Mám oprať oblečenie pre novorodenca?

kosimo
14. jan 2016

zdraviM baby chcem sa spytat ked som kuPila vecicky pre 🙂 male babo mam to vyprat,? alebo nie ? je tu nejaka maminka ktora si popise skamarati sa ja BA

martinka6282
30. jan 2016

@kosimo ahoj, aj ja čakám svoje prvé bábätko, tiež sa na všetko pýtam, ani som nemala chuť dočítať tie komentáre čo ti tu popísali 🙂 treba všetko pekne poprat (ja som žiadne extra pracie prostriedky nekupovala)... oprala som s obyčajným tekutym z lidlu, bez avivaze a keďže máme aj susicku, tak som ani nezehlila......mamina vraví, že je to v poriadku 🙂 ......Tiež nemám žiadnu kamosku po blízku, čo by mi poradila, ale aspoň nestresujem, či robím všetko správne a spolieham sa sama na seba 🙂 aspoň ma nikto nesudi 😀

kosimo
autor
30. jan 2016

@martinka6282 mas pravdu su tu niektore dost ustipacne baby ale mna to nezaujima ja sa radsej spytam nakolko uz maminku nemam musim sa pytat inde a rozhodne nemam 16 ako to pisali praveze mam uz 30 a prve babo cakame a je vytuzene a vymodlene preto nechcem nic zanedbat vidim ze aj ty cakas babo

qidko
30. jan 2016

@kosimo
@martinka6282 Dievcata nieje hamba Ked sa pytate ved za opytanie nebiju🙂 prajem Vam vsetko dobre drzte sa a tie keci ze ci budes dobrou matkou budes kazdy sa to nauci nik neprisiel na tento svet mudry🙂

kosimo
autor
30. jan 2016

@qidko dakujem pekne 😉

martinka6282
30. jan 2016

@qidko ďakujem 🙂 mne doma vždy hovorili, že hlúpy je ten, kto sa nepýta 🙂
@kosimo my čakáme tiež vymodlene bábätko, trošku sme sa potrápili ale už je všetko v poriadku a včera mi doktorka povedala, že každým dňom sa už môže narodiť, takže sa nevieme dočkať 🙂 držím ti palce, aby Ti to všetko dopadlo dobre a aby ste boli zdraví aj ty aj bábätko 🙂

kosimo
autor
30. jan 2016

@martinka6282 dakujem krasne a som rada ze ste s babom zdravucke nech je to stale tak ja sice este 6 tyzdnov ale aj moj rastie bude valibuk 🙂

martinka6282
30. jan 2016

@kosimo budeš mať chlapčeka? Neboj 6 týždňov ti uz prejde ako nič 🙂 ja som mala pocit, že teraz ku koncu sa to hrozne vlečie ale keď mi včera dr. povedala, že už sme na konci, zrazu sa mi zdalo, že ako rýchlo to prešlo 😀

kosimo
autor
30. jan 2016

@martinka6282 no ja sa uz neviem dockat ano chlapceka budem mat ale stale som vacsia a vacsia ale posledne dni som spokojna aj lepsie spim poslucha