Nákupy v Poľsku. Máte s nimi skúsenosti?

miskam1
26. jún 2011

Mamičky, zaujímalo by ma, ako je to s nákupmi v Poľsku, počula som, že na kočíky sa tam oplatí ísť ale ako je to s ostatnými vecami, napríklad monitory dychu, postieľkami a príslušenstvom?🙂 Nemáte náhodou skúsenosti?

tosomja
26. jún 2011

ahoj, my sme v Poľsku v Krosne kúpili celú výbavičku, okrem odsávačky a drobností, ktoré sme nevedeli opýtať, lebo nám po slovensky nerozumeli 😅 Postieľku, matrac, baldachýn, obliečky, perinku, látkové plienky, oblečenie, vaničku, chodítko, stoličku na papanie, hračky na začiatok...všetko sa tam oplatí, keď kupuješ viac vecí na jednom mieste, dajú aj peknú zľavu 😀

damiankad
26. jún 2011

Ahoj, ja som si tam okrem kočíka kúpila veľa vecičiek...oblečenie,postielka s baldachynom vysla o dost menej ako tu,aj palonik s vankusikom,deka, vanička,obycajne plienky stoja o polovicu menej ako tu..teda aspon pred rokom stali..podla mna sa tam oplatilo ist...vravia že čo je poľské nie je kvalitné...ale všetko máme doteraz a všetko je ok...ked sme kúpili postieľku matrac dali k nej zdarma a dokonca aj nepremokavu plachtu...a prebalovacia podlozka za tu som dala len nejakych 8 eur...takže oplatí sa 😀

peinka
27. jún 2011

my sme si tam tiez kupili vybavu ako postielku, madrac, oblecenie, je dobre ist s niekym kto to tam pozna lacnejsie sa nakupy v obchodoch ako trhoch, kvalita plienok tam nie je nic moc su tensie a maju jemnesie vlakno tak predpokladam ze rychlo pustia, odporucam preto latkove plienky kupit u nas, kocik podla typu, horsie je to potom s reklamaciou, kucik kupeny u nas sa da reklamovat, pripadne popozerat videla som krasne na bazaroch a o polovicu lacnejsie

dankamat
27. jún 2011

ja mám odtiaľ veľmi veľa vecí, ale z obchodov a nie z trhov. Lebo na trhoch je to niekedy drahšie ako v obchode. Vecičky sú bavlnené, kvalita dobrá, ale presne ako bolo spomínané - mám odtiaľ aj klasické plienky a nie sú bavlnené, ale také tenšie. Ale aj nábytok je tam omnoho lacnejší ako tu. Ak plánuješ ísť kúpiť viac vecí tak sa oplatí - kvôli jednej určite nie.
Ja mám odtiaľ aj takú veľkú vaničku, ktorú som tu zohnať nevedela, aj kozmetiku a osušky sú úplne super.

misic
27. jún 2011

Ja som tiez nakupovala vselico v polsku, sestra kupovala aj kociar a mali problem s kolieskami a jej to poliak vyreklamoval a to kupovali kocik na trhu, takze ani s tou reklamaciou nemusi byt problem... asi ako sa ti podari natrafit. Ale s cenami sme boli spokojni a naozaj ked kupis viac veci, daju aj slusnu zlavu... tak vela stastia v polande na nakupoch 😀

slavuska30
27. jún 2011

ja mám z trhu výbavičku pre malého, plienky, kočiar a vajco a kupili smew tam aj trojkoliku pre neter..všetko ok 😉

martincca
27. jún 2011

my sme tiež pokúpili viacero vecí z Poľska, teda takmer všetko, a potom som v nemenovanom obchode natrafila na plno vecí, úplne presne takých ako máme doma z Poľska, pre orientáciu, postielka v PL-50e, tu 90e, zavinovačky 7e, tu 13e, vanička tuším 6e, tu 15e a plno iných vecí
záleží akú máš predstavu a očakávania,
nábytok zn. Drewex je o cca 20% lacnejší
čo sa týka kočíkov...tak kočíky kt. sú poľskej výroby (Baby design, Baby Smile, Tako..) sú v PL lacnejšie, napr. obľúbený V-max som videla na trhu za 250e u nás ho veselo ponúkali za 350e.
čo sa týka zahraničných výrobcov kočíkov aj iných vecí je to skoro ako u nás, teda ak máš niečo vybraté vyslovene polskej výroby tak jednoznačne šup tam

veronicka1901
28. jún 2011

Dievcata a nejaky konkretny obchod v Polskom Tesine viete odporucit?

lucka1987
29. jún 2011

my sme nakupili v Nowom targu v obchode baby boo http://www.babyboo-nowytarg.pl/ a bolo super. usetrili sme na kazdom zakupenom kuse, okrem nejakych drobnosti, a aj trhy su tam najvacsie v okoli, ale tam sme uz pre drobca nekupovali kdez sme chceli mat vsetko na blocku a zo zarukou.. 😉
my sme kupili postielku za 80 eur. na sk je za 110 eur (ale boli tam aj oovela lacnejsie) vsetko mam v albume
kocar za 310 eur . na sk je za 450 eur
vybracne lehatko a 7 melodiami bright starts v dopredaji za 22 eur, na sk je za 79 eur
a podobe

deborah77
3. nov 2011

Čaute baby, koľko stoja autosedačky od 9rokov v Poľsku? Aké sú dobré? Kupovali ste aj stoličky na kŕmenie? My sme tam nakúpili celú výbavu a sme spokojní, ale tieto veci som si nestihla všimnúť. Ďakujem, čaute.

katka3012
9. nov 2011

My chodime dost casto do Ceskeho Tesina,kedze tam mam tata,a hned zbehneme do Polska ,oplati sa aj na trhoch hned za hranicami,a nabytok a zariadenie chodime najradsej do obchodu Castorama 😉

dicinka1
14. apr 2012

Baby,potrebovala by som vediet,kto bol teraz v Polsku v Krosne..ake su tam kočiky..cena a nazov kočiku.a farby..

papinotata
28. okt 2012

mna by zaujimalo ci neviete co stoja detske pancusky v PL myslim tym take na 5r.. tu su vsake 4,00€ 😉

macka012345
15. aug 2015

Baby porate po com su tam stol7cky na krmenie

janulka14
18. okt 2015

ženy neviete či v sobotu 31.10 budú v Targu trhy? ďakujem...