Monitor dychu - nefunguje ako má

stanicek11
17. okt 2018

Mamičky prosim o pomoc. Od narodenia máme motor do teraz fical normálne mame babysense 2. Dnes žiaľ nejako blbne baterky su ok akurát malý spinka a ked to zapnem začne tukat ako keby na tom nelezal. Stretol sa niekto z tym ???? Co to môže byt ? Majstrujem tu uz hodinu a neviem kde je chyba

fantinka
17. okt 2018

@stanicek11 Mate pod tym nejaku podlozku ci je priamo na roste? Nam sa zapinal alarm, lebo rost nedaval dostatocnu oporu pre tu platnu. Odvtedy ziadny problem. Zapol sa len raz, ale to bolo odovodnene.

stanicek11
autor
17. okt 2018

@fantinka my nemáme pod madracom. Mame tak že na madraci na tom hrubsia deka zas nie do slova a na tom on. Máme pol roka nikdy nebol problem az dnes... az som ho zobudila 3x či je ok. :/ a je čiže je niečo v položke asi chyba

stanicek11
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terez01
17. okt 2018

@stanicek11 má to ísť pod matrac,na rošt postieľky,ktorý je tvrdý. Matrac nemá mať tuším viac ako 10cm hrúbku. Chýba môže byť práve v tomto,že dieťa je priamo na monitore a monitor na matraci. Tým sa vám mohla znížiť citlivosť prístroja. Nečítali ste návod?

stanicek11
autor
17. okt 2018

@terez01 nie necitala som v pôrodnici dávali tak isto a pytala som sa ci to nieje chyba a vraveli ze nie ze kľudne môže byť aj takto... že nevidia v tom problém akurát že dieťa spi na tvrdom

miriam439
17. okt 2018

@stanicek11 Len môže byť rozdiel v tom, že aké maličké a málo pohyblivé detičky na tom takto ležia a aký je už teraz tvoj syn. Je ťažší, pohyblivejší, mohol sa narušiť nejaký kontakt, spoj... citlivosť prístroja. Lebo keby to bolo pod matracom, tak predsa ten matrac inak rozloží váhu dieťatka ako deka, tak isto aj čo sa týka pohybu. Chápeš čo myslím?

stanicek11
autor
17. okt 2018

@miriam439 áno ano chápem. Ďakujem 🙂

terez01
18. okt 2018

@stanicek11 veď a nevadí ti,že dieťa spí na doske?

stanicek11
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanicek11
autor
19. okt 2018

@terez01 nie nevadí ;) ma to zabezpečene tak že o tom ani nevie... ak nevieš ako presne to je blbe hlavné podpichovacne otázky si nechaj 🙂

montblanc
30. okt 2018

Ahoj. Nam sa deje tiez to iste. Monitor mam pozicany z nwmocnice z antolskej. Fungoval 3 mesiace ok a raz v noci zacal pukat a pritom maly dychal a hybal sa. Vymenila som baterky a nepomohlo. Tak som ho tam bola vymenit. Vsetko slo ok a po par tyzdnoch to zacal robit aj tento. Prvy krat sme ho spojazdnili a teraz uz len srale puka. Baterky su silne nove dobijatelne. Ja tomu nerozumiem kde je chyba.

stanicek11
autor
30. okt 2018

@montblanc ak zistíte prosím dajte mi vedieť to isté robí aj mne nevien kde je chyba :( aj ja baterky som menila. A neviem :(

biharyova
6. sep 2020

aj vam spusta alarm po 10sekundach? podla navodu pre Babysense 2pro ma hukat az po 20s. Je to strasne pretoze dieta obcas spi aj 10s bez pohybu a zacne to pokat za 6s a potom spusti alarm na cele okolie 🙄 Ale mozno mame chybny kus, neviem. poradte po kolkych sekundach sa pusta ten vas babysense?

lias3915
4. mar 2024

@biharyova viem že je to už doba ale viete mi poradiť ? Ako ste to vyriešili ? Mame pozicany z nemocnice, dva mesiace išiel bez problému a z ničoho nič začal písať stále. Odvtedy si neviem rady už sme vyskúšali všetko. Akurát že u nás žiadne pukanie. Zapnem monitor a po 5-6 sekundách začne hneď vrieskat bez varovania rovno alarm. Matrac má 5cm, do zavinovačky už nedávame, pod monitor som dala tvrdú dosku. Maly spáva len v tenkom bodyčku a legínach. Skúšala som aj dať ho priamo na monitor zabalený v obliecke na paplon - vtedy fungoval ale keď som dala cez to ešte tenkú deku už nie … ako ste to vyriešili ?

terez01
8. mar 2024

@lias3915 skúste ešte vymeniť baterky. Ak to nepomôže,treba ho ísť vymeniť do nemocnice,zjavne je chybný.

lias3915
9. mar 2024

@terez01 baterky som menila hneď ako prvé. Nakoniec som šla vymeniť. Tak mi dali druhý a čakám čo bude. Hádam mi ho nedajú k náhrade…