Matrac do postieľky pre novorodenca

lucccinka11
19. nov 2017

Dievčatá poraďte mi nejaký dobrý matrac do postieľky pre novorodeniatko 🙂 aký odporúčate? Ďakujem

emi16
19. nov 2017

My sme mali aj s kokosom
Aj len cisto molitanovy
Dieta je tak lahke, ze uplne staci molitanovy
Dolezite je aby sadol do postielky, aby dietatko nezapadlo medzi matrac a mriezky postielky

fidorkadoris
19. nov 2017

Mali sme najlacnejsi molitan, dieťa je ľahké, staršie môže matrac zase precikat, keď je už odplienkovane kupujeme kvalitnejší

vlkodav1
19. nov 2017

My sme používali molitánový matrac z hejka a boli sme veľmi spokojní 🙂 . Poťah sa dal prať v práčke, takže starostlivosť oň bola jednoduchá. Teraz tam majú Black Friday zľavy, takže keď použiješ kupón, tak to budeš mať aj lacnejšie: https://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/ .

zuzuliennka1
19. nov 2017

my kupujeme z ikea priamo do ikea postielky - vyssa snosa sa vola, ma dva rozne povrchy takze pouzitelny z oboch stran, da sa striedat a potah sa da prat
ale je to standardna velkost (120 na 60) takze bude pasovat podla mna aj do inych postielok, vyska je 8cm

lucccinka11
autor
19. nov 2017

@zuzuliennka1 včera som ho držala v rukách, no zdal sa mi byť taký tenky, ale bol stočený v takej rolke a možno práve preto sa mi zdal tenký

emi16
19. nov 2017

@lucccinka11
Ked su stocene v rolke a v igelite
Treba ich nechat 24 hodin po odbaleni nadychnut
Oni zvacsia svoj objem

zuzuliennka1
19. nov 2017

@lucccinka11 presne ako emi pise, on sa este nafukne, plus takym malinkym lahuckym detom hrubsi netreba, 8cm vyska je akurat

zuzuliennka1
19. nov 2017

zober si na akych hrubych matracoch spavame my dospelaci, okolo tych 10-12cm max , ked od oka pozriem... a kolko vazime... takym lahuckym babatkam je podla mna 8cm dost, co ma konkretne tato VYSSA SNOSA z ikea @lucccinka11

dominika6
20. nov 2017

@lucccinka11 dieťaťu stačí obyčajný PUR penový matrac v 8cm hrúbke..ked prejde na veľkú posteľ,vyberá sa zas úplne inak

lucccinka11
autor
20. nov 2017

Ďakujem Vám 😉

lenka_kovacova
30. jan 2018

Najlepsi matrac pre nasho synceka sme nasli v sleep4U v Bratislave.... super poradili a dokazu pre deti vyrobit matrac na mieru.... co ma potesilo, ze matrac je natolko vzdusny, ze keby dieta nahodou zaborilo hlavicku do matraca, moze aj cez neho dychat: http://sleepforyou.sk/produkty/matrace-baby/

ivanakaka
25. júl 2023

@lenka_kovacova dik som im pisala ale matrac ma 12 cm to je nejak moc nie?