Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

stresmenka
27. dec 2009

ahojte ja ho už nepoužívam, ale do 18 mesiacov sme ho mali a neľutujem ani halier tak ako miavin 🙂 my sme planý poplach maly raz, ale spamatávala som sa pomaly týždeň. Ja ho tiež vrelo odporúčam tak ako píše miavin človek vyhodí éčka za úplné blbosti a ani si to neuvedomý a toto predsa pomôže 🙂 my keď sme ho kúpili hneď som kľudnejšie spala 🙂

miavin
30. dec 2009

no takže dievky - radšej vyhodiť peniažky za niečo - čo využijete aj pri druhom bábätku a čo môže zachrániť pred katastrofou ako nakupovať nepotrebné veci.....a povedať si, že nanny je hlúposť - nesúhlasim a nebudem súhlasiť, náš drobec ozaj tvrdo zaspal pár krát, takže som rada, že ju máme... 😀

simonka11
30. dec 2009

Ahoj , ja sa rozhodujem medzi SNUZA HALO , SNUZA GO alebo NANNY ... nemáte niekto skúsenosti so SNUZA HALO alebo SNUZA GO ? Lebo čítam ze NANNY si chválite ale mne pripada praktickejší SNUZA keďže ho môže mať bábetko kdekoľvek spinká... Len by ma zaujímal názor niekoho kto ho už aspon nejaký čas používa ..Ďakujem za odpoveď.

evelina19
31. dec 2009

ahojte,
ja som rozhodne za monitor dychu, ked si prebehnem ocami domácnost, mame tu kopec veci, co az tak nevyuzivame a predsa sme ich kupili a toto je vec, o ktorej sme ani nerozmyslali. som toho nazoru, ze na bezpecnosti a hlavne deti by sa nemalo setrit. aj ked mi ten monitor nezapipa ani raz (ci uz omylom alebo opravnene), nebudem lutovat tie peniaze. moj otec mi raz povedal, ze najhoršie na svete sú vycitky svedomia a mal pravdu. takze radsej urobim vsetko pre bezpecnost toho cvrka. len sa neviem rozhodnut medzi klasickym a tym prenosnym. znama ma snuzu a zatial jej to pipalo len raz, lebo sa to malickemu uvolnilo z plienky. a toho sa bojim najviac, ze ked uz bude vacsie a bude v noci cestovat po postielke, bude sa mu to uvolnovat. zda sa, ze vela ludi s tym skusenosti este nema. ja rodim v aprili, tak snad dovtedy par skusenosti od inych najdem.

diadi
31. dec 2009

Ahojte nevsimla som si ci tu niekto pise aj o firme ktora poziciava monitoring dychu Nanny.My mame dvojicky a neviem si prestavit ze by sme dve podlozky kupovali.Mame ich pozicane od firmy z BA za 6 eur mesacne za kus a sme velmi spokojni.Pani ktora tuto firmu vedie je byvala detska lekarka a je velmi mila a ochotna poradit aj s beznymi vecami ktore obcas my mamicky dramatizujeme 🙂

diadi
31. dec 2009

www.chrapanie.sk (buona notte)

evienka
4. jan 2010

ahojte vsetci,ked niekto ma zaujem tak ja mam na predaj malo pouzivany a 100% funkcny monitor dychu nanny,my sme ho kupili novy za 4000sk mame k nemu aj blok.ak mate zaujem tak piste na evita18@post.sk.

monkotonko
13. feb 2010

Ahojte,
neviete mi daktora poradit? mame nanny monitor a kazdu noc sa spusti alarm, uz som aj zmenila baterky a stale pipa ☹
pred par minutami som lezala v posteli a kukala na malu a kedze dycha nahlas tak som ju pocula a zrazu zacal pipat. mala samozrejme dychala a nic sa nedialo, kedze sao bola vedla nej som videla presne co sa deja ani sa nepohla takze ze by nebola na tej podlozke tym to nebude. A dychat dychala, neviete ci su tie Nanny neni dake vadne? vcera sa stalo to iste sedela som v obyvacke a zrazu alarm skoro som si zlamala nohy ako som bezala po schodoch a mala spinkala a dychala normalne.
Myslite ze sa mam obavat a navstivit doktora? mate dake skusenosti?a kedze mala ma iba 2 mesiace a nanny pouzivame len malokedy kedze nechce spavat v postielke sama a spava so mnou v posteli, mozem ho reklamovat a uznaju to ako vadu?

z.u.z.k.a.
14. feb 2010

ahoj monkotonko , ak mas pochybnosti, kontaktuj firmu jablotron,ktora monitor nanny vyraba. Ja som im pisala mail a oni mi hned odpovedali, je mozne poslat tvoj monitor na preskusanie priamo k nim a snad zistia, preco ti tak casto vyvolava poplach bez priciny. Maju sidlo v Za 😉

http://e-shop.nanny.sk/

katka444
3. mar 2010

ahojte, funguje monitor nanny ked mame matrac kokos molitan kokos?

kakika123
6. apr 2010

Má niekkto skúsenosť s monitorom dychu AngelcareAC300 alebo s Nanny?

idkadanko
6. apr 2010

Ahoj monitor dychu nanny funguje aj keď maš matrac kokos molitan. viem to na základe skúsenosti.

dijado
6. apr 2010

aj my máme nanny a sme max. spokojní, lebo ten pocit, že bábatko dýcha, je na nezaplatenie. v noci rozlepím jedno oko, mrknem, bliká, dobre je, spíme ďalej.
rozoberáte tu SNUZU, rozmýšlala som nad tým, ale veľa detí zvykne spinkávať na brušku a potom čo? a keď si to bude strhávať dolu? ja osobne by som to tiež nezniesla na páse. nanny je pod matracom, dieťatko nič neruší.
pri druhom vymeníme iba podložku, stojí cca 28 eur.
keď som kamoške hovorila, aby si ju kúpili tiež, povedala, že ešte nemali "taký" problém. no, tak "taký" by bol len raz.

susisus
6. apr 2010

dijado ja som kupila aj snuzu a zbytocne, stoji mi na policke a zapada prachom, nanny je najlepsia... a tiez som tak v noci zapinala "kontrolku" ci svetielko blika 😅

zdenka_pp
14. apr 2010

Ahojte, rozmýšame s mm nad kúpou nanny. Pokiaľ viem, tak dieťatko musí ležať priamo na podložke a na chrbátiku. Môj malý je zatiaľ v perinke a vždy si ho ukladám na jeden bok, ak by náhodou grckal...veď to poznáte. Netuším, kedy začne malý spávať "normálne", aby ležal priamo na podložke. Do akého veku dieťaťa je vhodné používať nanny?

berus222
14. apr 2010

zdenka, nemusi lezat na chrbate a priamo na podlozke. nas maly tam lezal vselijako, len nie pekne na chrbate. ja som ho pouzivala do skoro 9 mesiacov, pokial sa nezacal stavat a chodit po postielke.

tinnka9
14. apr 2010

Zdenka, myslim, ze nemusi lezat priamo na podlozke. Ono to je take citlive, ze by to malo zachytit dychanie, aj ked lezi na boku. Myslim, ze pouzivanie Nanny je obmedzene do 15kg. Nas maly bude mat 7mesiacov, uz sa prehadzuje v postielke, a este nam to nepipalo, "zachyti" ho to vsade 😉

tinnka9
14. apr 2010

Berus222 - no vidim, ze sme pisali spolu 😀

dijado
14. apr 2010

naša sa v postieľke otáča, takže ráno má na nanny už len jednu nohu a v pohode ju to chytá.
keď sme nanny kupovali, pánko nám to išiel predvádzať, položil na podložku ruku,, blikalo, potom ju odtiahol a nič.... nanny si blikotala, že všetko je o.k. čudoval sa. potom došiel ďalší pánko a povedal, že manžel sa nemá držať pultu /držal sa ho asi 30 cm od podložky/ lebo je to tak strašne citlivé. ak dávaš Adamka na bok, tak si do tej strany radšej posuň aj podložku, aby si mala lepší pocit a hotovo.

zdenka_pp
15. apr 2010

Ďakujem baby za rady 😵 😵 😵

zuzub
15. apr 2010

ahojte 🙂 chceme tiež kúpiť nanny monitor dychu by ma len zujímalo, či treba dať pod tu podložku ešte niečo alebo to može ísť priamo na tie rošty postielky.dakujem.

berus222
15. apr 2010

zuzub, ja som ju nala najprv priamo pod malym, ktory bol v perinke a ked uz nebol v perinke, mala som ju polozenu na roste.

pampuch333
17. apr 2010

Odporúča sa dať na rošt sololit a na to podložka. Dá sa to kúpiť v baumaxe aj hornbachu, narežú ti koľko potrebuješ a stojí to pár eur.

janka_pn
17. apr 2010

my mame angel care, teda uz nepouzivame, ale som rada, ze sme ho mali a nelutujem tie peniaze... momentalne sme odpojili podlozky a pouzivam ho ako babyphone, takze supis. na tom angel care bolo super, ze obsahuje az dve tie podlozky, takze bola vykryta uplne cela postielka. mala som ooovela kludnejsi spanok 🙂 aj ked ona toho zas az tak vela nenaspala 😝 . inak na ten spominany rost som odrezala z velmi tvrdeho kartonu (z krabice od kocika) rozmer postielky, na to podlozky a na to matrac (kokos, molitan, kokos)

katarina.banska
19. apr 2010

ahojte. chcem sa opytat, mozno dost blbu otazku 🙂
ale ten nanny monitor je len jeden typ ?? viem, ze napr. angel car ich je viacej typov. tak neviem ci monitor nanny je len jeden. dakujem 🙂

zuzub
19. apr 2010

pokiaľ viem tak monitor nanny je len jeden typ

katarina.banska
19. apr 2010

dakujem 🙂

zdenka_pp
21. apr 2010

Tak naša Nanny už je doma, aj sme ju vyskúšali. Keďže máme matrac molitan-kokos a plus malý spáva v perinke a na perine, tak sme dali podložku pod perinu a fungovalo to. Čakala som ale, že tá podložka bude väčšia. Dnes na nej bude malý spať prvýkrát, tak som zvedavá, aká bude noc. Len budem musieť pamätať na vypnutie podložky, keď budem malého brávať preč z postieľky na dojčenie.

monikamaz
21. apr 2010

prosím poraďte
sesterka mi požičia monitor nanny, čítala som však, že po 2 rokoch treba tu podložku kúpiť novú, je to pravda?

petronesa
21. apr 2010

ahoj my sme dostali podlozku od znamych a mali ju dva a pol roka a my ju mame 4 mesiace a stale funguje super takze asi netreba 🙂