Mám nechať dcérke na noc nohavičky?

jankamoli
11. okt 2014

Ahojte dievčatá,
mám nechať mojej malej nohavičky na noc? Už som skúšala jej dať iba pyžamko, ale ona chcela nohavičky. Ja by som bola radšej keby spala bez nich.

koniarova
11. okt 2014

Sranduješ však? 😀 😀

muchacc
11. okt 2014

moja ma nohavičky vonku už nieje tak teplo 😉 Alebo daj pančušky 😉

koniarova
11. okt 2014

@muchacc Poprípade aj čiapočku a rukavičky. 😀

muchacc
11. okt 2014

@koniarova a overalik 😀

zutera
11. okt 2014

To dělala i moje starší dcerka že nechtěla byť bez nohavicek v noci,nechala jsem jí je a časem na to nějak zapomněla a teď už spi jen bez nich.Trvalo to asi půl roku.Ráno jsem jí vždycky ukázala jako je má na boku otlačene,tak asi proto na nich pak netrvala.Děti mají různé vrtochy 😉

stefka33
11. okt 2014

Vyzerá to, že poniektoré výraz nohavičky nepoznajú. Baby to sú gaťky. 😀 Nevidím problém. Nech ich má.

miku1
11. okt 2014

@jankamoli Síce nechápem, čo také vtipné si sa spýtala, že sa tu napísali niektoré také "vtipné" príspevky, ale skús ju nejak presvedčiť, aby si ich na noc dávala dole. Určite to bude pre ňu pohodlnejšie, než spať v nohavičkách.

cerez
11. okt 2014

Nevidím na tom nič divného. Tak jej ich nechaj. Postupne ako bude chladno, ešte jej pyžamko bude dobré.

cerez
11. okt 2014

@muchacc Budeš sa asi diviť, ale ja dávam synovi na pyžamko overal. Keby táto super vec existovala aj pri mojej staršej dcére, keď bola malá, tak už dávno ho použijem. Nemusela som sa v noci x krát budiť na zakrývanie. Takže overal super vec!

dobromila1111
11. okt 2014

Nechajte jej ich, keď chce. Ja som tiež tak bola naucena..

koniarova
11. okt 2014

@miku1 Prepáč, myslím, že narážaš na moje "vtipné" komentáre. Ale to už je čo prosím ťa za otázka? Veď jedna svojprávna žena predsa musí vedieť, že spať v nohavičkách nie je životu nebezpečné. Veď keď ich chce, tak nech ich má preboha.

niki101988
11. okt 2014

@jankamoli životu nebezpečné nohavičky nie sú, ale lepšie je bez nich
Neznášam noci keď menštruujem a musím ich mať na sebe jaaaaj, ale toto malej slečne nevysvetlíš

cecil36
11. okt 2014

@koniarova ja som nenasla v jej prispevku ani zmienku o tom, ze by sa pytala ci su nohavicky pre dieta v noci zivotu nebezpecne.... stacilo odpovedat slusne.
@jankamoli nechaj jej ich, moj maly nezaspi bez ponoziek, tak ked mu je lepsie s nimi nech ich ma 😉

jankamoli
autor
12. okt 2014

Ďakujem za rady 🙂
Pokúsim sa jej to ešte vysvetliť 😉

sarin
12. okt 2014

Ja som pod pyzamom nosila stale nohavicky az kym som sa nevydala a neskor este aj podprdu :D... Teraz mi staci nocna kosela :D

janickacrazy
12. okt 2014

@jankamoli Kolko rokov má tvoja malá? Nepomohla by nočná košielka? Pod nu sa nohavičky nosia v pohode, pod pyžamom je to skor otravné, ale ked jej to nevadí, nech ich má. Moj malý zase nosí ponožky na spanie, lebo spí na perine a bola by mu zima. 😉

bayuska
12. okt 2014

ja som tiez ako mala bez nmohaviciek a ponoziek nezaspala 🙂 Ked je jej tak pohodlnejsie tak preco nie 🙂 Bud rada, ze ich chce mat, poznam x deti, ktore prezmenu nechcu nohavicky ani cez den :P

jankamoli
autor
12. okt 2014

Ja mám dve dievčatá. Jedná má 4 a jedna má 3. Tá 4 ročná ma poslúchla a o nohavičkách v noci nechce ani počuť a hovorí, že je to príjemnejšie bez nich ako s nimi. A tá 3 ročná spáva s nohavičkami. S manželom sme sa s ňou porozprávali o tom, že to neni zdravé. Tak nám sľúbila, že to dneska skúsi bez nich. Ukázali sme jej čiaru od nohavičiek... 🙂 Dúfam, že to pomôže a sľub dodrží.

jankamoli
autor
12. okt 2014

@bayuska no moja 4 ročná chodila skoro mesiac do škôlky bez nohavičiek. Nechcela si ich ráno obliecť 😀 😀 . To bolo pred rokom v zime. V škôlke sme sa dohodli, že jej dám pančušky a môže chodiť aj bez nohavičiek. 😀 Po mesiaci si to rozmyslela a teraz už len v noci spí bez nich a cez deň si ich oblieka. 😀