Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lucinka83
2. mar 2011

@katka888 ja som tiéz také kupila, a od jédnéj co jé tu :(((((

zojec
2. mar 2011

@horalka777
@lucinka83 k tym cinskym plienkam..dost casto to tu rozoberame 😉 a aj inzeraty sa nahlasovali uz aj pred tym🙂 aj tu su baby co ich pouzivaju, ved je to vlastne kazdeho osobna vec.. a nech sa aj predavaju na bazare, ale nech sa tam napise ze su to cinske plienky kupene na ebay.. a cena nech je prijatelna, nech sa mamicka moze rozhodnut ci si ich kupi .. a tie co nemate istotu, tak hodte link sem a my vam povieme aka je to plienka 😉

sima.p
2. mar 2011

@zuzkakach To hovoríš o tej kapsovke LL? A čím ju vypchávaš na noc?

katka888
2. mar 2011

@lucinka83

ja som mala dobre skusenosti s babami tu z fora... sice jedna plienka co dosla bola uz v KO stave ale od tej istej baby mi prisli ine a tie boli este v peknom stave....

katka888
2. mar 2011

@mimuka
my mame jednu LL, je to plienka typu pomer cena vykon.... nie je najoblubenejsia, ale nie je ani zla... ja ju nosim ako rezervnu ked sme vonku. cenovo ku kvalite je velmi dobra a urcite ju odporucam . mne jedine co vadi je to dvojradove zapinanie, zda sa mi vysoke .. ale inac je to kvalitne spracovana plienka. vkladacka sa mi sice zda rozmerovo mensia ako napr pri wonderoo ale ak by ti trebalo, dovypchas, to je najmenej 😉

zuzkakach
2. mar 2011

@sima.p no k tej kapsovke je bambusova vkladacka a ja to este dovypchavam obycajnou stvorcovou plienkou takto nam to zatial staci 🙂

sima.p
2. mar 2011

@zuzkakach A aká je veľká ta bambusová vkladačka? Má tá plienka aj Stay dry vrstvu?

sima.p
2. mar 2011

No ak sa pozeráme na cenu, tak asi lepšia tá voľba LL ako tie čínske... No pár tých čínskych mám aj ja, tiež som ich kúpila tu na bazáriku. Ja napr. cez ebay neviem ako sa nakupuje. Takže je to aj ich šikovnosť.... No ale mohli by aspon upozorniť, že sú to nie certifikované plienky a predávať ich za prijateľnú "maržu".

zuzkakach
2. mar 2011

@sima.p ahoj mam teraz vsetky tri v pradle a utekam k pediatricke tak ked sa vratim tak ti to premeram.... cele vnutro tej kapsovky je Stay dry

zojec
2. mar 2011

@sima.p LL kapsovka, my sme mali velkost S, na denne pouzitie v pohode, ten vnutorny flis sa trosku vypelichal, ale stale je sty dry 🙂 bambusova vkladacka celkom dobre saje, tak 2 hodky plienocka vydrzi v pohode. ako hovori
@katka888 je trosku nesikovne to zapinanie, ale inak plienocku hodnotim znamkou 2- 😉 (stupnica 1-5) urcite vacsia kvalita ako cinske 😉

horalka777
2. mar 2011

@zojec no keby tak clovek mal cas vsetko citat aj dozadu pri mojich dvoch (niekedy troch) detoch (pocitam obcas aj manzela)... 😅 Presne tak, fer by bolo upozornit na kvalitu, ved to je v podmienkach bazaru..

katka888
2. mar 2011

@sima.p
ktoru chces pomerat? ak LL tak mozem

katka888
2. mar 2011

@zojec
kvalita pri LL je fakt na urovni.... 🙂 aj u mna ma slabsie hodnotenie skor kvoli zapinaniu nez kvalite 🙂

sima.p
2. mar 2011

@katka888 ano LL, ďakujem

sima.p
2. mar 2011

mohli by ste sem niektorá hodiť fotku ako vyzerá reálne tá plienka?

zojec
2. mar 2011

@sima.p https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zojec/album/... a tu je velkost 1, uz ju ale nemam takze detailnejsie nepofotim

sima.p
2. mar 2011
https://www.youtube.com/watch?v=VsGk7zT5DNM

toto je tá plienka v reále? Takto sa zdá za tú cenu ako fajn plienka

katka888
2. mar 2011

@sima.p
small: 31,5x 34, medium 32x 35,5 a large 31 x 42 - to su fungel nove
medium 28x29, to je plienocka co pouzivame pol roka , kupovala som ju od jednej baby ako novu, ale ked mi dosli original priamo z LL, material sa mi zdal jemnejsi, ona mala asi starsie zasoby
foto pripajam
i

katka888
2. mar 2011

@sima.p
ano, to je ta

sima.p
2. mar 2011

@katka888 Tvoja má suchý zips?

katka888
2. mar 2011

@sima.p
prepac, poslala som ti fotky vrchnych nohaviciek LL 🙂
idem nafotit kapsovku

sima.p
2. mar 2011

@katka888 nevadí, "chybička se vloudila", možno sa niekomu hodí obrázok vrchných....

katka888
2. mar 2011

@sima.p
odfotila som ti pouzivanu plienku, cast pouzivanej vkladacky a cast fungel novej

sima.p
2. mar 2011

vdaka za fotky, naozaj za tú cenu vyzerá celkom fajn

zuzi26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonkab
2. mar 2011

Baby, ako ste spokojne s tymito plienockami - Wonderoo V2 minki (tusim tu boli dobre ohlasy) a Tots easy fit color ? Oplati sa kupovat ?
Pouzivali sme kapsovky BG a s tymi bol maximalna spokojnost, ale chcela by som vyskusat aj nejake ine.
Dakujem

zojec
2. mar 2011

@sonkab wonderoo, super kapsovka... saje ako das, ak nie je moznost prebalit, vydrzi aj 5 hodin 😉 dokonca nam potiahla aj noc , mam aj TB, je to dobra plienocka, savost dobra, treba ale vkladacku, jedina nevyhoda je, ze nie su sty dry..

taanak
2. mar 2011

Ahojte, ak by niekoho zaujimalo, tak uz su opat dostupne stvorce MAM Happy Square. 😉

divoska
2. mar 2011

tie ebay plienky versus bazar tu riesime fakt casto. inak sranda, ja som s kapsovou LL mimoriadne spokojna aj na noc, viem sa na nu spolahnut viac ako na bluberry ktoru rozmyslam ze predam. /neviem ci nestihaju tie nase prudy presiaknut dnu abo co/. vycpavam prefoldom a do toho este tu ll vkladacku z kapsovky