Obliekanie do bundy. Nervačia aj vaše deti?

loren
25. sep 2008

moja 18 mesacna dcerka sa nechce obliekat do vetrovky a ciapky strasne pri tom nervaci place az tak ze sa bojim aby sa nezasla robia to aj vase deti uz pomali ani von nechodime

loren
autor
25. sep 2008

pomaly 😉

marorlinko
25. sep 2008

robi to aj moj dakedy neda mi obliect nic, ale vzdy dako obleciem, ked vie,ze ide vonku ked je pri dverach a ma kluce, tak je kludny a este mu ruky nastavi na bundicku

luciaakubko
25. sep 2008

moja mala obliekanie lubi 🙂 sa vzdy pri tom vyskiera 🙂 teda zatial

marika80
25. sep 2008

nasa mala si nechce momentalne obliect, len tielko. Ja beham po dome v hrubom svetri a ona v tielku a to mozem byt rada ked ma aspon tricko s kratkym rukavom. Kedysi sme povedali ideme von a uz sa tesila a zhanala co si oblecie. Teraz je najaka horkokrvna 😒

monkula
25. sep 2008

moja malá sa vždy kompletne povyzlieka, dolu tepláky ,body, plienku a behá holá..
čo je ale horšie, už sa začín vyzliekať aj vonku... včera popŕchalo a slečna si silou mocou vyzliekala kabátik....
čiapka samozrejme letí z hlavy už na schodoch... 😖

sstefi
25. sep 2008

my ked obliekame niečo s dlhým rukávom 🙄 To hned hodí mostík a vreskot. ja sa počas toho snažim rychlo obliect ten pulover, príp. body s dlhym rukavom a potom je už dobre. ale zozačiatku si stále tahá rukáv hore 😅

zvykla si zrejme na tričká s kr. rukávom. ešte ked jej davam sveter, to celkom ujde 😝 😀
(máme 15 mesiacov)
a to ešte len začíname s obliekaním

sstefi
25. sep 2008

no k čiapke sa vyjadrovať nejdem 😀

monkula
25. sep 2008

sstefi, veru..... a najviac ma štvú babky, čo ma furt po ceste, v obchode, na pošte, proste všade upozorňujú, že jej mám dať čiapku, lebo to, to a ono.... 😝 😝 😝 😠

sstefi
25. sep 2008

a ja zbožnujem otázku od každej druhej: "nie je jej zima?" a ja že "nie"!!! 😠
kad má spotenú hlavu aj horuce ruky, tak snad nezamrzne.dufam 🙄 😀 😀 😀

danci27
25. sep 2008

moj 2 mesacny syn sa nechce vobec obliekat ked ideme von a ja ho musim poriadne naobliekat.3 rocna dcera si veci vybera sama tak obcas mame veselo.ale najradsej chodi hola 🙂

monkula
25. sep 2008

sstefi, keď bol Jarinko ešte miminko, mohol mať tak pol roka, tak sme boli v BA a on vyhladol, tak sme išli do tržnice na námestí SNP, vybrala som fľašu, vedľa mňa sedeli dve babky a žrali lángoše a tá jedna začala Jarkovi omakávať ručičky, či mu nie je zima.... tými hnusnými, mastnými, cesnakovými paprčami.... 😠 😠 😠
tak som pred ňou vytiahla obrúsky a začala som mu otierať ručičky....

sstefi
25. sep 2008

tak chodiť nahý, to by sa asi každému páčilo. len škoda, že nam panboh pridelil aj hanblivosť 😅 😨 😀 😀 😀

sstefi
25. sep 2008

monkula dobre si robila, bleeee 🙄 😀

monkula
25. sep 2008

veru, bleeee.... mňa len prekvapila tá drzosť... dotýkať sa cudzieho dieťaťa...
známa má 4 mesačného synčeka a ja sa jej vždy opýtam, či mu môžem chytiť ručičku, pretože viem, ako to vadilo mne...
ona a na mňa vždy len pozrie, že čo by som nemohla... 😀

marika80
25. sep 2008

aj Vam deti nachladzaju?

marika80
25. sep 2008

ozaj a ponozky su po dome tiez zbytocnost 😉

gucz
25. sep 2008

moja malá neznesie obliekanie bundy, iné jej nevadí. Pri bunde sa však až hádže o zem. Tak len dúfam, že si spojí že bunda = ideme von. Von chodí rada

monkula
25. sep 2008

marika, mne ešte malá nenachladla.. aj teraz som ju osprchovala a pripravial som na gauč pyamko,p lienku, ona to s krásnym úsmevom schmatla a že nieee a šmarila to o zem

lucqa
25. sep 2008

my sa vzdy chystame von asi tak 2 hodiny. Zacne to tym, ze mi ujde, ked mu idem dat cistu plienku, no a zvysok nanho navliekam za behu.

xxmargaretka
25. sep 2008

obliekanie anka nemala rada minuly rok v zime cca 12-15mes teraz uz sama povie,ze vonku je zima a tak sa treba obliect..dokonca aj doma beha s ciapkou len tak pre srandu..a ked dojdeme dakde dnu tak sa hned vyzlieka z bundy-niekedy aj ciapky,ze teplo

milhaus
26. sep 2008

minuly rok sa tiež mala so mnou hnevala ked som ju musela naobliekat ale teraz jej to už nevadi

loren
autor
26. sep 2008

no to som rada ze niesme same 😉

marika80
26. sep 2008

no mala spi v tielku, a uz vo vani ma dopredu upozornuje : ' mami, nie tricko spat 😒 '

veronika13
26. sep 2008

no s obliekaním zatiaľ nejaké veľké problémy nemáme, keď sa ide von, tak pekne sedí na kolenách a dáva ručky do rukávov 😀 no rukavice ani šálik ani za nič, včera bola taká kosa, on ruky ako ľad, dnes som ho vyhrešila a rukavice nasadila, síce asi na 3x si ich nechal, ale som mu dohovorila, že mu bude zimka... veľa už rozumie, tak snáď pochopil, aj vonku si ich nechal, asi po hodine si ich ale zhodil. šálik skúsim zajtra 😀

monkula
26. sep 2008

ponožky? čo sú to ponožky? 😀
keď sedi v autosedačke, tak začne najprv kričať, že nechce topani a potom ťahá aj ponožky, le nteraz je to o to horšie, že dávame pančušky, ta kcche dolu aj rifle a potom aj pančušky.... 😀 😀

veronika13
26. sep 2008

ponožky tiež zhadzuje,najmä v noci

k.a.t.k.a.
26. sep 2008

u nás našťatie problémy s obliekaním nie sú 😎 skôr mam problém že si oblieka aj veci navyše ako moje nohavičky na hlavu, tie má najradšej 😀 a potom ju musím pri dverách presviedčať aby ich dala dolu

prasiatko30
26. sep 2008

proti obliekaniu nema nic len niekedy ju musim drzat na kolenach lebo sa strasne kruti - teraz je ale najnovsia zabava vyhadzovat topanky a ponozky po ceste - takze sa hrame na to ci ma maminka dobre reflexy 🙄 tento rok mam zatial dobre skóre a zatial som vychytala aj vsetky topanky aj ponozky - i ked uz ma zo par krat nahanali po ulici s topankou alebo ponozkou.

a samozrejmostou je strhavanie si ciapky a ze ju skrti bunda ak ju ma zapnutu az ku krku

monkula
26. sep 2008

k.a.t.k.a. moja malá zase v poslednom čase vždy povyhadzuje jarkovu skriňu a oblieka si jeho veci.. včera behala v jeho Spidermanovom tričku 😀 😀 😀
a najradšej si oblieka tatove rukavice na kick-box 😀 😀

marorlinko
27. sep 2008

nebol taky mrzuty pri obliekani dakedy len posledny mesiac asi, daco hrozne tak krici ,natahuje sa ,hodi o zem taha ma za vlasy, ale ked ho idem zobliect,tak to je ine, to hned da, moj tiez je rad iba v tielku a bez plienky, ked vidi,ze sa ide obliekat casto sa schova vo svojom auticku a nevylezie z neho,dakedy musi manzel pomahat pri obliekani daco strasne, dvaja ludia obliekaju jedno male decko, aspon,ze dakedy tie kluce od auta pomozu aj to len na chvilu.
moj uz nevyhadzuje svoje saty zo skrine uz ho to omrzelo,ale zvykne si vybrat sam oblecenie co chce mat na sebe a jasne ako facka, je to tricko s kratkym rukavom a dole nic, takze je to tazke. dnes ideme prec na 3dni ja som zvedava jaku hanbu bude robit pri obliekani jediny kus oblecenie pri ktorom neprotestuje je horna cast pyzama,lebo je tam medvedik winnie pooh on ho miluje, to si aj sam oblecie, v tom predsa nemozme chodit von,alebo byt dnu cez den,ked to ma na spanie,