Neodporúčam obuv Lambert s.r.o, Žilina

matac
13. mar 2009

ahojte mamicky, chcem Vas upozornit na predajnu Lambert . Ak nechcete prist o vase peniazky neodporucam nakup v tejto predajni. Vasa reklamacia skonci na sude. pri 4 reklamacii ma odporucili na SOI ,aj ked vedia ze SOI neriesi tieto veci. Maju za sebou pravnicku ktora vie co a ako. Nedajte sa nalakat krasne vyzerajucim TOVAROM nezodovada kvalite ani cene. Pristup pri reklamaci je naozaj otrasny. Neverila by som ze topanky za 4000 sk po tyzdni nosenia uz nikdy neobujem. Tak chcem aspon vas upozornit na sposoby spolocnosti ako si vazia svojho zakaznika. Znacka nie vzdy zodpoveda tej aka v skutocnosti je. Teraz uz nik neriesi odkial tovar pochadza. Prajem Vam viac stastia pri nakupoch a hlavne lepsie zaobchadzanie pri rieseni reklamacie. ahojte m. ☹

minie2
2. sep 2013

Pred 3 dnami som kupila v Lambert - Ke OC Optima kozenne poltopanky. Potesila som sa, ze maju cislo 40, co maju malokde. Prisla som domov a chcela ich naimpregnovat, odlepila som nalepky zospodu, zistila som, ze na podrazke bolo prelepene cislo 39 nalepkou cislom 40. Tak som pozrela dovnutra a na jednej bolo vtlacene 39 a na druhej 40. Doma som ich porovnala s rovnakymi 39, rovnakej znacky a boli totozne. Tak som ich isla slusne reklamovat, ved to je chybny par topanok ktory mi je maly. samozrejme bola to nenosena obuv. Na prvykrat nas odbil predavac, ze on ich nepredaval ale kolegyna, ze mame prist o tyzden. Uplna blbost ved nekupili sme to na trhu ale v predajni a nam moze byt jedno kto to uctoval. Isli sme tam este raz v ten isty den, samozrejme milota predavaca sa zmenila na neochotu, zatajil sa, ze je majitel predajne, pritom sa nakoniec preriekol, obuv nechcel vziat spat a peniaze vratit, len sa vysmieval do tvare, ze on nic nemusi urobit. Po polhodine slusneho dohovarania nam prislubil ze nieco s tym sa pokusi urobit. Nakoniec na druhy den nam zavolali, ze peniaze nam vratia. Ked som prisla tam, ta ista predavacka co nam ich predavala mi vynadala, kricala na mna v predajni, ze zle cislovanie a zavadzanie zakaznika nie je chyba, ze sme boli drze na chuda jej kolegu, jednoducho Nikdy viac predajna Lambert. Do kosic posielaju chybne podradne kusy sa predavaju za plne ceny, predavaci su vyskoleni manipulatori bez chrbtovej kosti, zakladne slusne spravanie pri akejkolvek staznosti im chyba.

cecilia222
17. okt 2013

Ahojte, neodporúčam predajňu LAMBERT na základe mojej novej skúsenosti. Mám tam reklamáciu lodičiek, podotýkam štvrtá reklamácia..., teraz som požiadala vrátiť peniaze, ale predavačka ma informovala, že je len predavačkou, a iba majiteľ rozhoduje o vrátení peňazí. Podotýkam , že ide o sumu 60€. Je to málo? Nie je to málo, na to, že topánky niesú nositeľné. Kožené topánky som kúpila, nosila som ich asi 2 mesiace a pukla mi koža, dala som ich na reklamáciu. Topánky mi vrátili niekedy mimo sezóny ich nosenia, no problém bol v tom, že boli iné, predavačka tvrdila, že ich vymenili celé, čiže aj podrážku a opätok, ktoré boli svetlosivej farby/pri kúpe topánok/, farba sa zmenila na šedo hnedú, ja som to neriešila, keďže topánky boli naozaj pohodlné. Odložila som ich do skrine. Vytiahla som ich na jar, a zistila som, že ich neobujem, aj keď číslo bolo zhodné ,aké nosím. Išla som ich reklamovať. Presne na 30ty deň som si ich išla prevziať, avšak boli malé i naďalej, rovno som ich tam nechala. Počítajme to je v poradí tretia reklamácia. Inak podľa mňa s nimi nič nerobili!!!! Keď som sa tam vybrala na 30-ty deň znova, tak som ich obula, boli natesno, ale prevzala som ich. Povedala som si, že sú nové, tak hádam to chce čas a ony sa uvolnia. Avšak tieto dopánky obujem, ale nie som schopná ich rozchodiť, keďže sú malé.... Teraz som ich neprevzala a odkázala som , že chcem peniaze späť, no a čakám. Prešiel týždeň a žiadna reakcia....Volala som aj na SOI, tam ma informovali, že mám nárok na vrátenie peňazí ak sa tá istá chyba opakuje viac ako 2x.No predajni to , ale nič nehovorí.Zaráža ma jedna vec, že si zákazníka vôbec nevážia. Ja mám od nich viacero topánok a bola som spokojná, to im fakt stojí za 60eur, aby zákazníčka, ktorá doteraz bola spokojná, zmenila názor? To svedčí len o tom, že majú zákazníka ....Nikdy tam už topánky nekúpim, naozaj som maximálne sklamaná z prístupu. A keď som si prečítala príspevky, presvedčila som sa, že majú neprofesionálny prístup!!!!!!!!!!

11marketka
24. dec 2013

@ruthza nebola nahodou starsia vypatlana blondina?a tvari sa za pultom ako keby nebolo nad nu? 🙂

tinky92
8. jan 2014

@11marketka Určite to bola ona, aj ja mám na ňu niekoľko "príjemných" spomienok .. Vďaka nej som začala nakupovať vo Wojasovi, ktorý tu bol tiež spomínaný .. Prvé dve sezóny bez problémov, potom ešte väčšie problémy s reklamáciou ako v Lamberte .. A to som nečakala, že táto obuv ešte dokáže mať premožiteľa 😀

11marketka
8. jan 2014

@tinky92 noo,to aj ja,keď vojdem do predajne v Auparku,vždy je zalezená v sklade,keď príde na predajňu,tvári sa ako keby ju ľudia unavovali 😖

tinky92
9. jan 2014

@11marketka Mala som rada lodičky odtiaľ, aj ich stále nosím niekoľko párov.. Ale po jej poslednom pohľade čo tam chcem (bola som po skúške, výzorovo ani psychicky som nevyzerala na horných desať) a odutosťou namiesto toho, aby mi odpovedala na slušnú otázku, som sa zvrtla na päte a odvtedy už prišli o dosť nákupov aj odo mňa.

11marketka
13. jan 2014

@tinky92 ale ani ta predavačka nevyzerá či psychicky,či výzorovo na horných desať 😀 vyzerá,skôr ako zakomlexovaná harpia 😀

tinky92
13. jan 2014

@11marketka 😀 .. Mne je skôr takých zakomplexovaných alebo negatívne naladených ľudí ľúto .. Mňa by určite nebavilo každého stále ohovárať, prebodávať pohľadom a vyvyšovať sa nad neho .. Toto by som si ani ako riaditeľka spoločnosti nedovolila a už vôbec nie ako rádová predavačka 😀

11marketka
7. feb 2014

😀 myslim že je psychicky vyčerpaná,preto je negatívna 😀

ginger111
15. okt 2014

Ahojte 🙂 Uplne suhlasim s "matracom". Prave v tomto obdobi este stale riesim svoju reklamaciu topanok. Prvy krat som ich reklamovala v juni. Neuznali mi reklamaciu a kedze som si ju uplatnila v druhom roku reklamacie, poslala som tovar na znalecke posudenie do spolocnosti VIPO, a.s. v Partizanskom. Tam mi vystavili odborny posudok, ze sa jedna o vyrobnu chybu, obuv je z nekvalitneho materialu a je neodstranitelna, nesposobena uzivatelom. S tymto posudkom a so zapecatenou obuvou som isla znova do predajne (v OC Aupark Zilina). Obuv s posudkom prevzali a spisali so mnou druhu reklamaciu. Kedze mi neuhradili do 14 dni od uplatnenia si druhej reklamacie naklady spojene s vystavenim posudku, poslala som podnet na SOI. Ti im ulozili pokutu za nedodrzanie lehoty 14 dni na uhradenie nakladov. Do mesiaca od podania 2. reklamacie mi prislo vyrozumenie z predajne, ze si mam prist pre obuv, ze ju opravili. Ano, opravili podla odborneho posudku neopravitelnu obud s neodstranitelnou vadou. Navyse, odstranili pecat z obuvi (plombu), teda ochrannu znamku zo skusobne, cim sa predmetny odborny posudok stal neplatnym. Ked som na predajnu prisla, odmietla som obuv prevziat. Nakoniec som ju prevzala s tym, ze som si ju okamzite obula pred predavackou a na vlastne oci ju presvedcila, ze je nenositelna. Spisala so mnou teda 3. reklamaciu. To som ale uz ja napisala predajni list o zruseni kupnopredajnej zmluvy a vyzvu na vratenie kupnej ceny. Miesto toho mi poslali obratom list, ze si dali urobit svoj vlastny posudok u pani znalkyne Ing. Yvete Valentovej, ktora uviedla vo svojom posudku, ze sa nejedna o vyrobnu vadu. Kontaktovala som skusobnu obuvi VIPO, ktora bola sokovana z toho, ze porusili a odstranili pecat a nerespektovali odborny posudok. Na ich doporucenie som kontaktovala riaditelku SOI pre SR, od ktorej cakam vyjadrenie k veci a nasledne celu zalezitost budem po dohode s VIPO riesit na sude. Takze v Lamberte si uz nekupim ani snurky do topanok 🙂))

kvalitneveci
5. dec 2014

Su to Polske topanky.Mne osobne sa nechce kupovat Polske vyrobky za drahu cenu.Mne to radost neurobi..a chodi v nich kazda sedlana a to ma tiez odradza.Radsej zaplatim za nieco jedinecne..A kvalitu nerozoberam.

arretha
17. máj 2016

pridavam sa:
www.john-garfield.com – nekvalitne topanky, ktore nevyreklamujete
pridavam sa ku nemalemu mnozstvu zakaznikov, ktori mali tu smolu, ze nakupili v tejto firme topanky. Nie som prva a ani posledna, ktorej sa po cca mesiaci prejavila chyba. V mojom pripade to bol zadrhavajuci sa zips. Kedze som si nebola vedoma neadekvatneho zaobchadzania, tak som sla cizmy vyreklamovat. Na predajni sa uz rozculovala ina zakaznicka, ktora reklamovala topanky 3 krat... mala tu smolu, ze sa jej chyba zopakovala vzdy na inej topanke... tato fima si dava dokladne zalezat na tom, aby sa reklamacny proces tahal zakonnych 30 dni. To iste bolo aj v mojom pripade. Nedali si namahu mi zatelefonovat, ale v 30 den mi prisiel listok z posty, ze tam mam list. No a v liste pisane, ze reklamacia je neuznana. Tak som sla s cizmami ku obuvnikovi, nech mi ich opravi. A ten vravi – ak vam ich opravim, tak ako keby som vas okradol – chyba sa zopakuje, lebo su cizmy krivo site na troch miestach. Ajhla!! Takze nie, ze moja chyba, ale VYROBNA chyba! Naozaj – pas kozenky pod zipsom bol na jednom mieste siroky pol centimetra, na druhom mieste 2 centimetre.... Tak som to sla reklamovat znovu a co asi? Neuspela som! Posudok totizto J. Garfieldu robi firma Unicer, ktora mala davnejsie spor s inym zakaznikom, ktory im dokazal, ze su prepojeni, takze kvoli konfliktu zaujmov si dali zalezat na tom, aby sa uz nedalo dokazat prepojenie – vymenili mena vo vedeni (adresu ale nie, hm...). Takze, vykrucaju sa ako sa da, su absolutne neprozakaznicki, predavaju nekvalitu bez najmensej ochoty si to uznat a zakaznikovi nahradit SKODU, ktoru mu takto sposobia. O arogantnom pristupe predavcky menom Matejcikova, ktora arogantne tvrdila, ze cizmy vidi, ze su site rovno ani nevraviac.... Takze, ak mate zbytocne vela penazi, casu, pevne nervy a tesite sa, ked vam neuznaju opravenenu reklamaciu – hor sa nakupovat do John – Garfield!!!

rasuldo
27. sep 2016

Ahojte tiez mam skusenost s predajnou v auparku a to jedna smena mi nechcela odložiť topánky pretoze argument mladej predavačky blondínky bol ze jeden par neodkladaju jej arogancia a nezáujem svedčil o jej inteligencii👎😁a druha pani na druhej smene blondínka staršia ani nehovorím!bola som si kupit dve kabelky a ozdobu na kabelku a pýtam sa jej ze ci je to zo zvierata ta srsť nevedela mi povedať najskôr ze si mysli ze ano a ked som jej povedala ze ja zo zvierat výrobky nenosím tak povedala ze je to umelé urcite!!wtf?to co je za rozum ta pani? a o jej unavenom prístupe akože neotravuj ved mne sa nechce ani nehovorím!to hovorí za vsetko👌Prajem podnikateľom tohto poľského typu rýchly odchod z podnikania a prenechania priestoru pre profesionálov☝️