Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

oraia
3. jún 2008

ahojte baby....chcela by som kupit monitor nanny...cakame babo a uz tych vydavkov bolo akosi veeeela tak ak sa najde dobra dusa s dobrou cenou kupili by sme ho....dakujem

kutina
8. jún 2008

Ahojte babule viete mi pomôcť?
Mám 9,5 mesačnú dcérku. Do 9-tich mesiacov sme nemali žiaden planý poplach. (okrem toho keď, sme ju zabudli vypnúť pri vybratí malej z postieľky). No za posledné 3 týždne sa nám to stalo už 3-krát. Prvý krát mám podozrenie, že bola možno mimo postieľky, druhý bolo v noci a bola tiež "pricapená" až ku šteblíkom, ale dnes spala na chrbáte v strede postieľky a monitor začal pípaľ. Hneď som letela do izbičky, no malá bola prebudená (zobudilo ju to pípanie). Neviem čo mám v takomto prípade robiť....keď ju dám do postieľky automaticky zapínam "pipák"...no teraz je to o to ťažšie,že si neviem vysvetliť tie poplachy. Treba ísť s dcérkou na nejaké vyšetrenia? sú ohrozené aj staršie deti?

sloniiicek
11. jún 2008

ahojte. rada by som sa spytala, ci niekto nechce kupit napoly monitor dychu nanny? http://www.babatko.com/ maju akciu za 2.990,- pri kupe dvoch. prosim prihlaste sa. 😀

annika
13. jún 2008

Ahojte, neviete mi poradiť kde by som našla slovenský!!! návod na použitie monitoru dychu ANGEL??? Mám len po anglicky, což ja velmi anglicky neviem. Ďakujem!

goge
21. jún 2008

Ahojte, mame s manželkou jednu velmi nepeknu skusenost s malym Samkom - má 1 rok a 9 mesiacov a doteraz sme nepoužívali monitor dychu, bol bez zdravotnych problemov, "živy" a vesely chlapček, ale pred 2 dňami nam maly rano prestal dychat no podarilo sa ho Chvála Bohu oživit do prichodu zachranky, bol na všetkych vyšetreniach od odberu krvy,moč,CT,Lombalku,EEG - no vysledok vo všetkych pripadoch negativny,zvyšenú teplotu nemal,akurát že je od narodenia chudokrvný, no aj tak si nevieme nikdo vysvetliť tú zastavu dychania Konečnú diagnózu napísali do správy ako náhle kŕče a preto sa rozhodujeme o kupe tohto monitoru,pretože sa obávame ako každý iný, aby sa to už nikdy nezopakovalo, lenže všade sa píše o novorodencoch, a maly má 11,5 kg. Vie mi niekdo poradiť či aj na tieto staršie a väčšie deti existuje takýto prístroj na monitorovanie dychu? Prípadné informácie môžete posielať aj na email goge@centrum.sk Veľmi pekne Ďakujeme.

tesoro
23. jún 2008

Takze moje dieta ma uz chvala bohu 2 a tristvrte roka. Kupovali sme ten najdrahsi angelcare a taktiež zachranil malej zivot. Tu nejde iba i SIDS , tu ide aj napr. o skryty reflux ako to bolo u nas. Taktiez teto model sa da pouzivat v kociku ako aj s podlozkou na dych tak aj bez iba na zvuk. Nam po par prihodach a po hospitalizacii kvoly abnoe pauzr som davala monitor aj do kocika, ako kazde dve minuty kontrolovat dieta ci mi zije. Dnes pouzivame anjelika ako monitor hlasu a myslim ze najblizsich 8-10 rokov ho vyuzijem a mozno aj potom haha pri neakych chlapcenskych navstevach.

tesoro
23. jún 2008

a este jeden typ angelcare ma dve podlozky. Na zaciatku pouzivas jednu ked je male babeno a potom obe , ked je vacsie a ked sa "premiestnuje"
Obnoe pauzy su najcastejsie do 12 mesiacov

tessie
1. júl 2008

ahojte, ked tu toto tak čítam, tak mám pocit, že ten Angel care je lepší ako Nanny... Oplatí sa teda viac investovať? My akurát premýšľame nad tým, že ktorý kúpiť a doteraz som bola rozhodnutá, že kúpime Nanny, je to český výrobok, tak som myslela, že preto je lacnejší, lenže vidím, že pri Angel care to môžem využiť aj ako vysielačku, ked niekde budeme.

alififi
1. júl 2008

ja uz by som nekupovala. existuje aj *pozicovna* by som si to prenajala na rok a nemusela by som sa potom starat, co potom s rarohou 😎

fifla
1. júl 2008

goge...nanny je do 15 kg, ale pri vacsich mimisoch je lepsie dokupit dalsiu podlozku

miriamka
7. aug 2008

Ahojte,
a co robite v pripade ked zacne alarm na monitore dychu?Nam uz 2 krat zacal pipat,len som maleho pohla a on sa pohol a spali sme dalej.

anezena
7. aug 2008

presne tak, len nanho kuk, mozno je vse ok, ja som tiez s nim pohybala, prehodil sa a buval dalej. ked sa ti nezda - vezmi ho na ruky, prebud ho

lienka1
8. aug 2008

Ahojte, nebude z vas niektora kupovat monitor dychu Nanny, kedze 2 su lacnejsie. Som zo stredneho Slovenska.

alami
8. aug 2008

miriamka, mne sa stalo 2x že sa spustil alarm lebo nedýchal a raz, lebo spal celkom na kraji...teda falošný poplach...raz som ho zobrala na ruky, zatriasla a ked som videla, že je ok, dala naspať a zapla monitor...druhýraz sstačilo ním pohnúť, videla som, že sa mu vrátuila farba, monitor som zapla nanovo a videla som , že bliká zelená...tak som bola spokojná...to isté aj pri poslednom - falošnom. len som ho zapla nanovo....

Pokiaľ by dieťa nezačalo dýchať, treba oživovať, ale ak dýcha...tak sa spolahnem na monitor....keby dačo..ozve sa znova...

stvura
11. aug 2008

Lienka1...ak uvazujes o poisteni maleho, daj ho poistit v Unione a oni ti do 12tich dni od vyjadrenia pediatra pozicaju monitor dychu na pol roka pre babatko.
Ja som tiez uvazovala o kupe, no ako som sa dozvedela o tejto moznosti jej davam prednost...aspon pol roka si usetris vydavky na monitor a poistit dietatko musis tak ci tak do dvoch mesiacov.

noraf
11. aug 2008

ahojte,ja som ho kupila cez bazar,ale uz sme odskusali, funguje, nol asi o 2 tisicky lacnejsi 🙂

anezena
11. aug 2008

noraf, ja by som takuto vec cez bazar nekupila. ani autosedacku, nikdy nevies, ci je to vsetko bezpecne a na 100% funguej. ktovie kedy sa ti to pokazi a pod. najlepsie nove, mas zarucny list, mozes reklamovatv a mozes sa na to viac spolahnut.

niekto sa tu pytal. ci ej lepsi Angelcare. podla mna ano, am dokonca aj dve podlozky a ma aj vysielacky. my sme s nim nadmieru spokojni. a v noci svieti take modre sveteilko, nemusim zazinat lampu, ked ho chcem vytiahnut z postielky alebo prebalit. vrelo odporucam

lienka1
12. aug 2008

stvura, pocula som, ze Union to poziciava, lezne je to len na urity cas a ked este k tomu treba aj vyjadrenie pediatra...ja by som to chcela mat doma hned od zaciatku, radsej

stvura
12. aug 2008

No hej...je to pol rok, co vraj bohate staci, to vyjadrenie pediatra budes musiet mat i tak, lebo do 24 hodin po porode mu musis nahlasit dieta, tak ti ho urcite vypise.
Manzel zanesie prihlasku a vyjadrenie do poistovne, a kym sa nazdas ho mas doma. Maximalne je to 12 dni, sesternica co si to vybavila ho mala doma skor ako bola ona po cisarskom...

lienka1
14. aug 2008

Som nevedela, ze sa to tak rychlo vybavi.... Ale nas stranke, kde predavaju Nanny som zase citala, ze v ziadnom pripade neodporucaju poziciavat si alebo kupovat pouzity pristroj. Ja predsa len investujem do noveho 😅

lubik25
26. aug 2008

ahoj lienka, tiez uvazujeme o kupe nanny. premyslame, ci je lepsie kupit ho na inzerat alebo novy. ta ponuka pri kupe dvoch pristrojov sa mi celkom pozdava.. odkial presne si?

lienka1
27. aug 2008

Som z BB, ale som pozerala na stranku, uz zvysili cenu aj pri kupe dvoch. Urcite sa vyplati ale kupit novy, lebo je to dost dolezita investicia, aby si potom nieco lutovala...

lubik25
28. aug 2008

lienka poslala som ti mail na internu postu..

lienka1
28. aug 2008

Pardoooooon, cena ostala ako predtym, to som zase len ja zle pozerala ☹

lienka1
3. sep 2008

lubik tak ako s tym monitorom?

tynushqa
20. sep 2008

Ahojte baby, kde je taka akcia ze su 2 lacnejsie??? a je tato akcia aj na angelcare alebo iba na nanny???

tynushqa
20. sep 2008

Inak ja som nasla monitor nanny za 2725 Sk... nie je to nejaka blbost? ked si vezmem ine obchody na nete tam to je okolo 3 500... a este aj postovne je zadarmo v ramci SR 😕

http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-...

ededik
20. sep 2008

Ahoj tynushqa..aj ja uvažujem o kúpe nanny...Pozrela som si tú stránku, fakt je to zvláštne, ešte aj odsávačku avent majú lacnejšiu...
Ale už som sa stretla pri hľadaní na nete, že niekedy býva rozdiel aj 800 Sk /konkrétne postielka/ oproti iným stránkám, treba len hľadať tú lacnejšiu možnosť...

tynushqa
20. sep 2008

ededik
Tak ja si kupim asi aj tu odsavacku naozaj to tam maju lacnejsie potom dam vediet v com bol ten hacik ze je tam vsetko o tolko lacnejsie 😅

ededik
20. sep 2008

Ok....Ja už odsávačku takmer mám a nanny by som si od nich určite objednala, len zrovna u nás boli švagrovci a nanny dostaneme od nich..
Ja si myslím, že to bude bez problémov. Je to normálna registrovaná firma.