Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Lehátko pre bábätko

keira
30. júl 2012

hojdacie, s hrazdickou a pod typy .. myslite si, ze lezanie (poloha) v nom nie je prospesne pre dieta?

andrejka1983
30. júl 2012

ja som to mala asi až od troch mesiach, nebolo tam v kuse, ale iba ak som potrebovala niečo navariť,alebo spravit si kavu tak som to mala na pulte alebo na stole a tam bola chvilinku pri mne, alebo ked som si neco potrebovala prichystat...je to dobra vec, ale určite nie na dlhodobe používanie 🙂

ervenka
30. júl 2012

http://www.babynabytek.sk/fisher-price-lezadlo-... My mame toto. 3 polohy, nosnost do 18kg. vybracie ma, ale nie hudbu. HRazdycka je pevna. Lahko sa zlozi, skladuje, berieme si ho so sebou na vylety...

keiko33
30. júl 2012

@keira my mame obycajne bez hrania, len hombacie a uplne nam postacilo. Obcas sme nan zavesili aj ine hracky, kedze sa vesali na suchy zips a stalo myslim 30 eur. Ja som ho pouzivala hlavne na to aby som daco urobila a dieta bolo so mnou a nie samo v postielke, Ked ma dcera videla tak bolo pokojna a hrala sa . Na lehatkach su rozne polohy aj na lezato. Ked je dieta trochu vyssie, je to dobre aj kvoli tomu, keby sa pogrckalo aby sa s tym nedusilo.

keira
autor
30. júl 2012

@keiko33 ide o to, ze maly mi tam zaspi a je mi ho luto odtial zobrat, ze ci vadi, ak si tam pospi ale dve hodky sem tam 😒

keiko33
30. júl 2012

@keira podla mna nie. Ved je to podobny sklon ako vo vajicku - autosedacke. A ak sa da polohovat, tak ked zaspi daj do leziacej polohy.

ervenka
30. júl 2012

@keira Ja som citala,ze deticky by sa nemali nechat dlho v sedadielku, lebo im to moze ublizit na klbiky. A autosedacke by mali byt babatka do 1.mesiaca maximalne 1hodku... Ak bude malilinke babo dlho v takej "sedavej polohe" mozu trpiet jeho bedrove klbiky. Asi plati, ze vsetko s mierou. Nase ditko nechcelo nikdy spinakt v lehatku, len sa hrat-vsetko bolo take zaujimave.. 😉 . Ako nahle som videla,ze mu klipkaju ocka-sup do postielky. A mimochodom, s lehatkom sme aj tak zacali az ked mal krpcek 3 mesiace.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli