Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

anlu
13. okt 2010

@sulky no jej sa to pokrci skoro cele... na zadocku to ako tak drzi ale medzi nozkami a vpredu ani nehovorim... uplna gundza 😝 aj tvoj Simonko je taky neposed? len aby som porovnala ci to je tym pohybom alebo tymi gatami
@zojec aj ja tak skladam ale na koniec na polovicu lebo na tretiny nam by uz bolo kratke

katka888
14. okt 2010

@anlu
aj ja skladam ako vy, ten finalny obdlznik tiez len na dvoje, na troje by bol maly, ale ja mam este zdedene socik stvorce tusim povodne mohli byt 70*70

zfidorka
14. okt 2010

ahojte, periete niekto plienky(alebo aj ine pradlo) v orechoch - ako ste spokojne? moze sa davat puer/sol na skvrny aj na PUL?

izabelkak
14. okt 2010

kokos baby o tomto ste už počuli? https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/wkde/or...

izabelkak
14. okt 2010

@zfidorka ja som prala plenuchy v orechoch a pohoda, prestala som s tým koli fleesu aby mi náhodou nezačal horšie sať, PUER dávam normoš na plienky, teda len na plienky keď je účinný až od 50 st. neviem o tom žeby sa nemohol používať na PUL?

alusha
14. okt 2010

@izabelkak a to nie je normalna latkova plienka?? 😲

anlu
14. okt 2010

@izabelkak @alusha to je normal latkova plienka, kto vie co jej povedali v tych zdravotnickych ked to kupovala 😀 😀 😀

alusha
14. okt 2010

@anlu aj mne to pripada ako flanelova baby lucy 🙂

anlu
14. okt 2010

@alusha presne aj mne sa zda, neviem ci to tam v predu aj nie je napisane

anlu
14. okt 2010

@alusha to je este z tych starsich

alusha
14. okt 2010

mali by sme jej napisat, nech si zmeni inzerat 🙂

izabelkak
14. okt 2010

@alusha @anlu presne, podľa mňa je to tiež obyč. látkovka načo by potom k tomu bola tá vkladacia plienka, ako dala to slovo ortopedické do úvodzoviek, tak kto vie, možno pre tie čo používajú jednorázovky je úplne nepochopiteľné žeby to mohla byť plienka...

izabelkak
14. okt 2010

baby ale keď nad tým tak rozmýšlam tak lepšie toto na jednorázovky ako poštolky, nie?

alusha
14. okt 2010

v tych zdravotnickych asi tiez nevedeli co to je 🙂

anlu
14. okt 2010

presne aj mne to napadlo ze ani nevedeli co to je 🙂 mozno by sme jej to mali napisat 😕 a urcite je to BL

alusha
14. okt 2010

@anlu som zvedava, ako by zareagovala 🙂

anlu
14. okt 2010

@alusha ja je napisem mozno sa nenahneva 😅

katka888
14. okt 2010

ved postolky sa oficialne volaju ortopedicke nohavicky.... asi si to nejak teta poplietla

zojec
14. okt 2010

ja som si to uz daaavno vsimla.. tiez mi to bolo divne... ale predstavte si tu ritku v pamperske, vkladacke a este aj v gatusiach 🙂
@anlu potom daj vedietm co napisala...

anlu
14. okt 2010

uz som jej napisala, tak dufam ze sa jej to nejako nedotkne 😀 dam vediet co mi odpisala
@zojec no ved to, ze to nie je tenucke tak to chudak dietatko... a ta plienka zase nie je taka pevna medzi nozkami...

etuska
14. okt 2010

@izabelkak
urcite su to Baby Lucy-lebo taketo mam pozicane od kamosky a aj ta vkladacka vyzera tak isto 😝

katka.carska
14. okt 2010

ja som sa stretla s tym, ze to ponukali v lekarni namiesto postoliek - tie konkretne boli Hamiko.

anlu
14. okt 2010

no teraz neviem ci to mozem tak verejne napisat, aby to nenasla a neurazila sa ze zverejnujem jej slova ale tak v skratke... napisala ze jej to ponukli v zdrav. p. ako ortopedicke nohavicky a ze jej sa to zda na to ze je to plienka hrube a nevie si predstavit ze sa to ma casto prat...

etuska
14. okt 2010

@anlu
hmm-asi posleme nejake latkarky do zdrav. potrieb robit zamestnancom osvetu 😀

anlu
14. okt 2010

@etuska 😀 😀 😀 tak tak, asi treba... mna len prekvapuje ze si nevsimla ze na bazari je kopu takych plienok, ze jej to cudne nebolo... 😕

divoska
14. okt 2010

no tak to fakt nevyzera velmi ortopedicky, mozno mierne ak by sa to dalo ako guca na oblecenie este. ale asi by to neudrzalo. ja mam v inzeratoch tie ortopedicke marwell co som zhanala tie sa zas volaju ze ortopedicke alebo abdukcne.
https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/901t/ab...
ale nakoniec sme zostali pri tom co mi tusim zfidorka poradila od tej cesky ze mu pripinam na oblecenie dve latkove bo uz som si na to zvykla kym mi hentie objednali. a dufam ze uz za tyzden a pol to mame z krku lebo mi to lezie statocne na nervy davat mu to milion krat za den hore a dole ked ho tak casto prebalujem. a niekedy ked mu to nedam tak zrovna zaspi a plienka mu vydrzi aj 2-3 hodiny... 😠 😀 murphy nikdy nespi proste 🙂

zfidorka
14. okt 2010

@divoska neboj bude dobre... 🙂
inak, ja som raz robila statistiku prebalovania a vyslo mi 17x za 24 hodin, sa mi to zdal byt uz dobry extrem, ale ty s tvojimi 27x si asi neprekonatelna 😉

divoska
14. okt 2010

@zfidorka no dufam. a co ja, to tento cicavec tu 🙂 . ja na vas tak casto myslim.... sa vam musi stikutat. dnes mi rano tiez behom par minut pre...l plienku po celej dlzke obdlznika tak, ze minimum zostalo suche a vnutri mu to plavalo tentokrat nielen okolo noziciek ale po celej dlzke flipky. radost pozerat /a prebalovat 🙂 / to bol mnozstevny rekord zas. uz mam take stavy ze vam to odfotim aby ste mi verili ale to uz by bola ina uchylacina 😅 . ja som len vdacna ze mam tolko puliek a vrchnych vselijakych pokupenych lebo by som ho nemala do coho balit co ich stale tocim a po par pouzitiach ich musim normalne hadzat do pradla alebo periem v rukach a nechavam schnut. sak mne uz z toho pekne cvaka. si ludia asi myslia ze si vymyslam ked hovorim ze sa mi s nim neda ist moc von, ked stale len cuca a pusta 🙂 tieto posledne dni si nepisem lebo stale bolo treba niekde odbehnut alebo tu niekto bol, ale planujem zajtra alebo v sobotu zas. ale myslim ze sme klesli na nejakych odhadom menej ako 20 dufam.
veru, nezohnali sme v kauflande tu misku takze este neodchytavame. kde co ine kupit?

zfidorka
14. okt 2010

@divoska hocikde v domacich potrebach, normos miska na slahanie... moja ma priemer na otvorenu dlan...

divoska
14. okt 2010

@zfidorka a neni to male? to je taka vyssia akoze? btw vhodne aj pre chalana? jak ho mam nad tym drzat. to aby som zas isla studovat techniku co 😀 o tom sa nikde nepisalo 🙂 hm rozmyslam kde tu nejake domace potreby mame. asi aj nikde 😀 ale do tesca sa chystam v dohladnom case mozno tam niec objavim