Nepasuje mi stojan na vaničku

nikolett_keszan
19. jan 2021

Ahojte maminky,
Mám stojan na vaničku 102cm a kúpila som vaňu tiež 102cm ale nepasuje mi tam. Vanička je do nej veľká.
To koľko cm vaničku musím kúpiť aby mi tam pasovala?

jaskolka
19. jan 2021

Stačí, že je inak tvarovaná, ako stojan, a už ti nebude pasovať. Nemusí byť väčšia, iba "iná". Najlepšie je kupovať spolu naraz a rovno v obchode vyskúšať. Ťažko povedať, ako teraz kúpiť co, aby pasovalo😔
Možno o pár cm menšiu, ale či nebude potom padať, to je riziko.

kacena4
19. jan 2021

pouzi dve stolicky ako podklad pre vanicku a mas 🙂

andreatytler
20. jan 2021

@nikolett_keszan U nas vanicka pasuje priecne na vanu... je to len nahoda ale vanicka je taka dlha a ako je nasa vana siroka...Ten zahnuty obrub na vrchu vanicky sa zahakuje na vanu. Alebo daj vanicku do vane pozdlzne a ty sed na konci vane.
Treba skusat ine sposoby.

nikolett_keszan
autor
20. jan 2021

@andreatytler máme sprchovací kút, preto som kúpila ten stojan aby mi to uľahčilo kúpanie 😏

nikolett_keszan
autor
20. jan 2021

@jaskolka takto mám vaničku na stojane 😏 a to by malo úplne sedieť na tom stojane nie?
Lebo inak sa na tom vanička nehýbe ani nič.

jaskolka
20. jan 2021

Veď úplne vanička sedí v tom stojane. To úplne do vrchu ani nepôjde.

nikolett_keszan
autor
20. jan 2021

@jaskolka anooo? Ja som si myslela že v tom úplne vanička musí sedieť. No tak sa teším 😊 ďakujem veľmi pekne

andreatytler
20. jan 2021

@nikolett_keszan No keby isla este tak o 10 cm nizsie, tak by tie horne rucky boli akurat pod tou zahnutou obrubou vnicky a spodok vanicky by sedel na tej plosine co je v strede. Tiez by som si myslela ze je vanicka prilis velka, ale ak je tam na pevno, tak je to bezpecne.