Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emjee
23. nov 2010

@divoska alebo "pre dobry pocit veducich kurzu" mozes skombinovat jednorazovku a tuto 😀

luciferova
23. nov 2010

kocky to sa mi len zda alebo uz z tej stranky mamaja zmizla vacsina z veci 😅 😅

fialllka
23. nov 2010

ahojte kocky
chcela som sa spytat, co pouzivate na skrvny od kakania 😉
a este jedna otazocka: v com mate plienky aby vam nesmrdeli? lebo ja ich mam vo vaku gro a teda ked ho otvorim, tak to citit mocom a statocne ... a pokakane si namacam do vody so solou proti skrvnam z DM drogerie.
diky za odpoved 🙂

alusha
23. nov 2010

@fialllka kaku som zapierala zlcovym alebo jadrovym mydlom, alebo lanza mydlom, kym mal riedku kaku... teraz len vyklopim do wc 🙂 a skladujem vo vedre s vrchnakom, ale ten smrad tam budes mat stale, to mas jedno v com to mas, hlavne je, aby sa nedostal von 🙂

taanak
23. nov 2010

@fialllka ja mam zatial plienky na balkone a tam nech si smrdia kolko chcu 😎

fialllka
23. nov 2010

@alusha diky 😉
@taanak my balkon nemame 😖 ☹

katka.carska
23. nov 2010

@fialllka vo vedre od farby s vrchnakom v kupelni, von to necitit, dnu je smradek poriadny....
Na skvrny zlcove mydlo z DM.

taanak
24. nov 2010

kde ste vsetky, uz nakupujete vianocne darceky? 😀
@fialllka ja by som bola bez toho balkona stratena, lebo manzelovi strasne vadia ocikane plienky 😠

zojec
24. nov 2010

ja tiez kukam a nikde nikoho 🙂 chcem sa spytat, sa mi zda ze mi zacina byt citit mocom pracka ☹ co s tym? myslite ze pomoze cyklus na 90 s octom? bez pradla?

luciferova
24. nov 2010

Na tej ceskej stranke je to uz dost preriedene, vsak?

Co na zapieranie v predpierke pouzit? Nedavam nic, nevadi?

taanak
24. nov 2010

@zojec vyskusaj, za pokus nic nedas. Ja pracku cistim tabletami na vodny kamen od ulricha

zojec
24. nov 2010

@taanak a ako cistis? davas k pradlu?my nemame vodny kamen.. takze nic take nepouzivam...

zojec
24. nov 2010

@luciferova nemusis nic davat, hlavne ze sa moc vyperie z plienok

fibi
24. nov 2010

ahojte 🙂 nebude niekto objednávať z http://www.babykind.co.uk/specialoffers.htm ? 😕 "potrebujem" odtiaľ jedny vrchné gate 🤐

Inak práčka mi močom nesmrdí 😕 Keď niekedy smrdia plienky, pomáha vyprať ich na 60°C v "normálnom" prášku a pridať pláchanie

taanak
24. nov 2010

@zojec pustim pracku na 90-tku bez pradla 😉

zojec
24. nov 2010

@taanak 😉 dakujem.. skusim to teda s tym octom..

luciferova
24. nov 2010

@fibi vyzera to dobre, len ja tie znacky moc nepoznam a minky sa mi nepacia farby pre chlapca ☹

avila
24. nov 2010

@fibi apage satanas, nepokusaj 😠

limoni
25. nov 2010

@henushka dakujem 😉

@labutka ad vlniaky pod pazusky, este mi napadlo, ze ked som ho do nich prvykrat navliekla, tak mi napadlo, ze vyzera ako uctovnik Fantozi 😀
ad dojcenie, pravda pravduca, inak si myslim, ze zeny co latkuju a mozu dojcit, tak to robia co najdlhsie, lebo tak nejako mi to ide k sebe - latkovanie a dojcenie

@fibi napsi ip wild.horses ona objednava tento tyzden 😉

dievcata asi ozaj nakupujete vianocne darceky, dnes nikto nic

fibi
25. nov 2010

@limoni vďaka, už som jej napísala 😵

...latkovanie a dojcenie a ešte aj nosenie 😉

limoni
25. nov 2010

@fibi no to som zabudla, veru tak aj nosenie 😉

divoska
25. nov 2010

@avila 😀 😀 😀

avila
25. nov 2010

@fibi no nosenie, keby sme nekupovali kocik (vsak naco nam je), mohla som si kupit 5 satiek. Pri setrnosti aj viac. No chapete??? Ja nie, kde som mala hlavu 😒

divoska
25. nov 2010

@avila ja som rada ze som ho kupila. nechce byt v satke, uz mam aj manducu, ani v tej moc nie, sice je pravda ze kocik tiez moc dlho nemusi..... 😀 mozno si casom zvykneme

zojec
25. nov 2010

@avila 😀 ja som uz skoro isla kocik predat, ale nejak si nan v poslednom case zvyka... no ale vo vanicke bola vseho vsudy asi 20x za pol roka.... cize fakt som mohla mat este satku navyse 😉 kocik este ocenis, ked nam deticky narastu a budu mat nad 10-15kg, kto ich bude nosit? mna uz po dvoch hodkach nosenia aj teraz boli chrbat.. :(

lulukn79
25. nov 2010

dievcata chcem sa spytat, ci som spravne lanolinovala vlniaky. vo vriacej vode cca 1l som rozpustila za cajovu lyzicku lanolinu, pridala detsky sampon a potom studenu vodu no a nakoniec vlniaky. pytam sa preto, ze v navode bolo pisane, ze by mala vzniknut mliecna tekutina a moja taka nebola 😒

zojec
25. nov 2010

@lulukn79 mliecna tekutina ti vznikne ked das do cca 1dcl horucej vody lanolin a sampon... v tak velkom mnozstve sa to asi neda postrehnut .. 🙂 a ci si ich dobre nalanolinovala, zistis ked pouzijes 😉 ale zle nalanolinovat sa asi neda. a postup si mala dobry

janefonda
25. nov 2010

ahojte,
baby prosím si dobré tipy na kapsovky a aio plienočky. Také čo sa vám osvedčili. Flipky už máme, spokojnosť a aj bum genius sú už na ceste, len by som chcela ešte nejaké...závislosť no čo, nehanbím sa za to 😅 🙂

sulky
25. nov 2010

@janefonda , nova tots bots easyfit 😉

sulky
25. nov 2010

baby, tak ja som sa po dvoch rokoch plienkovania konecne rozhodla skusit Bum Genius Organic 😉 Teraz u nas ficia iba AIO, ostatne su uz velmi neprakticke.
A som prekvapena, ze je ovela vacsia ako BG kapsovka. Kapsovky su nam pomaly male, a Organic mam zmensenu na predposlednej patentke. Vsimli ste si to niektora? Teda su strihovo ovela vacsie ako kapsovky.