Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

avila
4. okt 2010

@divoska no my nakojime o takej 20, potom spi a potom niekedy medzi 1:00-2:00 a znova okolo 6:00. Obycajne este na taku hodku zaspi. Dufajme, ze to takto vydrzi. Vecer niekedy vymysla, ale skor ci neskor sa vzda. Dnes sa vzdal 20:30 😉 Mokro mu nevadi a kaka uz len rano, do serblika 🙂 Ale takto fungujeme taky tyzden, odkedy som sa nastvala, ze rezim treba zaviest 😉

sulky
4. okt 2010

@avila ,gratulujem za to kakanie do serblika 😉

dahlia23
4. okt 2010

@sulky a nappy fresh kedy budeš mať? 😉

sulky
4. okt 2010

uz sa na tom pracuje 🙂

divoska
5. okt 2010

@avila mas nastudovanu bkm? u nas momentalne este nehrozi, ale rada by som potom aspon nejak ciastocne ak na to budem mat nervy, existuje o tom nejaky "navod" okrem tej temy? pamatam si nejaku cesku stranku s videom ale nemam ju tu ulozenu. a s tym kojenim /ktore sposobuje to neustale prebalovanie 🙂/ holt tomuto cicavcovi nevysvetlim 🙂 ale sak ono sa to upravi 🙂

brisilda
5. okt 2010

@sulky veru aj mna zaujima kde vam zo stranky zmizol nappy fresh mne uz dochadza a treba doplnit zsobu 😀 😀 😀

avila
5. okt 2010

@divoska mas v ip🙂

avila
5. okt 2010

@sulky dakujeme akurat dnes rano som bola leniva vstat, no uznajte, v takom pocasi, takze drobec na mna odmietol cakat 😉 A ako na potvoru nejde voda, tak som ho musela umyt v studenej, zo vcerajsieho kupania (esteze som bola leniva ju vcera vyliat 🙂

ewulalia
5. okt 2010

ahojte baby, priebezne vas citam ... len vobec nestiham reagovat 😵 Prisla som pre radu.... minule ste sa tu tusim bavili o dobrych suchacovych PULkach. Mam Flip-ky a som s nimi spokojna (... len nam zacali trochu vadit patentky pri zapinani ... straaasne nas to zdrzuje a z rychleho prebalenia je ... viete si domysliet) Thirsties Duowrap su porovnatelne s flipkami? daju sa pouzit v pohode aj na rovne plienky? vdaka 😉

zfidorka
5. okt 2010

@ewulalia na rovne plienky su dobre weehuggers 😉 su aj na suchace...

vanesska
5. okt 2010

ahojte kocky...

prisla som sa poradit ohladom vlniacikov.
ake mate skusenosti s natahovacimi lovikmi a s loveybums jersey?
na ake plienky su najvhodnejsie ako sedia... pripadne viete poradit nejake ine dobre vlniaciky?
podotykam ze nasa je teda riadny cikosko precika snad vsetko rano plienka vazi snad kilo 😅

divoska
5. okt 2010

@ewulalia ja som velmi spokojna aj s normalnymi thirsties

izabelkak
5. okt 2010

@ewulalia ako som pochopila z diskusií tak tie viacveľkostné thirsties sú strihovo lepšie na rovné plienky ako duowrapky, ja mám tie duo vel. 2 a sú to veru obrie pulky, napr. na nohavičkové - síce anavy ich dávam zmenšené úplne na minimum, ako dávam do nich aj plienky na rovno ale tá prdelka je na nich šitá vačšia takže na rovné plienky si viem predstaviť ideálnejší strih v tom zadku...
ale inak materiálovo som s nimi spokojná, ak tak fakt skús radšej na rovné plienky tie klasické thirsties... alebo ešte je aj tá možnosť že Iz má malý zadok🙂))

divoska
5. okt 2010

ja mam thirsties S-ka, a tie nam sadli skoro ako jedine od tych 2 tyzdnov a sedia asi najlepsie doteraz. normalne celu dobu rozmyslam ze je to mozno ta vyhoda viacvelkostnych /pretoze ostatne mam univerzalne/. aj ked mam aj BL S-ka fix a uni a tie su oproti nim obrovske sa mi zda.

dahlia23
5. okt 2010

@ewulalia ja som malému presne z rovnakého dôvodu objednala PUL SWB. ibaže nám omylom prišli o číslo väčšie. ale inak sa tvária v pohode 🙂

martina05
5. okt 2010

@dahlia23 ad mio fresh..ja som bola v Alladinovi osobne minulý týždeň kupovať stoličku na jedenie a chcela somaj ten Mio fresh a v kamennom obchode ho nemali ..vraj len na objednávku ☹ ☹ ☹

martina05
5. okt 2010

Inak skúšala som na noc Anavy a SUPER !!!
Máte niekto skúsenosti s týmito vlniakmi?? http://www.pletenaovecka.sk/index.php?cPath=31
Ozaj a ešte ma napadlo Mio fresh, Nappy fresh al. soľ z DMkyby nemali ísť na pulky?? Alebo som to len zle pochopila??

sulky
5. okt 2010

@vanesska , zalezi ci chces vlniaky na den alebo na noc. Tie co pises, su fajn na den. Na noc mi pretiekli ale cez den nie.
Ine dobre vlniaciky? Ja mam bundle of joy, Anavy, disana, Baby Beehinds.Prve dve na den,druhe dve na noc. Vsetky styri su supeeer.

zojec
5. okt 2010

ahojte, vidim ze na MK sa robia nejake graficke upravy.. napisala som konecne clánok o plienkach, krasne ho poupravovala ale hodilo mi to vsetko do jedneho uceleneho neprehladneho celku.. :( aspon mne to tak ukazuje.. kuknete sa na to a dajte mi vediet, ci aj vam sa to tak nerpehladne zobrazuje.. dakujem..

sulky
5. okt 2010

@zojec , uau 😉

sulky
5. okt 2010

@zojec , ano, aj ja to vidim v ucelenom neprehladnom celku 😀

etuska
5. okt 2010

babyyyy-videli ste nove BG? 🙂

sulky
5. okt 2010

ano, prave teraz ich pozeram na facebooku. Skoro som odpadla 🙂

etuska
5. okt 2010

ta modra Jet setter je super 🙂

divoska
6. okt 2010

@sulky z tej ceny? 😉

zojec
6. okt 2010

@divoska 😀 😀 😀 no ale su krasne.. 🙂 idem s tym clankom nieco urobit.. vcera som to skusala asi 3x, ked ho tam zadam, tak je pekne rozcleneny, a ked ho hodim ze zadaj, tak ho tam nabucha tak neprehladne.. :( @emjee kde robim chybu?? kopirujem to z wordu

divoska
6. okt 2010

@zojec jo zrovna som ho hladala a nist. neva pockame, ja sa zase chystam konecne zavesit zostavu

zojec
6. okt 2010

tak beriem spat, teraz je to uz prehladne.. asi to vcera trosku blblo, ked robili kozmeticke upravy... tak si mozte precitat 😉

miruss
6. okt 2010

Tie nové Bum Genius sú krásne. Ktovie kedy budú dostupné pre predajcov v Európe. Dúfam, že čoskoro.