Nanny monitor dychu. Uvažujete nad kúpou?

zrzulka
10. júl 2007

Uvazuje nejaka mamicka, tehulka nad kupou monitoru dychu????
Nasla som na stranke http://www.babatko.com/ (sekcia elektronika) akciovu cenu 2990 za ks.(pri odbere 2ks monitorov dychu) Na jablotrone ho maju za 3790. takze ak by mala nejaka zaujem posli ip a mozeme sa dohodnut.

denka28
24. nov 2008

ahojte, my mame angel care, urcite by som ho kupila aj vtedy keby nam ho neodporucili, ale nakolko mame predcasniatko, tak to bolovlastne povinne. babenky, hlavne ktorym sa narodili babiky predcasne alebo s nizsou porodnou hmotnostou, monitor si nedavajte pod matrac, ale nan. dajte na to deku, aby to nebolo pre babo tvrde, a tak sa pristroj nebude ozyvat za kazde hocico... nam ot tak kazala doktorka na nedonoseneckom. ked budu mat babatka vyssiu hmotnost vtedy staci dat monitor pod matrac. kym sme mali monitor nad, aniraz nezapipol ale odkedy je pod, veru zopar krat aj nam pipal, hlavne ked mal maly pol roka, to boli poriadne stresy.. velakrat iba ledva zapipol a stichol, lebo maly zacal dychat, ale veru niekedy sme aj dlhsie pipali, ale s tym ze maly dychal, ale asi len tak slabsie. takze asi moj syn bude na monitore spat do 18 rokov 🙂

denisab32
25. nov 2008

Podľa mňa je nanny úžasná, oporúčam, možno by mala byť v povinnej výbave 😉 , ja ju vímam ako "zdroj" kľudného spánku...

melany_s
27. nov 2008

funy, nemusis kupovat za 4 tisic. ja som teraz kupila novy monitor Nanny a stal len 2.500 Sk, to nie je az take hrozne. je nan zaruka 24 mesiacov a este plus 24 mesiacov bezplatny servis

lulusy
27. nov 2008

melany
kde si kupila? sa mi zda dost lacno na to ze je novy (super cena) 😕

funy
27. nov 2008

melany,

uz som kupila cez inzerciu od jednej kocky za 1500. kupila ho pred 3 rokmi.
nie je v zaruke, ale skusili sme a ide. tak si myslim, ze dobra cena. dufam, ze nam dobre posluzi a ten nas sa vola babysence II.

melany_s
27. nov 2008

lulusy, nechcem porusit pravidla fora, tak ti hodim link do IP

lyongirl
28. nov 2008

melany_s - aj mne prosíííím hodíš link do IP? Ďakujem, budem vďačná 😉

melany_s
28. nov 2008

lyongirl, mas to v IP 🙂

lyongirl
28. nov 2008

vďaka 😉

jasumat
3. dec 2008

Baby, nejaká zdravotná poisťovňa ho požičiava za nejaký smiešny poplatok, ak nie zadarmo, tak si to skúste pozrieť, a tuším je to do 6 mesiacov.

evixa
30. dec 2008

ahojte, dievcata ak este mate ten link poslali by ste mi ho prosim. Dakujem

danuska24
30. dec 2008

evixa - IP
co sa tyka poistovne viem ze union

lenuska224
14. jan 2009

ahojte chcem kupit monitor dychu melany porad mi prosim kde si ho kupila

veronika1982
14. jan 2009

ahojte. nam dnes na predporodnom cviceni povedala sestricka ze vraj union poziciava na 6 mesiacov monitor dychu ale nevie ci to este plati.. je to este stale platne?

lyongirl
14. jan 2009

http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-...

tu je to a je tuším ešte lacnejší, my sme ho objednali nejak v decembri a stál okolo tých 2500 Sk, ale celkovo je tu asi najlacnejší aj za ich bežnú cenu,,,,

assimilate
22. jan 2009

ano, na www docsimon.sk je najlacnejší, keď som ho kupovala, nevedela som to, no prídavnú podložku mám už odtiaľ....

miavin
26. jan 2009

ahojte dievčatá - nepredáva niekto monitor dychu nanny - už používaný? Nový je dosť drahý, tak ak viete o niekom, dajte mi prosím info. Ďakujem 🙂

janetina
26. jan 2009

miavin ja predavam je to super vec ak chces napis mi do ip 😉 😉

alias313
27. jan 2009

inak fakt najlacnejsi je na tej stranke ktoru uvadza assimilate..ja som prebrusila cely net a poviem vam je to dost rozdiel 😉 ja si mozem nanny zobrat aj do nemocnice?no myslim, ked pojdem rodit? no ze by som to potom mala na izbe?

assimilate
28. jan 2009

alias313 Podľa mňa môžeš, v rooming in by Ti to nemali zakázať, veď je pre bezpečnosť dieťatka, veď niektoré pôrodniice to používajú. Ja som rodila v TN, tam to je len na JIS-ke, ale určite by proti tomu neboli. Len ak sa Ti narodí bábo ľahšie, daj to priamo pod neho, lebo môj malý mal nižšiu pôrodnú váhu a nezachytilo ho to často a mali sme kopu planých poplachov a on spokojne spinkal a dýchal, potom sme to dali pod plachtu a takú mäkkú podložku aby to nettlačilo a nemali sme už žiaden poplach doteraz, vtedy aj 3 za deň....

alias313
28. jan 2009

assimilate:jasne vsak o bezpecnost hlavne ide, nie o nejaky modny vystrelok, tak by to mala byt snad pohoda 😉 aj ja som uz nad tym rozmyslala ze ci to vobec zachyti cez matrac v postielke..no budem to potom veselo skusat..len dufam, ze nedostanem infarkt ked to zacne vyhukovat 😕

bianca
28. jan 2009

aj my sme kupovali na docsimon 😀

sirinka
28. jan 2009

alias 313 samozrejme ze mozes...aj ja beriem

lenka138
1. feb 2009

čítala som, že sa to dáva pod matrace, ktoré majú tých 8-9cm, nevadí, keď mám 5cm matrac, neovplyvní to fungovanie monitora?

jasom
11. feb 2009

Ahojte,
neviem ci tato diskusia este "zije" ale chcela by som sa spytat objednala som si z netu monitor dychu Angel Care 401 a prisiel mi kurierom ale som totalne sklamana ☹ pred par dnami som bola v Polsku a tam ho mali omnoho lacnejsii a ten co mi prisiel je prave kupovany v Polsku, lebo nemam k nemu ani slovensky navod ☹ 🙄
chcem sa spytat, nie je tu niekto kto ma navod angel care 401 ako ho vlastne obsluhovat?

dakujem za kazdu odpoved. 😉

koritnacka
4. mar 2009

ahoj kuknite na bazárik

susisus
16. jún 2009

Chcem si objednať monitor dychu, ale tu z celej debatky sa neviem rozhodnúť, či je lepší Nanny, alebo Angelcare - na cenu kašlem, chcem to lepšie, len ako mám zistiť, ktorý je lepší ??? 😨

majka000
24. jún 2009

Ahojte ,som tu prvý krát a chcela by som sa opýtať, či niekto z Vás nepredáva monit.dychu. Tiež čakáme babatko a zháňam veci . A nové v obchode sú príšerne drahé. 😢

majula28
25. jún 2009

babky a čo ste si ho objednávali cez docsimon ste s ním spokojný? Nekazí sa?

berus222
25. jún 2009

my ho mame a som s nim spokojna. malemu ho dali uz v porodnici a odporucila mi ho aj detska doktorka. mavam ho aj pod madracom aj na madraci len pod dekou. madrac mame hruby a funguje aj pod nim.