Môže byť tá istá bunda v katalógu a aj u číňana?

daol
5. apr 2013

Ahojte babenky pozerala som katalog bonprix našla som tam bundu pre dievča stojí okolo 28€ dnes som vbehla do čiňaka ta ista bunda tie iste farby a stoji 12€ je to možne že je to tá ista bunda len v katalogu predražena?

lucinka311
5. apr 2013

Podľa mňa to je možné- pretože kvalita niektorých vecí z bon prixu je na zaplakanie 😖

bodka13
5. apr 2013

@daol je možné,že je to ten istý vzor a strih,ale kvalita bude rozdielna 😉
...mám to overené na pyžamách z drahšieho obchodu a u číňana = obrázok a farba rovnaká,ale kvalita u číňana katastrofálna 😠 ☹

daol
autor
5. apr 2013

@lucinka311 šak to a nevedia kolko zato pýtať pride mi to a bude tam že made in China ta ma potrha 😉

linda20111
5. apr 2013

@daol ano, je to mozne, dokonca ze je aj ta ista bunda, mozno tam len dosili stitok bonprix, ked si dali tu namahu. ved si chod pozri aj do znackovych obchodov, napr na botaskach to je hned jasne - banglades, taivan, cina... kvalita ta ista podla mna.. ja som objednavala oblecenie pre babo z internetu z jednej ceskej stranky a vyrobca oblecenia je z polska. a ked som kecala s kurierom - kamaratom hovoril mi ze tiez z tej stranky nosi tovar do obchodu co je tu v meste a tam su dvojnasobne ceny..

reni1512
5. apr 2013

jasne...ja som si tak kupila pulovrik v cinaku za 12e a v luxusnom obchode na hlavnej stal ten isty 64 :D dobre co? presne do NITKY to iste.. A z bon prixu by som neodporucala objednavat, smejdy...

katka1981
5. apr 2013

@daol, takmer vsetko sa sije v Cine, mozes si dat usit aj ty pod svojou znackou a mozes z tej tvojej znacky urobit bomba znacku. Samozrejme tym rastie predajna cena. A co sa kvality tyka, zavisi od objednavatela, aku kvalitu pozaduje. V Cine sa vyrabaju aj velmi kvalitne veci, ale ak objednavatel tlaci na cenu a je mu kvalita ukradnuta, tak mu posiju aj "zadarmo" smejdy. Tie super znacky co su, su ajtak z Azie a je len otazne, ci su kvalitne, alebo nie. Moze to byt robene v tej istej fabrike. Staci, ze pouzili inu nit, inu vystuz a podobne. Nemenovany obchod so znackovou obuvou v Avione.... kamoska tam robi a radila mi, aby so si nic nekupovala, ajkeby mi dala super zlavu, lebo stale maju reklamacie a je to znacka, ktoru kazdy pozna. Kazdy kus, kt. prejde colnicou musi mat europsky certifikat, inak ten tovar neprejde colnicou, ale je pravda, ze v tych cinskych obchodoch nasli kopec neprecleneho tovaru, kt. potom zhabali a nesplnali normy, no to sa da zistit len preskumanim SOI. Ale aj znackove hracky Mattel a ine tiez SOI oznacila za nebezpecne, takze tazko radit.

lucinka311
5. apr 2013

@daol ono made in China este stale nie je zaruka nekvality 😀 Oni tam šijú aj značkové aj fake veci-kruté už je, ak v tej istej fabrike 😅 ...manžel bol istý čas v číne a priniesol odtiaľ napríklad tričká Ralph Lauren, či hodvábne šatky, tam ho to vyšlo na cca 5 eur, u nás sa tieto veci predávajú za neskutočné peniaze 😠