Oblečenie bábätka na noc. Poraďte!

ada78
23. sep 2007

Baby, poradte mi, co mam obliect 6-tyzdnovemu babetku. Doteraz mal normalne bodynko a dupky + som ho zakryla dekou, lenze sa zacal premiestnovat a odkopavat a potom sa budi od zimy. V zavinovacke byt nechce. 😒
Mam mu dat este jedny gate a kabatik?
Uz sa zacinam bat, nechavat mu deku a ine prikryvky v postielke, ze si to stiahne na tvaricku a pridusi sa.

martina21
25. jún 2008

ja oblikam overal co ma katke ruky aj nohy a ponozky aprikryjem tenunkou dekou 😉

janca704
25. jún 2008

ja malemu davam na noc bud opalovacky alebo teray posledne noci, ked je tak priserne teplo len body s kratkym rukavom a ponozky a aj tak ma mokru hlavku 😒 Ale ked zaspi, prikyvam ho v noci cez nozky plienkou. Bojim sa prehriatia 😖

ivet100
25. jún 2008

ja davam overal, ktorý ma kratke rukavy aj nohy, prikryvam tenkym paplonikom, ale len nozicky,ponozky nedavam.

eppik.m
25. jún 2008

Ahoj, Miško bude mať štyri mesiace a momentálně spinká v bavlnených dlhých dupačkách z třištvrťovým rukávikom a pod sebou má tenkú perinku, prikrývam ho tenkou dekou iba do pol tela, ručičky má stejne studené aj pri teplých nociach. Spíme pri otvorenom okne, zatváram ho iba ak je malý ľadový. Pri kojení sa pekne zohreje, cická každé 2 až 3 hodiny. Zatial chorý nebol. 😉

jastericka
25. jún 2008

ja dávam maličkej overalík z takej tenkej bavlny s dlhým rukávikom a len do pol tela ju prikryjem tenkou dekou.

zulok
25. jún 2008

my máme tiež tenký overálik ale neprikrívam. ALebo body s dlhym rukavom a tenke teplackya neprikryjem.
Ono je to ťažko obliect, večer je teeplo,a le v noci aj ja sa rada prikryjem, i ked je teplo, tak v tom dlhom mu je hadam dobre,jednu noc bol doknca chladnucky, co som sa cudovala 😕

danuska24
25. jún 2008

nasa Linduska spinka v dupackach a body s kratkym rukavom, neprikryvam ju lebo sa stale odkope. a mame 25 stupnov