Používame cookies. Viac informácií tu. OK
fuska
15. jún 2012

Angelcare. 😀

pakin
15. jún 2012

Mi máme Nanny. Sme velmi spokojny. 😉

wera
15. jún 2012

My sme mali pre drobcov angelcare v postieľkach a boli sme s nimi spokojní, ale kúpili sme si aj monitoríky na plienku Snuza a boli super, neviem si ich vynachváliť a škoda že som si ich nezobrala už do pôrodnice kde sme monitoríky v postieľkach nemali lebo ich mali málo.... Drobci v noci niekedy spali aj s nami v posteli a ja som sa stále budila a kontrolovala ich, ale keď mali monitoríky tak som bola kľudná a všetci sme sa vyspali 🙂 Takže ja by som odporučila aj do postieľky, aj na plienočku 🙂

pimpulienka
15. jún 2012

NANNY sme použivali 1,5 roka. Ťažko som sa ho vzdávala 😉 Odporučam

lenka268
15. jún 2012

Nanny sme pouzivali asi rok. Mala som dva plane poplachy. Pozeram na maleho a pekne dychal a zacalo to vrestat. Zevraj kvoli slabym baterkam mi predavajuci povedal. Inak bez problemov

elienka
15. jún 2012

Neviem aký monitor dychu nám dali v pôrodnici (žeby zrovna Babysense) ale ešte sme so spolubývajúcou neboli zvyknuté a stále sme ho zabudli vypnúť keď sme vybrali bábetká z postielky a to spustilo strašný alarm po tých 30 sekundách. Nanny najskôr upozorní takým jemným ťukaním a až potom spustí naplno - hlavne v noci to bolo vhod, lebo unavená som ho občas zabudla vypnúť. A keď sme mali poplach (nie falošný) tak som bola hore po prvom ťuknutí.

gabriela69111984
16. jún 2012

my mame babysense a spokojnost,aj vopred upozorni pipanim,kym zacne piskat.

sladkasue
16. jún 2012

my sme mali nanny a boli sme spokojni...

cecil36
16. jún 2012

Angelcare super spokojnost 🙂

edita84
16. jún 2012

Nanny som používala aj pri dcérke tomu je už 5 rokov a ten istý používam pri synovi 🙂 a som spokojná 🙂

rainbow0508
16. jún 2012

Ja som uz par ludom v BA kupovala ANGELCARE...a to boli znami z vychodu...lebo vraj na ten su najlepsie referencie...

lindarty
16. jún 2012

my mame angelcare - monitor s vysielackou v jednom. Som s nim maximalne spokojna 😉

evulilik
16. jún 2012

Nanny

katren
17. jún 2012

Babysense, taha uz tretim rokom 2x sme menili baterky, cca 4-5 falosnych poplachov.......teraz pri tretom zvazujem kupu noveho, predsalen tri roky su tri roky 😉

kytykenka
17. jún 2012

nanny

maminkaivanka
18. jún 2012

my mame Nanny, neviem ci planujes kupovat novu, ja mam Nanny sice ma 5 rokov ale nie je jej nic, len po dcere pri ktorej som to pouzivala rok sa moj 9 mes. syn naucil vytahovat kabel ci som to mala na ktorej strane postielky, tak som to zbalila, bude v ponuke na mojom bazari.

kiwi82
18. jún 2012

My máme Babysense II. Ešte stále ho používame. My sme po narodení ležali na jiske mesiac a tam nám tento typ poradili. ale hovorili aj o Angelcare, že je vpohode takže jedne z týchto dvoch. my sme s Babysense II spokojní 🙂

nikki28
22. jún 2012

aj my mame babysense II a spokojnost, v noci si kludne pospime vsetci 🙂

jenny6
23. jún 2012

Angel care- vyhral testy a má myslím najmenej falošných poplachov. My sme prekúpili napr. angel care cez bazarik ešte je takmer rok v záruke.. Ak chceš nový, sú rôzne akcie, stačí hľadať 🙂

ducci
28. júl 2012

my mame babysense II a sme velmi spokojne - mala ma uz 16 mesiacov a stale to pouzivam...

permanentka
13. apr 2016

toto by som aj ja rada vedela kedze sa prave rozhodujeme 🙂

alexa24
13. máj 2016

Ak by ste mali na predaj za dobru cenu, rada odkupim

ladybaby
13. máj 2016

Ja mam na predaj Babysense II, 2 kusy - po mojich dvojickach. Pouzivali sme 14 mesiacov, kupovali sme ich v marci 2015. Ja som s Babysense maximalne spokojna.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli