Mantinel okolo celej postieľky

janulinka199
7. júl 2021

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť mantinel okolo celej postielky ktorý je hrubší. Syn mi strašne cestuje po postielke vždy si doudiera hlavu a väčšinou všetky na nete sú tenké. Ďakujem tá odpovede 🙂

jaga18
7. júl 2021

Mám ten ikeacky. Podľa mňa je fajn, zatiaľ ale neodskúšaný, keďže drobec si ešte hovie v brušku 🙂

jaga18
7. júl 2021

Je to celé v jednom kuse, vloží sa na dno postieľky a na to ide matrac a pekne drží. Dosť hrubý a pevný

izabela181
7. júl 2021

@janulinka199 ja mám tento https://www.mall.sk/mantinely-postielky/mantine... je super že sa skladá zo 4 kusov takze buď je okolo celej postieľky, alebo ako si nakombinujes 😊 a sú tie vankúšiky dosť hrubé podľa mna

lenuska852
8. júl 2021

@janulinka199 ja som mala takýto pre malú a bola som spokojná. Dala som si ho robiť okolo celej postieľky 6kusov ale mala som vtedy len 4ks aby som videla keď spala

janulinka199
autor
8. júl 2021

@lenuska852 prosím vas a kde ste si to dali vyrábať ? A spodok je daka dečka na čom leží ? 🙂

majolenka11
8. júl 2021

@janulinka199 Dobrý den, šijem na mieru a na želanie rozne druhy a hrubky. Ak by ste mali zaujem kludne napíšte do sukromnej pošty a pošlem foto svojej práce. dakujem

lenuska852
8. júl 2021

@janulinka199 sila mi to jedna pani na fb ale uz žiaľ nesije ani stránku nema. Ja to mam tak ze z jednej strany to mam také a z druhej iné a ku každej strane plachtu aby mi to ladilo.

evaachesa
8. júl 2021

@veronikajancokova toto je strašne nebezpečné, takéto hrubé mantinely a vankúše 😳

veronikajancokova
8. júl 2021

@evaachesa to neni moja postielka 😅 len sijem takéto všelijaké veci do postielok a tento set som robila naposledy. Môj má hniezdo takmer na celu postieľku tak spi v ňom. Mne prídu tie mantinely celkovo že zatvoria celu postieľku.

janulinka199
autor
8. júl 2021

@evaachesa a čo je podľa vás bezpečne?

matovicova
8. júl 2021

@janulinka199 ten z ikey je úplne hrozný, určite ho nekupujte 🙈

evaachesa
9. júl 2021

@janulinka199 určite nejaký tenší a priedušný

maciatkoe
9. júl 2021

@lulu0123 dakujem za inspiraciu, objednala som z tej stranky 👶😊

evaachesa
9. júl 2021

@veronikajancokova tak to máte šikovné ruky, obdivujem takto zručných ľudí, mne sa to inak páči, len teda ja by som si niečo tenšie vybrala 🙂

veronikajancokova
9. júl 2021

@evaachesa môj maly má to takto, hniezdo má už rozopnute a pri nohách má vankúše. Vyucena som krajčírka tak len preto to viem 😅 ale ďakujem ☺️