Nočník - klasický alebo hrajúci melódiu?

jaja0110
24. feb 2009

Ahojte no tak ja riesim veeelku dilemu 😀 pomaly sa blizi cas ked budeme vyberat nocnik a stale sa neviem rozhodnut ci ten klasicky alebo ten "moderny" co po vycikani zahra nejaky hit 😅
Na akom odrastli tie vase deturence, pripadne mate nejake plusy alebo minusy pre ten ktory nocnik...? Pocula som ze ten melodicky sa niekedy sam spusti a nie a nie to vypnut, ale na druhej strane to moze byt pre dieta aj motivacia...co vy na to?
Dakujem 😉

janka196
24. feb 2009

ahoj jaja nasa mala ma ten hrajuci z fisher price a poviem ti ze sme po troch vycikaniach vybrali baterky 😀 😀
ale pacilo sa jej to ked jej to zahralo fanfary ako sa vycikala. a teraz je jej to uz jedno ci hraje alebo nie 😉

mimikyky
24. feb 2009

moje decká mali obyčajný,nehrajúci 😉

ella1
24. feb 2009

my sme mali hrajúci a super.veroni mala z toho radosť ked sa jej podarilo a za odmenu nočník zahral 😉

alon111
24. feb 2009

my mame aj jeden aj druhy aj dosku na zachod a syn ani za vsetko zlato sveta na nic nesadne 😀

roasha
24. feb 2009

mala aj-aj,skor bodoval ten hrajuci,ale len zo zaciatku,uz jej to neskor bolo jedno. 😉

ankam
24. feb 2009

my mame tiez obycajny-aj to ho nepouzivame este 😀

miresta
24. feb 2009

jaja - ahoj, tak mi mále obyčajný, pretože moja malá sa hrajúcich vecí akosi bojí, nie všetkých, ale neviem aký zvuk by vydával nočník, takže radšej sme vsadili na klasicky. No a má ho veľmi ráda, pretože je na ňom kačička a jej najobľúbenejšia rozprávka je škaredé kačiatko, tak si na neho hravo sadne, aj keď neide robiť potrebu, len tak oblečená. 😀
Ale myslím, že je to u každého dieťata iné, niektoré nedáš na nočník ani keby svietil, nie len hrál, ale rovno na Wc. takže už ako poznáš detičky. 🙂

ankam
24. feb 2009

miresta moja skor sadne na WC ako na nicnik-ten uz je pokresleny farbickami 😀

tatolu
24. feb 2009

náš malý chodí na klasický a keď sa vyciká tak sa veľmi teší - myslím, že hrajúceho by sa asi trošku bál..
počula som, že keď dieťa nechce, tak ani hrajúci mu nepomôže 😉

evuliki
24. feb 2009

My mame oba,ale zacali sme s hrajucim a veeelmi malej vyhovoval 😉 S nocnikovanim sme zacali dost skoro-v 5.mes a ona rychlo pochopila,ze zahra az ked sa vycika.Tak hned,ako si nan sadla,zacala tlieskat,lebo uz vedela,ze zachvilu bude aj melodia 😀 Teraz jej ale vyhovuje viac obycajny,lebo zistla,kde sa davaju baterky a snazila sa ich vybrat 😅

jaja0110
autor
24. feb 2009

dakujem, no tak to vychadza tak pol na pol, ono to asi naozaj zalezi od osobnosti dietata, uspech bude vobec ich na to posadit 😀 kedze musime kupovat nocniky dva, manzel povedal aby sme kupili aj taky aj taky, ale to zase nechcem riskovat bitku o jeden z nich... 😉

sasiki
24. feb 2009

Moja malá necikne do ničoho, aj keby bol zo zlata 😅

jaja0110
autor
24. feb 2009

sasiky- a kedy ste zacali s ucenim na nocnik?

matica2
24. feb 2009

obyčajný a vždy som vychvalila 😉 o hracom som ani neuvažovala ale mala ho kamaratka a bavilo ich to asi mesiac a potom ho vymenili

iwusska
24. feb 2009

My máme hrací a môžem ho odporučiť všetkými desiatimi, už ho používame dosť dlho a nestalo sa že by sám od seba začal hrať. Malá ho má veľmi rada a vždy tlieska keď začne hrať. Nemohli sme ju na nočník dostať ani za svet, ale od kedy som kúpila tento tak naň chodí bez problémov 😀

lilu18
24. feb 2009

tiez mame hrajuci a mala na nom aj tanecky hadze 😀

iwusska
24. feb 2009

lilu som ťa našla 😀 😀 😀 a ešte aj nočníky máme rovnaké 😀 😀 😀

lilu18
24. feb 2009

😀
sa mi pacil

iwusska
24. feb 2009

aj mne 😀 a tiež ružový? 😀 😀 😀

petrark
24. feb 2009

ked mala moja mala rok, posadila som ju na hrací nočnik, on zahral, ona sa strasne zlakla a odvtedy už na nočník nasadla, musela som jej kupiť obycajný so zvieratkom a až v dvoch rokoch si sadla na nočník

zuza80
24. feb 2009

jaja ahoj.ja už dávam tiež na nočník, odkedy začal sediet a mám obyčajný. čítala som, že dost detí sa zlaklo, ked ten nočník začal hrat a viac si nechceli na nočník sadnút,tak som to neriskovala.ale sama vidíš, každé dieta je iné a niekomu vyhovuje a niekomu nie. mne ked sa malý vyciká, tak sa velmi teším, chválim ho, tlieskam a on má z toho radost.

lilu18
24. feb 2009

iwus 😀 😀 😀 ruzovy a este s pokrievkov-ci ako sa to vola

iwusska
24. feb 2009

lilu 😀 😀 😀
baby dobré je najprv dieťatku ukázať ako nočník funguje a tak predísť zľaknutiu 😀

lilu18
24. feb 2009

to akoze si mam nan sadnut 😕

bashka
24. feb 2009

staci naslinit prsty a dotknut sa tych kontaktov...moju malu davam od 8 mesiacov a aspon viem, kedy cikala/kakala, zacne to hrat a ja tlieskat a tomu sa najviac tesiiiiiiii 🙂

iwusska
24. feb 2009

lilu 😀 😀 😀 😀 nie ale naliať tam vodičku aby dieťatko vedelo že to vydáva zvuk, už vieš??? 😀 😀 😀

bashka
24. feb 2009

a potom dosucha poutierat aby nehral do nemoty...no a po kakani aj saponatom, lebo kakacka obsahuje aj tuky...

bashka
24. feb 2009

okrem ineho 😀

jaja0110
autor
24. feb 2009

Fiiiha to nabera zaujimave rozmery, co sa tu clovek nedozvie, ze kakacka obsahuje aj tuky 😀 😀

Akurat som kukala na nete nocniky, no a co ti ludia uz nevymyslia, ved to normalne ze minizachod aj s hajzliakom, uz len splachovac chyba... 😀 http://www.mothercare.com/Summer-Infant-Potty-T...

Vsak hodte linky na nejake bizardne nocniky... 😀

bashka
24. feb 2009

jaj, som tym myslela, ze ti to potom moze ostat hrat a neda sa zastavit aj ked vyutieras...zostane to na tych kontaktoch nejako...teda aspon na nasom...