Máte skúsenosti s výrobkami Baby-Nova?

sibuska
6. dec 2007

mate skusenosti s ich vyrobkami? zaujimalo by ma, ci su dost kvalitne, my sme mali zatial len cumlik, cenovo sa mi celkom pozdavaju, ale neviem ci su ok...

sibuska
autor
6. dec 2007

co od nich mate?

anaxamon
6. dec 2007

tu sa spomina odsavacka https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a ked zadas o vyhladavaca mozno najdes aj viacej

emogeon
6. dec 2007

my kupujeme z tejto znacky vsetko a sme spokojni...
nie je to cina ale vyroba z nemecka...

junovka
6. dec 2007

ja mam tiez cumliky a aj cumliky na flase.OK. 😉

ada77
6. dec 2007

my máme cumlíky na fľaše, fľaše a aj bežné cumle. dokonca sme minule dostali hračku, medvedíka - hryzátko na zúbky. zatiaľ všetko ok, sme spokojní 🙂

jaduska
6. dec 2007

my máme fľaše a také "sosáčiky" na fľaše, lebo cumlíky nepoužívame. A tiež sme spokojné 😵

zuzidr
6. dec 2007

my máme len dobré skúsenosti.....sedia k sebe všetky vrchnáky,dudlíky.... 😀

uhlikova09
7. dec 2007

mi použivame tiež babynova a smeee veeeelmi spokojnyyyyyy

maca793
5. apr 2008

baby nova je super značka aj cenovo prístupná. v tescu často robia aj výrazné zľavy na tovar.
už som skúsila aj boček, nuk ale nebola som spokojná, baby nova mi vyhovuje vo všetkých smeroch ako v kvalite tak aj cenovo.

maca793
5. apr 2008

aj odsávačku na mliečko som mala a bola som s ňou spokojná. stála síce 420,-sk.

tweetinkapp
16. sep 2008

No ja by som sa tiez rada opytala najma na tu odsavacku BABY NOVA, pretoze som si chcela kupit pouzivanu medelu, ale nasla som tu babynova za celkom dobru cenu, tak teraz neviem ☹

gucz
16. sep 2008

ja používam tiež baby nova, malú fľašku, veľké fľaše na mlieko i kašu, cumle na fľaše na čaj, mlieko i kašu. Aj dudky máme od babynova a musím povedať že som veľmi spokojná.Malá mala od nich dokonca aj hrkálky. Odsávačku som od nich videla len piestovú, ale to je ako stredoveké mučidlo (vyskúšané na vlastnej koži). Osobne som používala avent odsávačku (malá bola kŕmená len odsatým mliečkom), je síce drahšia, ale odsávanie nebolí a je aj rýchlejšia a účinnejšia.

sandrika1986
3. jún 2013

Pri prvej dcérke som používala od Baby Novy : fľašky,cumle,dudlíky, kefu na čistenie kojenec.fľiaš a bola som veľmi spokojná. Teraz pri druhom dieťatku tiež kupujeme výrobky od tohto výrobcu, poprípade od Zifco. Je to vyrobené v Nemecku, kvalitné a cenovo výhodné. Tieto kojenec.potreby predávajú v Tescu a Kauflande 🙂