Na čom spinkajú vaše bábätka?

dada7701
13. sep 2013

Ahojte, čo dávate pod bábätka v postieľke ak už nie sú v perinke ? Spia len na rovnom, alebo dávate niečo pod hlavičku ? ....

veronika63656
13. sep 2013

Dcerka ma 10 mesiacov a stale nedavam nic, ale ked bola mensia len plienku, ked si vygrcla nahodou.

ingmiriama
13. sep 2013

@dada7701 môj malý má dva roky a spí na rovnom aj ako bábätko spal celý čas na rovnom

m_ij_ka
13. sep 2013

moja malá má 16 mesiacov a od narodenia jej rozprestrem plienku v postielke ( spí na rovnom ) a v ruke má plyšáka v tvare psa. 🙂

ichbinich
13. sep 2013

Pod hlavu iba plienku. Syn mal zhruba od roka taky babatkovsky tenucky vankusik, asi 2cm, co bola suprava vankus a paplon.
Dcera ma momentalne takisto iba plienku, a potom prejdem na ten tenucky vankusik, ako pri synovi.

linda20111
13. sep 2013

@dada7701 moj maly cca od 1mesiaca spal na vyvysenom kvoli grckaniu - to mi poradili v nemocnici. ale odkedy sa pretaca v spanku na brusko, tak som to dala prec aby do toho nepchal hlavu a nedusil sa. Teraz ma 8mes, spinka na rovnom, nedavam pod neho uz ani plienku lebo ju taha prec, pod nim je iba plachta.

katkas1
13. sep 2013

na rovnom a do 3 rokov by ani nemali spat na vankusoch 🙂

sandrika1986
14. sep 2013

Prvá dcérka spala na rovnom do jej 3 rokov. Teraz pri druhej dcérke , ktorá má 12 mesiacov tiež nič nedávam,spinká na rovnom. Až od 3 rokov jej dám vankúšik. 🙂

miku1
14. sep 2013

@dada7701 Prvá dcéra spala do 2 rokov na rovnom, potom si vyžiadala vankúš....mladšia zatiaľ spí takisto na rovnom.

juranka
14. sep 2013

Ja nedavam tiez nic pod hlavicku (2,5 roka) od narodenia ju zakryvam tenuckou malou deckou, neskor som si vsimla, ze mala si stahuje decku zo seba a dava si ju pod hlavicku ( jasne, ze si nevedela sama decku poskladat a preto vzdy spala na guci decky) a preto som jej ju zacala skladat na stvorec a davam ju jej namiesto vankusika, ma aj maly vankusik ale ten si ziada davat pod nozky takze nasa mala je extra pripad, pod hlavu deku, pod nozky vankusik a na sebe neznesie nic, ziadnu prikrivku 😅