Nákupy výbavičky v Poľsku

kvetinka1405
3. sep 2017

Ahojte babenky chcem sa spytat či niektore z vas kupovali vybavicku pre babetko v poľsku(kočarik,postielku,prebalovaci pult)či sa tam oplati ist

jeennyv
3. sep 2017

@kvetinka1405 kamoska kupovala oplatilo sa ...kupovala postielka vanicka matrac atd.kupila aj kocik....3 kombinaciu, ale kocik by uz nekupila polsky, oni vy la skladali zbauta do auta atd. ..vyuzila vanicku a sportovu kupila nieco lepsie

ludmilka2407
4. sep 2017

My sme boli v Krosne, tam sa to oplatí. Kupovali sme komplet do postieľky (vankúš, paplón, mantinel, plachty) a 3kombináciu kočík. Za mňa sa určite oplatilo.

kahh
4. sep 2017

Este stale sa tam oplati nakupovat? Ja som myslela, ze uz moc ani nie

drobcek26l
4. sep 2017

Ja som kupovala kočík tento rok stal 3kombinacia 290€.
Vanička 8€
Set do postieľky perinky, obliečky, mantinel a baldachyn 28€
Samotné obliečky 8€,
Bavlnena plienka 1ks 0,70€
Osusky po kúpaní cca 6€
Nepremokavá plachta 7€.

Ja myslím ze sa stále oplatí tu je to o polovicu drahšie.

lucikedolls
5. sep 2017

@drobcek26l pekny kočiarik , tu chcu za dvojročne pouzivane ktovie v akom stave este 250 eur :/ a v ktorom meste ste konkretne boli? ja sa tiez chystam na vačši nakup.

drobcek26l
5. sep 2017

@lucikedolls my len v Jablonke na trhoch ta hranicami

lucikedolls
5. sep 2017

@jeennyv a prečo kočik by uz nekupila? Stalo sa jej s nim niečo? Ved aj na slovensku v obchodoch maju vačšinou polske akurat o cca 70 eur drahsie.

lucikedolls
5. sep 2017

@drobcek26l aha, ja by som chcela ist pozrieť skor nový targ, len neviem či sa oplatí viac trh alebo predajňa.

drobcek26l
5. sep 2017

@lucikedolls v Targu na trhoch predávajú ti istý ako v Jablonke ale bude tam urcite väčší vyber. Po obchodoch som nikdy nebola pozerať

jeennyv
5. sep 2017

@lucikedolls mala aj defekt, roztrhala sa taska na kocik, aretacia prednych kolies odisla stalym skladanim rozkladanim z auta a von..oni totiz nemali vytah ani kocikaren..a sportova cast bola taka klasicka ako pri trojkombinaciach tazsia a neobratnejsia..

lucikedolls
5. sep 2017

Akurat som pozrela mapu, tak jablonka je dalej, ja som totiž z prešova 🙂 takze skor ten targ.

drobcek26l
5. sep 2017

@lucikedolls ano z Prešova je targ bližšie Jablonka je cca 30km ďalej

lucikedolls
5. sep 2017

@jeennyv defekt dostane ktorykolvek kočik ktory ma nafukovacie kolesá, aj taky za 800e z predajne 🙂 a taska povoli, ked ju pretazime..., takých veci sa neobávam. skor by som sa bala konstrukcie či vydrzi, či je dost pevná ale kedze neplanujem do kočika nejak vela invesovat, tak skor kupim novy z polska ako pouzivany skoro v podobnej cene, u ktoreho tiez neviem čo vydrzi, ako sa s nim manipulovalo...a áno športové časti su dost mohutne, preto vačšina ani nevyuziva a kupuje potom golfový...

jeennyv
5. sep 2017

@lucikedolls jasne...vies ja to hodnotim podla toho ked porovnam ine kociky inych kams a niekto nemal defekt za cely cas a vsetko vydrzalo...

matilla
5. sep 2017

Ja som kupovala kocik zn maximo a je to cista katastrofa...strasne vrzga ...rucka nedrzi polohu len pri malom zapreti sa zosunie cela dole ...strieska na vajicko je na gumicke a ta bola malemu pricapena na hlavke ...

ludmilka2407
6. sep 2017

My máme tento. Kúpili sme ho v Krosne, 380€ 3kombinácia. Väčšina kočíkov tam toľko stojí, majú tam novšie typy. Vyšiel nás aj tak lacnejšie ako na SVK. O Targu som počula, že tam je to už drahšie.

lilenka141
15. dec 2017

Mi sme kupili v targu za 400€ 3 kombináciu bol drahší lebo je tam lepšia konštrukcia... kupili sme tam vela vecí a oplatilo sa.. unas stojí ta istá značka 700€ videla som v obchode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre