Máte skúsenosti s touto postieľkou?

nataliameldo
28. apr 2020

Ahojte žienky, chcem sa spýtať na tento typ postieľky. Chcela by som si kúpiť túto postieľku s tým, že ju pripojím k manželskej posteli. Veľa ľudí ma odhovára, že to nie je postieľka pre novorodenca na spánok na celú/každú noc, ževraj je to skôr cestovná postieľka na spánok na pár dní. Prosím máte niekto s ňou skúsenosť? Máte ju niekto ako normálnu postieľku na spánok na celú/každú noc? Ďakujem 🙂

tilko
29. apr 2020

postieľka vyzerá pekne a možno aj prakticky, ale len tak na pol roka...ak máš vymyslené, čo potom (dieťatko bude mať napríklad vlastnú izbičku a tam bezpečnú postieľku aby nevypadlo...) tak nevidím problém...

nataliameldo
autor
29. apr 2020

@tilko Áno samozrejme mam aj klasicku velku postielku 120x60 v detskej izbicke, tuto som chcela do spalne len kym bude spavat snami, len mam obavy z matraca, nakolko to je predsa len "cestovna postielka", tak ci je vhodna na kazdovecerne spanie 🤷‍♀️. Tak som chcela vediet ci ma stym niekto skusenost, ci ju niekto ma ako normalnu postielku. 😊

mirkaz156
29. apr 2020

@nataliameldo my máme vybraté niečo takéto skús pozrieť keď chceš. Tá tvoja vybratá je síce pekná ale využiješ ju len na chvíľku a vyzerá celkom draho 🤷
https://postielky-postele.sk/produkty/postielky...

nataliameldo
autor
29. apr 2020

@mirkaz156 No už som sa veru rozhodla pre klasickú drevenú, niečo podobné ako ste mi poslali a ani nie drahú. Ale aj tak ďakujem 🙂