Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

hajanka
6. júl 2011

@kilian jaaaj ty si v Rakusku, az teraz citam, ze tam nemate Next, skoda, ale ja som myslela aj tak na UK obchody, nie na tie slovenske

hajanka
8. júl 2011

New collection has officially launched! 😀

newyorkgirl
11. júl 2011

@hajanka co aj ty si druha maniacka ako ja? 😀 mna z tej novej kolekcie zatial nic tak neoslovilo, ale oni maju 3 ci 4 etapy.... skor ma zaujal vyyypredaj, kedze mam VIP prednostny uz v stredu http://www.next.co.uk/viplist/

hajanka
11. júl 2011

@newyorkgirl tak nejak 😅 uz zopar rokov 😀

newyorkgirl
11. júl 2011

@hajanka moje decka uz maju oblecko iba z NEXTU a ja uz vacsinu tiez... 😉

zuzana76
12. júl 2011

ahojte baby, aj si niekto objednavate z tej slovenskej stranky nextackej? ako to funguje - dorucenie, postovne, atd...? dakujem

kilian
21. júl 2011

@zuzana76 postovne je 5 €(aspon mne do rakuska,ale urcite tak isto na sk),jedine co je cudne,ze teraz ako vysla nova kolekcia jesen zima,na hocico kliknem a dam do kosika,je vsetko vypredane!!a to som skusala v ten isty den ,ako bola online.

kilian
21. júl 2011

a co som si este vsimla je ,ze online v € je to ovela drahsie ako ked si cez nejaku babu s mmb za kurz 1,35 objednam.

zuzana76
21. júl 2011

@kilian aha, vdaka za info, no aj ja som skusala davat prednedavnom do kosika a tiez takmer vsetko vypredane 😠

kilian
21. júl 2011

@zuzana76 asi to tie kocky vsetko vykupili,cez ktore sa da objednat z mimibazaru. 😀 😀

hajanka
21. júl 2011

@kilian online to z next directory to bolo vzdy drahsie. Najdrahsie. Najlacnejsie vyjde z UK, potom MMB a nakoniec ND. Mam to odtestovane vela krat.
Inak, tie baby co ponukaju Next z MMB, oni tiez len na zelanie objednavaju, nerobia si zasoby dorpedu 😀

kilian
21. júl 2011

@hajanka vsak ja viem.. 😀

newyorkgirl
22. júl 2011

@zuzana76
@kilian baby oni maju vzdy na zaciatku male zasoby, ved je predsa iba JUL, ono to tak v auguste a septembri nabehne, plus budu este asi 4x pridavat dalsie a dalsie vecicky... na vela veci byva aj 8 tyzdnov cakacka ked sa objednaju teraz, lebo este su niekde bohvie kde, na sijacich strojoch 😀 😀 😀

kilian
22. júl 2011

@newyorkgirl to musim kazdy den sledovat..... 😀 😀

zuzana76
22. júl 2011

coze? tak to som nevedela , tak ale preco neaktualizuju stranku, ked to vlastne nemaju realne
@newyorkgirl

newyorkgirl
22. júl 2011

ono je teraz taka sprosta doba, ja to nechapem na co vobec trepu jesenne veci a bundy a ciapky uz v juli na trh.... to ako tie vianocne kolekcie v septembri uz v obchodoch no co uz 😀 zarobky zarobky.... 😀
@kilian
@zuzana76

newyorkgirl
22. júl 2011

ja uz cakam tyzden na blbu lampu, ktora aj je na sklade, ale kedze expeduju vela vypredajovych objednavok, na mna kaslu, co na tom, ze mala ma miesto motylovej lampy v izbe bagrovu, lebo ta jej po par tyzdnoch odisla 😖

luciferova
21. aug 2011

neviete niekto, kedy bude zimna kolekcia? resp. toto, co je teraz, uz je definitivne zimna kolekcia alebo este cosi zimne pribudne?

hajanka
21. aug 2011

@luciferova budu pribudat nove vecicky v priebehu zimy, nejake nove uz pribudli, dalsie tusim v polovici septembra

hajanka
2. sep 2011

Dievcata z BA, kde maju momentalne najlepsi vyber detskych veci?

dani84
11. sep 2011

Ahojte, pridavam sa k vam, aj mna nejako chytil Next... 😉

kilian
11. sep 2011

@dani84 vitaj v klube 🙂

danabel
19. sep 2011

Ahojte neobjednávali ste niektorá túto čiapočku ?http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12175346&tab=1
Chcem ju objednať, ale neviem či tú menšiu alebo rovno 3-5, lebo Next má niktoré čiapky menšie a moja Lesi má teraz obvod hlavičky 47cm ...musím kupovať volnejšie, aby ju nič netlačilo, lebo inak čiapka letí kade ľahšie 😀

kilian
20. sep 2011

@danabel nie,tuto som neobjednala.ja by som asi tu mensiu objednala,väscinou su tie fleecove uzsie,tam treba väcsie cisla brat.ale take pletene/hackovane nie.

danabel
20. sep 2011

@kilian aha, dík sa tip, máš pravdu, že nepodšité sa neťahujú vždy viac 🙂

ada18211821
20. sep 2011

Ahojte chcela by som len poradit ohladom oblecenia tejto znacky..Neaka skusena maminka by sa nenasla??Pocula som,ze co sa tyka oblecenia byvaju vacsie ako je pisana velkost..naopak pancusky zas mensie chcem mojim dvom princeznam nieco nakupit,tak sa chcem uistit dakujjeeemmm moc Ada.

kilian
20. sep 2011

@ada18211821 ano ,pancuchy objednavam vzdy väcsie,tie su dost male.a oblecenie je tiez dost väcsie,moj syn ma napr.v juli tri roky a cislo 2-3 roky je mu este dost velke.a je normalneho vzrastu.

ldrdolova
7. okt 2011

babenky nemáte niekto skúsenosť, prvý krát chcem objednať z UK ale z tej stránky kde majú zľavy, prečo mi nechce zobrať prihlasovacie údaje? Nákup bez zliav mi normálne ponúkne a ide ďalej až k platbe ale tie výpredajové veci to mi už nezoberie. Nemáte nejaký link kde by to išlo?
Díky za radu ☹ ☹

dani84
17. dec 2011

Zienky, kedy zacnu vypredaje v Nexte?

rubinka
29. dec 2011

Kto by mi zohnal vo výpredaji tento svetrík prosíííííím ?