Máte zkušenosti s monitorem dechu Snuza Halo?

mataharyy
16. mar 2009

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda už někdo má zkušenosti s tímto monitorem dechu. Je to prý novinka, tak by mě zajímal Váš názor, případně zkušenosti.
Díky 🙂

kamilka007
5. mar 2012

@lubi My měli v nemocnici Nannynku přímo v dětských vozících, a jinde dítě ani spát nesmí, takže jsem byla v klidu i tam.
No zezačátku to často zapomeneš vypnout, takže vezmeš dítě, začneš kojit a pípák tě vyděsí (mně se to stávalo minimálně obden), ale dá se na to zvyknout a po měsíci už jsem byla celkem vytrénovaná. 🙂

lubi
5. mar 2012

@kamilka007 vau super. este som o takom vybaveni v nemocnici nepocula. a ani v zahranici. alebo sa o tom ludia nebavia ze myslim kopec z nas prvorodiciek to nevie. super dakujem.popytam sa ako to tu funguje. 🙂

gilmorka
6. feb 2013

Ahojte. Chcem sa spytat, ked sa zacvakava ta snuza na plienocku, netlaci to babatko na brusku? Predsa len je to tvrde a plastove a ma to priamo na kozi. Uvazujem nad tymto monitorom, len toto mi nie je jasne, ci je to pre babo pohodlne.

elischka
11. feb 2013

@gilmorka netlačí,neboj - na kůži má vlastně tu měkkou špičku.o) mně se osvědčilo lem plenky ohrnout, takže to pěkně sedělo a nedávat přímo nad pupík,ale spíš do strany.o)

miskajel
12. jún 2013

Ahoj holky, mám dotaz k fungování monitoru v jedoucím kočáru či autosedačce jedoucího auta.. Díky tomu, že kočár jede, tak se přeci dítě "hýbe" - zaznamená monitor i v jedoucím kočáru, že dítě nedýchá?

mikela06
18. jún 2013

Snuza je super, obcasne falosne poplachy neries. radsej to, ako by si nemala byt pri nom ked nedycha. tie ktore ho nepouzivaju,a maju ho doma, len preto,ze sa im este nic zleho neprihodilo. nepozeraj na peniaze..

sinqa
24. júl 2013

Ahojte, chcem sa opytat na pipanie snuzy...ked sa spusti alarm tak to pipa suvislo, ale stalo sa mi parkrat ze pipalo po takych pauzach, neviete aky je v tom rozdiel? Dakujem.