Natierate v takomto počasí detičky opaľovacím krémom?

katherine82
18. jún 2012

Maminky natierate deticky v takomto pocasi kremom na opalovanie ked s nimi idete von........pre osemmesacne babätko aku znacku odporucate?

poleva
18. jún 2012

áno natierame,ale nepreháname,máme daylong

lutia
18. jún 2012

ano natieram kremom na opalovanie a mam znacku garnier - pre deticky s faktorom 50

zuzanockamt
18. jún 2012

urcite nieco s mineralnymi filtrami a nie chemickymi

kiwi82
18. jún 2012

Ano, natierame sa, hlavne keď sú takéto horúčavy. hlavne tváričku, krk, nožičky a ručičky. používame Biodermu 50 faktor 😉

anjelicek26
18. jún 2012

vaaa stale tieto temy... je vonku slnko? Je! Takze ano opalovaci krem. isteze ju nedas sa opalovat, ale aj odrazove slnko vie pekne pripalit. Pohladaj si tu temy o opalovacich kremoch, je ich tu kopa... moje deti maju niveu v spreji, 12-ku faktor, ale tak u nas v UK toho slnka moc nie je

exupery
18. jún 2012

Urcite ano...moja ma momentalne sebamed50

hradnapani
18. jún 2012

nie. v takomto pocasi sa chodi s detmi von skoro rano alebo neskor poobede, podvecer, ked tak nepecie. Vtedy staci dobra strieska na kociku, klobucik a podobne. Naco zbytocne zatazovat chemiou.
ine je to na kupalisku, pri vode, ale dieta tam v tej horucave aj tak nema co hladat.

nanulik
18. jún 2012

samozrejme!!! detským vodeodolným a s vysokou ochranou.a máme astrid, mala som ho aj minulý rok a bola som spokojná ozaj ochránil
a je dokázané že tia paprsky sa dostanú aj do tiena, takže krémujem stále ked ideme von. radšej toto ako rakovina

jespera
18. jún 2012

ahoj, moj nazor je ze natierat, a s akou znackou - pokial nema nejaku citlivu pokozku, alebo alergiu ..neviem co, je uplne jedno ako znacka..hlavne vyssi faktor pre deti - v drogerii toho najdes kopu. A kedze osemmesacne sa ti urcite netula cely den po slnku🙂 ide skor o vychadzky v kociari, nejak extra by som do toho neinvestovala - to nema vyznam....

veron333
18. jún 2012

Ja malého natriem vždy ráno,lebo on vybieha z domu na terasu a dvor,používame Daylong Baby.

mahmulienka
18. jún 2012

no my sa natierame vsetky tri, pouzivam daylong 50+ a natieram aj malicku, co ma 5 mesiacov, pretoze aj ked take male deticky nemaju byt na slnku, zial, nedisponujem bublinovym slnecnikom a ked som so starsou vonku, pecie na nas na vsetky, nech sa akokolvek snazim byt v tieni. stane sa. predtym sme mali biodermu, tusim tiez 50, ale to bolo ako tekuty puder a umyt to z telicka je robota na niekolko hodin. takze tak.

lili777
18. jún 2012

My máme teraz Vichy 50+ pre deti, ale spokojná som aj s Biodermou pre deti 50. Nikdy neboli spálení, aj keď trávili na slnku celé poobedie. Pekne ich opálilo do hneda

tinki
18. jún 2012

a my používame SebaMed 50-ku z lekárne...Dnes je u nás v tieni 30 a na slnku ráno som mala teplomer o 9-tej už bolo, podotýkam na slnku, 52 stupňov..
Ja svoje natieram aj chránim oblečením a aj tak chytia farbu. Myslím, že oblečenie neochráni dostatočne.

karap
18. jún 2012

mam 7 mesacnu a nenatieram nicim.Naco chemiu 😖 Od 10-do 15 na slnko vobec nechodime,sme v chladku.A medzi 11-14 sme vo vnutri.Klobucik na hlavicku a clona proti slnku nam staci.

diusik
18. jún 2012

ja pouzivam pre deti max 30,ze vraj tie vysoke faktory vobec nie su take dobre,skor skodlive,radsej chodim s nimi na slnko az po 3. hod

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivonka720
18. jún 2012

mala ma 14 mesiacov natierame sa 30 a minuly rok ked sme mali 4 mesiace sme sa nenatierali vobec naco ked je babo v kocari a vzdy proti slnku.

jurkovamiluska
18. jún 2012

ja maleho natrem aj doobeda aj poobede, ked aj podvecer. ma 8mes. detsky garnier 50. aj ked ho nevystavujem slnku, ale semtam na nho nejake tie luce padnu.

zuzka1008
18. jún 2012

ked mala nasa lenka 8mes, nenatierala som, chodili sme von ked nebolo tak hic, rano a večer, teraz už natieram lenka bude mať 2r, odporučam SunDance Kids 30+ my ho použivame cela rodinka, lebo to je 300ml

lucia20
18. jún 2012

samozrejme ze natieram. ved pali vonku slnko. my mame nivea sun kids

ianna
18. jún 2012

ja malu natieram v takomto horucom pocasi.. najma teraz, ked uz beha po slniecku..ale natierala som aj ked bola mensia.. urcite som vzdy kupovala kremy v lekarni.. jeden bol dokonca vhodny aj pre atopikov, takze bol uuuplne jemnucky 🙂

zuzanocka
18. jún 2012

ano, samozrejme natieram obe dcery; jedna chodi poobede von v skolke, tak ma krem aj v skrinke v satni - Nive aKids a doma mame Garnier - oba 50 faktor

zuzkalenka
18. jún 2012

určite áno
my používame Sun Dance Kids s DM-ky

sampo
18. jún 2012

ano, hned rano ako ju prezliekam, aby som ju nemusela potom nahanat s kremom po vonku

edie63
18. jún 2012

ano, bioderma

ludka77
18. jún 2012

natieram. Natierala som ju aj v zime. Máme daylongkids 50. Ja tiež používam daylong.

minewka
18. jún 2012

Pokiaľ sme vonku tam, kde je tieň - strieška, slnečník a pod. - nenatieram. AK ideme niekam, kde nie je možné tieň vytvoriť - natieram.Chystáme sa k moru - tam budem natierať vždy. Daylongom. Zatiaľ som natrela len raz a dosť som sa obávala - lebo ja mám alergiu ako sviňa na niektorú zložku niektorých opaľovacích krémov - doteraz neviem presne akú - zatiaľ je v pohode u mňa Daylong.
Takže natieram fakt v nevyhnutnom prípade - opaľovacie krémy sú riadne svinstvo. A natieram len tie časti, ktoré nie sú zakryté odevom.

Radšej som za dostatok karoténu, postupné vystavovanie slnku, aby si pokožka sama vytvorila ochrannú bariéru v podobe opálenia.

Ešte ale podotknem - že moje dieťa je tmavší fototyp.

lucka1987
18. jún 2012

ano natieram.. natieram aj ked ideme do hor, aj ked ideme k vode.. a to nie sme priamo na slnku ale napr v tieni, kedze opaluje aj v tieni.
moj drobec sa budi napr o 8 rano, kym sa napapame a oblecieme je 9 hodin, vtedy uz poriadne prazi slnko / napr dnes/ a urcite treba natriet...
natieram rano pri obliekani daylong 30 tkou

tilly24
18. jún 2012

natieram obidve dti 50 faktorom, teraz mame od vichy detsky a tiez nivea byby 50, a to netieram aj maleho, ma 4 mes a je stale v kociku, slnko nanho sice nesvieti ale klobucik a kremik vzdy ked sme von v lete

maranat
18. jún 2012

natieram. aj doobeda, ked sa hra na balkone 😉