Nočná lampička pre bábätko

nat66
22. aug 2021

Ahojte maminky. Poraďte mi, prosím Vás, nočnú lampičku pri kŕmení, prebaľovani. Niečo fakt tlmené, lebo keď zapnem obyčajnú lampičku, malú to preberie.
Ďakujem 😊

karhu
22. aug 2021

https://www.svet-svietidiel.sk/rabalux-4093-sol...

teple prijemne tlmene svetlo, neprevrhne sa to, neprehrieva sa

helcanw
22. aug 2021

@nat66 Ja som kúpila RGB žiarovku a dala do normálnej lampy, v noci som zapínala červene svetlo na najnižší jas 👍

surama
22. aug 2021

@nat66 My mame uplne na spodku postele nalepeny led pasik a s ovladacom si tak vieme nastavit farbu a intenzitu. Je to pecka a setri to priestor 🙂

petamich
22. aug 2021

my sme skusali asi 10 roznych svetielok a vsetky boli ja figu, skoncili sme, ze si pootvorim dvere na kupelni, zaznem tam a svieti mi tlmene svetlo do obyvacky, kde kojim a prebalujem 🤷‍♀️ vsetko maleho zobudilo, zistila som, ze toto mi najviac vyhovuje

jedine co som si nechala je toto https://m.alza.sk/reer-svetlo-na-dojcenie-na-kl... je uplne malicke a ma to klipsnu takze si to zahaknem napr. na kosik, kde mam prebalovacie veci alebo na postielku - ma to zlte a biele svetlo

mirkaz156
24. aug 2021

@petamich túto tá je úžasná jemné svetlo je akoby silikónová mäkká vôbec ju nie je počuť ten ťuk kdekoľvek ju položím https://www.littleluna.sk/produkt/mini-lampicka...
Máme aj z ikei takú sovu ale tá veľmi svieti je tvrdá a
,, búcha,,

petamich
24. aug 2021

@mirkaz156 vyskusam 🙂 dakujem za tip!

mirkaz156
24. aug 2021

@petamich budem rada ak som dobre poradila u mňa to bola láska na prvý pohľad aj dotyk (boli sme v predajni v KE keď sme boli na výlete)🥰🥰🥰. Na stránke majú teraz nejaké zľavy. Mám odtiaľ aj mušelínové veľké plienky a tiež sú krásne veľké hebké 🥰🥰🥰

evaachesa
24. aug 2021

Máme takúto sovu na baterky z IKEA. Je super, beriem ju aj so sebou keď ideme mimo domu.

mirkaz156
24. aug 2021

@evaachesa aj my ju máme ale svetlo je ostré a lampa búcha. My už nosíme lampu len z littleluna.sk 😊😊

evaachesa
24. aug 2021

@mirkaz156 fíha, tak tá vaša potom musí byť až veľmi tlmená. Nám vyhovuje a áno trochu počuť aj to zapnutie/klik, no synovi to nevadí, nezobudí sa. Od malička sme ho neučili na úplné ticho, čiže toto našťastie je ok. Či ako si myslela to búchanie? 😀

3vita
24. aug 2021

Ja používam takéto svetlo do zásuvky s vypínačom

3vita
24. aug 2021

+ mám takéto úplne jemne svetlo na dotyk

oblecenie99
24. aug 2021

@nat66 My sme mali taky oblacik na baterky, Rabalux tuším.. Taky malý, akurát na poličku. No tak ten nekupuj, je to blbosť 😅 ale ako dekorácia na tej poličke nad postieľkou nie je zla... 😁

mirkaz156
24. aug 2021

@evaachesa áno je úplne tlmená oveľa viac ako ikea. Búchanie som myslela, položenie ju na podlahu stôl alebo keď pande alebo sa odkotula tak sova riadne rachotí 🙈😁 vždy som sa išla ju tak veeelmi pomaly položiť lebo som sa bála, že ňou buchnem 🙈😁

aurorastone
24. aug 2021

Ja som si kúpila takého svietiaceho tučniaka gumeného od innogio ale pre mňa je to zas slabé... Svietim si mobilom 😂 natočím do steny aby veľmi neosvetloval izbu a hotovo 😁🤭

evaachesa
24. aug 2021

@mirkaz156 jaaj, no áno keď vypadne z ruky tak treskne riadne 🤦😄

ledstar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz