Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
1. mar 2011

@dugyna uz som tie inzeraty nahlasila, lebo som sa na to nemohla pozerat 🙂

katka888
1. mar 2011

@zfidorka
dakujem, asi vyskusame na doma stvorce a na ne mozno anavy vlniaky, alebo flisaciky, na vonku som planovala nejake kapsovky a na noc.... uvidime ako budeme fungovat 🙂 vlniaciky sa mi zdaju pohodlnnejsie pre take male babo ako vrchne nohavicky.

michaela80
1. mar 2011

Prisla mi dnes Tots Easyfit V2 2010 treba ju niecim dovypchavat alebo tam staci vkladacka co bola zdarma? ked ju niecim dovypchavam potiahla by aj noc namiesto BG?

alpiinka
1. mar 2011

ahojte, vcera som prvykrat prala s pracimi gulickami ecozone a takmer na vsetkom mi ostali biele flaky 😝 stalo sa to uz niekomu? teraz som to supla znova do pracky, znova s gulami, tak som zvedava...moze to byt preto, ze este neboli pouzite? 😕

smejkoh
1. mar 2011

@adkoalauri Ja som mala tiez manzela pri porode a nevedela som si to vynachvalit. Velmi mi to pomohlo.
Za latkove plienocky zaplatis len raz a uz len peries a mozes mat aj pre druhe dietatko. Nie je pravda, ze jednorazovky vyjdu rovnako ako pranie. To by sme museli prat s pozlatenym praskom 😀 Ale ide hlavne o zdravie dietatka, a to je pre nas najdolezitejsie.

katka888
1. mar 2011

@smejkoh
ved to, ja som ocakavala, ze pranie ma vyjde ovela viac a ako som vcera pisala, na moju pracku to vyslo plus minus 20 eur rocne elektrina, 20 rocne voda... tak to ako zadarmo 😀 😀 😀

smejkoh
1. mar 2011

@katka888 To je fakt, za 20 € mas jednorazovky mozno tak na mesiac.

adkoalauri
1. mar 2011

@smejkoh Na začiatku som si myslela, že budem kupovať cez bazár - pár som aj kúpila, ale potom som si povedala, že ak chceme mať niekedy aj druhé bábo, tak môžem kúpiť nové a nechám si ich. A potom popr. dám ich niekomu z rodiny ak budú ešte použitelné. Uvidíme 🙂

katka888
1. mar 2011

@adkoalauri
ja som si kupila par cez bazarik, no pochopitelne su menej save ako nove, takze kde pouzijem jednu novu, tam musim dve pouzite 😀 ... ale nevadi, nosim ich v taske ako nahradne .... nas caka zachvilku druhe babo, tak tie plienocky, co uz nepouzivame , zatial nechavam a potom uvidim, ked nejake ostanu velmi zachovale, tak posuniem dalej 🙂

@smejkoh
mi to nedalo.... 🙂 vsade na mna otrepavaju , ze kupuju tesco plienky, takze ich to vela nevyjde / o zdrav. stranke latkoviek - to je ina debata .-) / tak som si teraz sadla... dala som za vybavu cca 300 eur / da sa aj viac, ja viem .-) / elektrina, prasok a voda za dva roky ma vyjde 150 eur, takze jedno babo sa zmestim do 500 eur .... druhe babo , dokupim mozno este za 200 co to nove, uvidime, aj ked sa mi bude prelinat obdobie prania, aj tak, dve deti ma vyjdu na 500+200+150+150 = 1000 eur. akciove plienky na jedno dieta na dva roky, ak mamicka ho nenechava 5 hodin v pamperske, ci chce, ci nie, pod 1000 eur sa nedostane ..... / takze este za 1000 eur mozem nakupovat HAHAHA 😀 /

smejkoh
1. mar 2011

@katka888 Kraaasna odpoved 😀 Budem mat argumenty pre maminy, co si zastavaju jednorazovky, ze "ako ich vyjdu lacnejsie a nemusia oskrabkavat kako z plienok, len hodia do kosa". 😝 By som dala povinnu exkurziu na skladku odpadov.

siss_sz
1. mar 2011

@zfidorka "all clear!" 😉 dakujem!!!

hhenike
1. mar 2011

myslíte, ze je dobrý napad robyt sliz z polky lanzy a polky zlcového mydla?

katka888
1. mar 2011

@smejkoh
sa narobia s tym oskrabovanim... ako vo fabrike 😀
o dovod viac, davat babo na nocnik 😉

zfidorka
1. mar 2011

@katka888 anavy vlniaky ti budu na male babo asi velke... to skor tie flisaky 🙂

hhenike
1. mar 2011

och, aka tvrdka. robit, samozrejme. ani neviem ako sa mi to podarilo 😖

divoska
1. mar 2011

@zfidorka @dugyna jo ale uz som z toho zufala, lebo nas prestali, rozbalili to, pofotili jednotlivo a predavaju veselo dalej... kazdu farbu zvlast... och jo.. neviem jak by sa to dalo vyriesit

zfidorka
1. mar 2011

@divoska mozno stale nahlasovat... zatial tam stale ten inzerat je co som rano nahlasila, teda inzeraty ☹

divoska
1. mar 2011

jo viem ktore myslis 😒 tiez som zas

katka888
1. mar 2011

@zfidorka
moze byt, malej ked som ich davala, tak jej boli velke aj po pozapinani az za uskami .-) nejake vyskusam... diky za info

jana.oravcova
1. mar 2011

https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/j6xn/pl... to tieto myslíte baby, že nie sú v poriadku?

sima.p
1. mar 2011

S tým nahlasovaním inzerátov mám nie moc dobrú skúsensť.

siss_sz
1. mar 2011

@jana.oravcova to fakt? aj ostatne predavala nad cenu? ja som od nej kupila:-/

emjee
1. mar 2011

@sima.p preco? ja s tym mam dobre skusenosti 🙂 a vitam, ze to oznacujete @divoska @zfidorka

emjee
1. mar 2011

@zojec lanolinujes kuklu? mam to risknut aj s body?

zojec
1. mar 2011

@izabelkak k tym navlekom.. ja som tu gumicku hornu uplne rozopla, takze jej nedrzia az uplne pri plienke, ma ich niekde v polovici stehienka, lebo ta gumicka ju trosku otlacala, len b. ma riadne stehna 🙂 na dlzku by mohli byt dost... ale ak chces mat istotu , aby drzali, tak si kup tieto: http://www.ekoplienky.sk/product/detske-bambuso..., ja mam dvoje a su fakt dlhaaaaaanske 🙂 a aj pekne drzia a neotlacaju, lebo maju veeelmi siroky lem
@miskatn hej, je to na dotyk take trosku lepkave ale len prvy den... potom sa to zosucha 😉

zojec
1. mar 2011

@emjee hej, nalanolinovala som hned vsetko po prvom oprani 🙂 bola trosku mastna, ale som ju posuchala rukou aj navleky.. kludne mozes aj body.. daj menej lanolinu 😉

zfidorka
1. mar 2011

@sima.p a co sa stalo?

sima.p
1. mar 2011

@emjee no nechce sa mi to tu rozoberať, nesúvisí to priamo s plienkami..... a kedže Ty si tiež admin určite by si mi nedala za pravdu....

sima.p
1. mar 2011

@zfidorka zase nič také strašné....

emjee
1. mar 2011

@sima.p nemozes vediet 😉 napis mi ip ak chces