju dobre za super cenu oproti svk. budem snorit este a beknem 😉

zojec
16. sep 2010

labutka dala si vela casu na premyslanie do nedele.. ☹
baby chcem sa spytat, ked lanolinujete dvoje vlniaky naraz, zvysujete davku lanolinu? alebo klasika ako pri jednych??

labutka
16. sep 2010

@zojec uz ti to vrta v hlave, ze? 😉
Ked das viac vody, daj aj viac lanolinu.

katka888
16. sep 2010

@zojec
no ja som lanlinovala dvoje podla navodu, ale as ten navod bol na jeden kus, takze som lanolinovala druhykrat, kazde vlniaciky zvlast a konecne s uspechom 🙂 /jedny som lanolinovala rano, poobede som vymenila v lavori za druhe do noci. /

sulky
16. sep 2010

@divoska , u nas v Trnave v Tescu maju zasa same male cisla. Pridi sem na nakupy 🙂 Ja mam zasa problem najst tovar velskot 12-18 a 18-24.
@brisilda, vravela som ti ze budu tie navleky otlacat. @zfidorka Nas neotlacaju toodlebugz.
@alusha, ucite si ponechaj IB Lkovu.My sme jej prisli na chut az ked sme zacali chodit. Dovtedy stale pretekala.
@brisilda, @alusha, ake vkladacky hladate? hrubsie savejsie alebo take sikovnejsie?

zojec
16. sep 2010

@sulky prosim ta, tie disana vlniaky farba hneda to je aka? taka prirodna, ci tmavo hneda? ja by som chcela tie prirodne velkost M tak o mesiac.. lebo z Siek uz asi vyrastie

sulky
16. sep 2010

@zojec , to je tmavo hneda, taka cokoladova.Prirodna je uz vypredana. Zostala oranzova, modra a hneda.

zfidorka
16. sep 2010

@zojec ja uz davam M-ko teraz, je jej trolinku velke, ale do S-ka som ju musela v nocnej plienke pchat...

sulky
16. sep 2010

@zfidorka , Mko? Ved to je riadne velke

zfidorka
16. sep 2010

@sulky hej je 🙂 okolo noziek to ma este volne a siaha jej to az pod pazusky, ale to sa mi paci 😎 no na zadocku je na nocnu plienku akurat...

dahlia23
16. sep 2010

baby, hodila som do bazáru, čo sa nám doma váľalo, tak ak by sa niektorej niečo hodilo.... 😉

etuska
16. sep 2010

@dahlia23
akurat pozeram 😅 ake su tie vlniaciky?Myslis ze by nam uz boli male?-Šimi ma cca 7kg

labutka
16. sep 2010

ja som tiez nieco nahadzala do bazaru...

etuska
16. sep 2010

...a ja nahadzem par S-iek o par tyzdnov 😀

dahlia23
16. sep 2010

@ etuska, jurkovi sú ešte dobré, ale už ich nepoužívame. ja nemám nervy na to lanolínovanie 🙂

emjee
16. sep 2010

ja uz sa dlho chystam hodit zase nieco do bazaru, ale neni cas to fotit 😝 😀

dahlia23
16. sep 2010

@emjee tak to bolo aj u nás 🙂 nebolo kedy fotiť 🙂

etuska
16. sep 2010

@emjee
@dahlia23
ja aj odfotene mam-nie je cas dat do PC 🙂

avila
17. sep 2010

Baby, stvorce ste zvykli pouzivat dokedy? Mne tie Kikko bambusove zbehnute zacinaju byt male, zla kupa, radsej som mala vziat ine 😠

alusha
17. sep 2010

@avila my stvorce pouzivame denne, bavlnene aj kikko bambusove skladam na dvanastiny a do toho nejaku vkladku davam... alebo aj dva stvorce obcas, ale to ma velky zadok

sulky
17. sep 2010

@avila , ktore mas?