Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

kpn
2. nov 2010

@alusha Jeeej alushka tak to som rada, ze si tu... ty si minule ku nam do temy hadzala linka aj na pani co sije plienocky a bola si tusim spokojna. No ono ja som zacala plienkovat, potom mi ruplo v bedni a predala som celu vybavu. kt. pozostavala len z jednej zn. Gro Babycok, a chcem sa k tomu vratit, ale uz si chcem nechat poradit. Tak ak mas chvilku daj nejaky tip a radu prosim. dakujem

labutka
2. nov 2010

@kpn kukni moj album, mam chalana a nic nepreteka. Ale myslim ze gro baby vkladacky su skor strihane na dievca...

alusha
2. nov 2010

@kpn jaaaj, tak teraz pouzivate jednorazovky? no neviem, podla toho ake chces pouzivat, ci nohavickove, alebo aj stvorce... my to uz mame zabehnute tak, ze cez den na doma stvorec plus nejaka vkladacka a na to vlnene nohavicky alebo nohavicky z bum genius flip alebo aj tie gro baby, co ste mali aj vy... no a na von, na navstevy, na cesty kapsove plienky, mame rozne, BG 3.0, fuzzi bunz, HH, tots bots easyfit aj tie z ebay a vsetky su fajn... no a na noc bambusova nohavickova plienka a na to natahovacie vlniaky 🙂

kpn
2. nov 2010

@labutka dakujem ti... zaujali ma tie svaddlebees ... tie su strihovo skvele ...vlniaciky co si robila ... no klobuk dole
@alusha tak veru sme na jednorazovkach a musim to uz zmenit, bo kazdy treti den vyhadzujeme taku kopu plienok ☹

alusha
2. nov 2010

@kpn skus aj tie flipky, tie su fakt skvele, my mame sty dry zvyhodnenu sadu a nohavicky mozes vyuzivat as samostatne na ine plienky

labutka
2. nov 2010

@kpn zo swb som spokojna ako znackou. 🙂 a tie vlniaky strikovala moja babka. 😉

kpn
2. nov 2010

@alusha tie flip som si vsimla uz minule, len som si nebola ista, ze ci pomer cena a kvalita mozu byt ... bo ostatne vychadzaju o dost drahsie.
@labutka sikovna babicka ... posli aj ku nam taku 🙂

divoska
2. nov 2010

@brisilda pekna foto ;) ja som tiez cez vikend fotila, ale vsetky mi fotil zhora chlap bo som mala pocit ze sa mi nezmestia a mam z tej fotky zavrat 🙂 tak som ich zatial nezavesila, ale nanovo to tam cpat uz nebudem 🙂 tiez zavesim coskoro

divoska
2. nov 2010

@labutka jo viem si predstavit ze to musi byt super. akurat ze na tu miliardu stvorcov co doma najviac pouzivam a perem kazde dva dni moc nehrozi. a pracku mame jak najust tiez zrovna prvy krat v zivote plnenu z predu 😀 neva aspon bude mat maly na co kukat potom 🙂

mamusia
2. nov 2010

Ahojte,chcem Vam napisat moje postrehy po kupeni AIO all in one plienocky a twofold plienky,no zda sa mi,ze ti etwofold nesaju az tak dobre,teda saju,ale su dost mokre,iba trosku menej ako normalna stvorcovka,no este som ich len 2x prala,to je mozno aj tym,ze sa musia viac vyprat a co sa tyka zapachu,tak ocikane plienky smrdia z tych nohaviciek,co v pullkach vobec. Ale kupila som si Irma fleesovu deku z Ikey a ta je uzasna,malinka mala precikanu plienku po celej noci a pod nou plienky boli tak napite,ze by sa dalo zmykat a ta deka skoro uplne sucha,minimalne navlhnuta a fakt super 🙂

brisilda
2. nov 2010

@divoska no mna to napadlo cvaknut vcera ale su plienky ktore mame v prani 😀 inak mam tie eko gulicky manzel mi ich kupil a zatial som s nimi raz prala teraz ich idem este jedne objednat ako vianocny darcek pre maminu zda sa mi ze niektora ich ma v eshope hodte link + info o nejakej dobrej a peknej plienocke ktoru este nemam 🙂 a odkedy latkujeme nepouzivame ziaden kremik na zadok 😀 aj dokina sa cudovala 😉 jedine ked dam malemu pampersku tak sme museli dat detsky puder 😠 cize s mojich pampers zasom sa idu robit plienkove torty 😀

zuba
2. nov 2010

@brisilda no tak v klingacikovi ich najdes

zuba
2. nov 2010

@brisilda inak krémik aj my používame málokedy - ked veľa kadí tak potom má občas večer červenú ritku ale nič hrozné

brisilda
2. nov 2010

@zuba dik za info a este poprisim info ktora nocna plienka je lepsia ako baby beehinds? okrem bum hugger a anavy lebo tieto mam chcem nieco lepsie ako je nasa oblubena BH dik 😉

zuba
2. nov 2010

@brisilda to ja teda neporadím, lebo ja mám bum hugger

labutka
2. nov 2010

@brisilda tots bots stretch na noc.

brisilda
2. nov 2010

@zuba 😀 😀 😀 aj ja ich mam oni su super ale viac nam sedia baby beehinds a chcela som vediet ci nahodou neni uz nieco lepsie kedze sa objavuju stale nove a krasne plienocky 😀 my strasne vela cikame aj v noci 😝

brisilda
2. nov 2010

@labutka no ved aj tie mam ale podla mna prave tieto plienky su najslabsie myslela som ci neni nejaka novinka pre extra cikajuce deti 😀 inak uz aj mne sa pletu vlnaciky takze sa vytesujem len svokra musela trosku strih upravit 😀 tak dufam ze nam budu dobre 😉 neskor hodim info inak tie vase pletene vlnacky su krasne 😉 ale tiez sa mi zda ze ste ich upravovali vsak?

mamusia
2. nov 2010

A este som sa chcela spytat,ze ked Vase dietky pouzivaju latkovky,ze ci maju tiez tak velmi nozicky od seba roztiahnute a nedaju sa im poriadne ani gate zapnut? 😅 😅 Bo mm sa velmi nepaci,ze ake je to velke,ked to ma na ritke,ze vsak ani chodit nevie s tym poriadne a boji sa,ze bude mat nejak nozky od seba a problemy s klbikmi neskor 😲

kpn
2. nov 2010

@labutka @alusha - dakujem za radu zienky. uz sa doma susia 😀 nejake latkovky.tak juchu

zojec
2. nov 2010

@mamusia to siroke balenie moze klbikom len prospiet, urcite nie uskodit... 😉 a na den nemusis tak nabalovat.. tie kapsovky nebyvaju take siroke, a ani jeden stvorec s vkladackou a vlniakmi nie su velke.. nocne balenie je trosku vacsie, to je pravda.. 😉 ale uskodit to neuskodi v ziadnom pripade

mamusia
2. nov 2010

@zojec hej,cez den nebalim tak,iba jeden stvorec v pullkach a na noc je to fakt fasa a tak isto aj na von,to je ako na noc.....takze aj Vase deti su take "nabalene"

etuska
2. nov 2010

@kpn
Bum Genius Flip-ky su super.Ja mam chlapceka a teraz kym je mensi,tak tie vkladacky sa daju vpredu zohnut a tak je to vpredu hrubsie (ako stvorene pre chalana) 😅

zojec
2. nov 2010

@mamusia ale su aj na von plienocky ktore nie su velke.. mne kapsovky take velke nepridu, a flipky so sty dry vkladackou su celkom tenke.. 😉

etuska
2. nov 2010

@mamusia
@zojec
veru-aj ja davam na prechadzku BG Flip-ky,alebo BG AIO

mamusia
2. nov 2010

@zojec a mohla by si mi dat nejaky link na sty dry vkladacku a tie flipky prosim? Ked ide o to,ze moja mala nie je zvyknuta byt v mokrom a mam pocit,ze vsetko je dost mokre (teda ta deka z Ikey je fakt super,ale ta ked sa da,to zas navrsi a je to zas vacsie 😲 ),ze ked by sme sli na dlhsie aj,ze by ostala teoreticky stale v suchom,bo vonku teraz nebudem menit plienocky v takej zime.....

mamusia
2. nov 2010

@etuska ked ja tym Vasim skratkam nerozumiem 😅 BG?

zojec
2. nov 2010

@mamusia http://www.ekoplienky.sk/product/testovacia-sad..., odporucam tuto sadu.. su tam tri sty dry vkladacky.. a jedny pulky.. do nich sa daju poskladat aj stvorce.. myslim, ze vsetky baby tu su s nimi spokojne 😉

mamusia
2. nov 2010

@zojec super,dakujem pekne 🙂 A ako dlho vydrzi ta stay dry vkladacka,ze po ako dlho sa musi zmenit a ci nepresiakne moc aj na tie pullky? Bo na tie moje AIO presiakne aj moc,ni=o nie su nikdy mokre,vzdy rychlo schnu,no citit tam mocom a nechcem kupovat zatial vela nohaviciek,aby som ich mohla kazdy den menit,chcem pouzit jedny na viac dni....... A este nejake dobre vrecko na cesty,kde sa daju dat mokre plienky?