Moderná taška nielen na kočík

livsa
7. jún 2012

Viem, že uz tu boli diskusie o taškách na kočík, ale mne by veľmi pomohli tipy na tašku, ktorú využijem, aj keď idem bez kočíka, prípadne, keď už moja slečna nebude kočík potrebovať, ale ja budem potrebovať tašku, kde sa zmestí všetko potrebné a zároveň bude dobre vyzerať - skôr ako kabelka. Viete dať tipy na nejaké konkrétne značky, prípadne, kde sa ísť pozrieť? Dík.

alexxxi
5. sep 2012

pekne su babymel aj cena je celkom ok..., elodie details ale ta cierna lebo tigrovana.....len cena je dost vysoka....xcela som povodne kozenu prebalovaciu ale tie su nad 2OOe....tak ja si osobne kupim jednu z tyx co som napisala alebo normalne kozenu kabelku a k tomu si dokupim prebal podlaozku atd....ta kozena mi urcite vydrzi dlhsie...

ikke
5. sep 2012

ja som na kocik zdedila prebalovaciu tasku kipling a tak sa mi zapacila (hlavne materialom a prepracovanim), ze som si kupila aj tasku na kazdodenne nosenie. mne osobne vyhovuje mat vela vreciek, do ktorych sa rychlo dostanem a kde mam veci prehladne ulozene. mam konkretne tuto
http://www.kipling.com/nl-nl/handbags/across-bo...

@alexxxi kozena ti urcite dlho vydrzi, nebude ale pri tej velkosti prilis tazka? a pri detoch je urcite vyhodne mat tasku, ktora sa da oprat aspon v ruke... 😉

livsa
autor
23. okt 2012

Tak ja som nakoniec zohnala z druhej ruky kabelku Oilily - nie original prebalovaciu tasku (aj ked maju aj tie), ale vacsiu kabelku, ktoru potom urcite vyuzijem aj do prace...

buttergirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz