Máte elektrickú odsávačku na mlieko?

july24
2. júl 2012

Ahoj, máte s tým niekto skúsenosť? mám manuálnu, ale hrozne dlho to trvá, a neviem, či elektrická nie je veľmi "násilná"?

gabkostanka
2. júl 2012

mne sa manualna zlomila, s elektrickou som bola spokojna a hlavne ma nebolela ruka a to som odsavala asi tak 2 - 3 x denne, pouzivala som medelu 🙂

didiana333
2. júl 2012

Aj ja som začínala s manuálnou,ale s elektrockou sa to nedá ani porovnať... 😉 Kupila som si asi po dvoch týždnoch manuálnej makačky v lekárni Medelu a bola som spokojná...je tichá,šetrná,jemná a aj rýchla...radšej do toho investuj a kup si elektricku,myslím,že budeš spokojná...

tiuska77
2. júl 2012

ja som to tiež pred časom riešila ..a nakoniec som kúpila Avent a som spokojná veľmi ..nieje násilna a tempo odsávania si môžeš sama navoliť .. 🙂 ..len mám malo miesto v mrázaku nemám už to mliečko kde dávať 😝

gabika_83
2. júl 2012

Ja som mala elektricku Medela Swing a maximalna spokojnost

sasena033
2. júl 2012

u mna elekt.MEdela super 😉

rebecca2006
2. júl 2012

mala som medelu, bola super. teraz mám manuálnu Aventku a tiež som spokojná- ale tá elektická bola pohodlnejšia 🙂

lucula73
2. júl 2012

aj ja som mala Avent elektrickú,používala som ju 8 mesiacov a bola veľmi super,odporúčam 🙂

sabiatko
2. júl 2012

medela harmony (manualna) bola super a medela elektricka, tam mi vadilo, ze dost hucala a nemohla som s nou preto odsavat vecer v izbe, lebo som sa bala, ze sa na ten zvuk zobudi maly.

trnka77
2. júl 2012

na začiatku som používala Medela harmony-perfektná a elektrickú som si kúpila neskôr a tiež som spokojná 🙂 🙂