Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem používať kapsové plienky namiesto ortopedických nohavičiek?

soffi
26. feb 2015

Zdravim, mam otazku....Chcela by som malu balit do kapsovych nohaviciek takym sposobom, ze by osm ich dala navrch jednorazovych a dovnutra normalnu plienku, namiesto balenia nasiroko....malu teraz balim do klasickych postoliek, ale pride mi to velmi nepohodlne ze ju tam ta pliencoka z kazdej strany tlaci okolo noziciek ma az vysuchane miesta , a este aj ten suchy zips na gatkach ju vzdy zobudi...pripadne viet emi poradit nejake ortopedicke nohavicky priamo s vlozkou?Dakujem

katarinamarkova
26. feb 2015

rada? ak ti nerobili po porode babatku sono klbikov a cakas na to prve sono ci je vsetko ok, daj si spravit sono a na 99.9% ti povedia, ze klbiky ma uz vyvinute, ze balit netreba. je smutne ze sono hned po porode sa u nas robi skor vynimocne :( to potom chudence zdrave deti musia byt zabandazovane v nepohodlnych guciach.

ivet1371
26. feb 2015

Jasne možeš

marissenka
26. feb 2015

Osklb dole tu gumu z postoliek,z toho ma asi nozicky osuchane.

lemurko
26. feb 2015

Balis preventivne?

ukulela
27. feb 2015

len ked budes mat papierovu - na tom latkovu a na tomkapsovu,bude to na tyzdnove babo balik ako svet, nie?ja som striedala latkove (nohavickove plienky) s papierkami od narodenia ...ked som dala tie nohavickove plienky, same o sebe to bolo dost siroke. na siroke baleniesa ponasali aj bambino-mio vrchne nohavicky. tie malemu sedeli od narodenia perfektne (mal najmensiu velkost) apod ne bud tie plienkove nohavicky, alebo latkova vkladacka, alebo origi vkladacka bambinomio - a nozky mal dost nasiroko. ortopedicke nohavicky som pouzila len par krat.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli