Máte referencie na batoleshop?

jasminka
16. jan 2009

Ahojte ,
chcela by som sa spytat, ci mate nejake skusenosti s objednavanim konkretne s touto strankou batoleshop
resp.
mimishop

Ja som objednavala veci este v decembri a vsetky z nich mali na sklade, pricom pisu, ze ked su na sklade, tak do dvoch tyzdnov ich aj dodaju....stale tie veci nemam, neviem, ci je to seriozna stranka, ci sa mam spoliehat, ze mi tie veci pridu, alebo nie..telefonne cislo na stranke uvedene nemaju, viackrat som ich kontaktovala emailom, ale neodpisali (uvedene maju, ze odpovedia do 24hod 😠 fakt zacinam byt dost nervozna, neviem, ci to mam stornovat, alebo cakat dalej...
prosim, dajte vediet vase skusenosti
dakujem

jasminka
autor
19. jan 2009

naozaj nikto s nimi nema skusenosti? su to ceske stranky... dnes som pozerala stav mojej objednavky a je stornovana!!! no a neviem preco, kedze na maily mi nikto neodpisuje

efi
20. jan 2009

Ahojky, já sem objednávala z tohoto shopu postýlku s příslušenstvím v září 08 a vše ok, do týdne jsem měla zboží doma 😉

melany_s
20. jan 2009

jasminka a zisťovala si, či dodávajú tovar aj do SR? na ich stránke nič také nie je, tak možno preto objednávku stornovali

adik999
9. nov 2009

Ahojky, ja skusenosť s Batoleshop mám. Majú pekne spracovanú stránku, dobre ceny a to je tak všetko. Ja som si cez nich objednala postielku, ktorú aj výrobca na svojich stránkach ponúka s plastovými lištami. Postielka mi samozrejme prišla bez lišt. Na reklamáciu mi nikto písomne neodpovedal a keď som tam zavolala, ozval sa mi arogantny pán, ktorý mi naznačil, že som blba ženská a že ak si niečo kupujem cez internet, tak sa mám isť najprv pozrieť do obchodu čo kupujem. A že lišty nie sú v cene a že si ich mám kúpiť. Pri prvom telefonáte bola cena jednej lišty 100,-, ale to som odmietla platiť poštovné, lebo nikde na nete to nie jeuvedene a nie je tam ani cena za lištu. Pri druhom telefonáte už bola cena za lištu 175,- a keď som im povedala, že to výrobca ponúka aj s lištami, tak sa vickrát neozvali. Dobierka nedorazila a na maily neodpovedaju. Nikdy viac si nič neobjednám cez Batoleshop a nikomu to nedoporučujem !!!!!!!!!

pettru
9. nov 2009

ahojky, ja sem si objednavala z batoleshopu a prislo vse uplne v poradku a hodne rychle. spokojenost velka... 🙂

holky ze slovenka: jeste vloni posilali i na SK, ale zrusili to kvuli slovenskymu prepravcovi...takze to je nejspis duvod, proc stornovali objednavku...jinak s odepisovanim na maily nevim, jak to maji.ja jim psala na skype a odpovedeli mi hned ten den (asi po sesti hodinach) 😉

bury
11. nov 2009

na batoleshop se mi líbí dost věcí a uvažuju, jestli to teda "risknu", ale když má Pettru dobrou zkušenost, tak asi jo 😉 jejich stránky se mi líbí, takže proto na mě působili celkem důvěryhodně. slintám nad těma košema 🙂 ale přijde mi škoda kupovat nový koš jen na pár měsíců ... 😒