Oblečenie Next. Kto by mi ho priniesol z Anglicka?

lenrie
19. sep 2007

baby neviete mi prosim pomoct?nechodi tu niekto do anglicka aby doniesol next oblecenie? 🙂 🙂

lelask
4. mar 2010

baby skusali ste niektora kontaktovat toho kuriera???

babula90
4. mar 2010
babula90
4. mar 2010

lelask, nie, najprv musím mať tovar 😉

beruska2x
4. mar 2010

jo ja to zkousela, poslal mi cenu a ze mi posle adresu k zaslani veci a uz se neozval.. fakt spolehlive 😖

pepies
4. mar 2010

zatial nie, bo kamoska bud. nedelu leti do UK, tak som popisala, co mi ma doniest, uz to objednala cez segru, ktora tam zije ..........
potom ide zasa segra do UK...........
a potom sa uvidi............

beruska daj vediet, ako to dopadlo s tym kurierom 😉

beruska2x
4. mar 2010

asi nijak, uz jsem ho 2x upominala a vic nebudu, jeho prachy minus, zaridim se jinak 😝

babula90
4. mar 2010

noo super, chcela som ho aj ja osloviť ☹

pepies
4. mar 2010

mozno je to nejake nedorozumenie, netreba robit unahlene zavery

beruska2x
4. mar 2010

nezlob se ale kdyz ti napisu SMS, domluvime se ze mi posles adresu, pak ti o ni napisu znovu a nic.. tak nevim jak to mam brat 😕 😖
duveru to nebudi... 😒

pepies
4. mar 2010

beruska to ano, ale niekedy sa mozu stat nejake nepredvidane udalosti, takze tazko povedat. ☹

beruska2x
4. mar 2010

v tom pripade se jde omluvit ne? sms staci.. tohle je proste neprofesionalni 😖 sve koupene veci bych takovymu cloveku uz asi nesverila 😅

pancake
4. mar 2010

berus ja by som sa bala. no ale je to na tebe. 😖 😖

http://www.facebook.com/?ref=home#!/nextonline?...

pepies
4. mar 2010

myslim, ze je to velka vyhoda, ked sa plati az po prevzati tovaru, teda ak hovorime o tom istom kurierovi. takze ak by sa Ti kurier aj ozval, o nic by si vlastne neprisla, kedze sa neplati dopredu. je to skor jeho riziko, ako nase 😀 😀 😀

bohvie, preco sa Ti neozyva 😒

pancake
4. mar 2010

takeho kuriera nezozeniete co vam to najskor dovezie a potom mu zaplatis. lebo ty si musis tovar objednat na anglicku adresu. kurier ti spravi taku ,,fiktivnu,, tvoju adresu, a ked to tam pride, on ti to privezie.on nevie co je v nutri v krabici.alebo v igelitke. lebo next dava v igelitky a nie baliky.

pancake
4. mar 2010

no a kurier zase posiela iba baliky,tak ti to musi prebalit. a za krabicku pytaju kopec penazi a este si prirataju aj lepiacu pasku. 😝

beruska2x
4. mar 2010

pepises jak pise pancake.. uz musis mit zbozi zaplacene on ho bud jen vyzvedne kde reknes nebo ho poslou primo k nemu ale on ho za tebe platit nebude 😉

kazdopadne svoje veci zaplacene mu sveris k preprave a to u tohodle bych neudelala 😝

pepies
4. mar 2010

aha, tak to som sa asi pomylila, pardon .............. 😉
uz mi je to jasneeee

beruska2x
4. mar 2010

no skoda, co se da delat 😉

pepies
4. mar 2010

a kto tu vlatne hodil kontakt na toho kuriera, ja uz si nepamatam ........

mate s nim niekto skusenosti????? 😉

lelask
5. mar 2010

beruska,to mi je luto,ze ta uz stihol rozladit.Ja ho pouzivam 1,5 roka. Nemyslim,ze platim za krabice a lepiacu pasku.

Par krat mi vyzdvihol tovar zaplatil ho on a ja som mu az tu potom za platila.

Niekedy mu to trva s odpovadami,to je pravda.Za volantom sa mu zle odpoveda.
Dostava vela takychto sms. Stalo sa ,ze ked ma nas....l tak mi doniesol balicek aj zadarmo.

este by som ho nezatratila ale samozrejme je to na vas.
Tak dufam,ze sa ozve. Mne akurat dnes vyzdvihuje autosedacku z Kentu a v pondelok to posiela na SK.

beruska2x
5. mar 2010

no jestlize je to tvuj kamarad tak je to asi neco jineho, ja ho nezatracuju hned ale pokud se na necem domluvim a neni ani do 2 dni mi schopen poslat jednoduchou SMS a adresou kam veci dorucit aby je nemusel vyzvedavat ale rovnou poslat... 😒

beruska2x
5. mar 2010

jinak ja si nemyslim ze je to drahe.. me by to vyhovovalo - kdyby to bylo spolehlive 😅

lelask
5. mar 2010

beruska nieje to moj kamarat som len zakaznicka,dufam,ze sa ti coskoro ozve,lebo kontakt som vam davala s dobrym umyslom neplatit drahe postovne 😕

beruska2x
5. mar 2010

nedelej si s tim hlavu 😉

dm1
5. mar 2010

ja mam doma nextovy katalog oblecenia - teraz jar / leto ale co sa tyka detskych veci nemam pocit ze je tam toho viac ako na nete. v obchodoch je toho viac urcite

katkaapetko
5. mar 2010

ahojte...
pozeram ze next na sk je nieco super...ja zijem uz 5-ty rok v uk a ani za ten cas som si next neoblubila,mam par veci ale zvacsa je to nieco z vypredaju,no samotne oblecenie ma nenadchlo 😒
s deckymi vecickami je to inak vsetko je chutne ale tu je ovela vacsi vyber a samotny next ako znacka/kvalita nic moc...moj nazor...
buduci rok vsak planujeme navrat na sk a neskor aj babo tak uvidim ci nakoniec neskoncim tak ako vy pri nexte 😀
moj priatel ma part time job ako kurier pre jednu firmu kt zabezpecuje prevoz zasielok medzi uk-sk a sk-uk,zopar zakaznikov maju aj nextovych 🙂 teda ludi co nakupuju cez net a prevazaju cez nich na sk a dost vo velkom,a vzdy sa cudujem ze sa to oplati obom stranam ale ak su zakaznicky take naruzive ako vy tu tak ano 😀
uf a co sa tyka toho katalogu tak su az dva jeden oblecenie a druhy nabytok a velmi tazkeee...

pepies
6. mar 2010

katka vsak ak prides na slovensko a uvidis ten vyber a hlavne tie ceny, tak pochopis, preco sa nam oplati next. uz sa to tu dookola rozobera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babula90
6. mar 2010

katkaapetko, to isté tvrdí moja kamoška z UK, Next nekupuje, skor Vertbaudet, Mini mode, early days, Gap, TU, George,atd...
ja si myslim, ze na Sk fici Next kvoli tomu, ze ho vela bab objednava a na MMB predava, ine znacky sa tak neponukaju. Ale ked clovek pride do UK rozhodne nekupi len a len Next 😉

babula90
6. mar 2010

lelask, v Kente som robila au-pair, ach, staré časy 😔 ☹

pancake
6. mar 2010

my ficime na asda-george, TU-sainsburys,primark-early days,next a tesco.
pekne podla poradia. 😀