Nákupy detskej výbavičky v Poľsku

kvetinka1405
4. okt 2017

Babenky viete mi poradit kde v polsku jablonka alebo nowy targ sa da kupil detska vybavicka?ci mate nejake osobne skusenosti

michellem
4. okt 2017

Mnoho ludi je uz z polska sklamanych, suseda je polovicna polka, vsetko zdrazelo, ja myslim,ze prave na takychto bazaroch sa to omnoho viac oplati a ja som sa presvedcila, ze nove veci su uplne vyhodene peniaze.

drobcek26l
5. okt 2017

@kvetinka1405 ja som teraz v Jablonke kupovala viem vybavu pre bábätko a myslim si ze sa urcite oplati ist. Napriklad ceny co si ešte pamatam:
Kocik Cleo ma stal 330€ tu stoji okolo 400€
Postielka s uloznym priestorom 90€ k nej som dostala zadarmo obliecky na periny
Samotné obliecky na perinky 8€
Set periny, obliečky, mantinel, baldachyn 28€
Perinka na zavinovanie 7€ (pozor iba v jednom stanku pri parkovisku v ostatnych boli po 10€)
Bavlnena plienka 1ks 0,70€
Farebne bavlnene plienky 1,20€
Fusak 30 az 40€
Sety oblecenia do pôrodnice cca 7€
Plachta na postielku nepremokava 6€.

A hlavne ten vyber veci je neskutocny, krasne, moderne, bavlnene..... Ja som bola spokojna.

kvetinka1405
autor
5. okt 2017

@drobcek26l dakujem a neviete mi povedat ci aj v nowom targu je taky velky vyber

drobcek26l
5. okt 2017

@kvetinka1405 kedysi ked býval Nowy targ este na starom mieste tak tam býval lepší vyber ako v Jablonke. Ale teraz ked sa presťahoval tak neviem ja som tam este nebola. Boli naši a hovorili ze vyber je ale ze sa im zdá ze už je tam drahšie aj ked predajcovia sú ti istí.