Odkedy je vhodná poschodová posteľ?

lili777
8. feb 2012

Maminky, ktoré máte staršie deti, odkedy vedeli bezpečne vyliezť na poschodovú posteľ. Dnes sú už také modernejšie, nižšie a majú aj bezpečnejšie vyriešené schody a nie obyčajný rebrík. Uvažujeme o nejakej kvôli priestoru, malý bude mať 3 roky, riešiť to budeme tak keď bude mať 3,5. Len ja neviem, či je to pre neho vhodné. Aké máte postele, vedia sa vaši drobcovia na ne bezpečne dostať a aj dolu?

neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patkaza
29. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

naš malý chcel loziť na poschodovú posteľ už od 2 rokov ale nedovolili sme mu to .. momentálne má 3 aj dva mesiace a v pohode si vie vyliezť a aj spinká na poschodke ... len kúpte nejakú takú ktorá je dobre zabezpečená proti pádu 🙂 http://akoapreco.com/podla-coho-vybrat-poschodovu-postel/

jarmila64
30. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

ja by som sa moju dcerku bala dat spat hore na poschodovu postel.. ona sa v kuse prehadzuje v noci..

kibuk1
11. jan 2016

@gretkab ahoj kde si to kupila, kolko to stalo? dobre riesenie ta poschodovka 😉

gretkab
11. jan 2016

@kibuk1 Kupili sme v Bratislave v ITR (v tom case cca 3 roky dozadu) bola predajna v Podunajskych Biskupiciach. Cenu uz fakt netusim, ale bolo to relativne drahe. Kedysi fungovala stranka www.itr.sk - ale teraz som pozerala, ze je tam uz nieco uplne ine, takze netusim.

martaniana
11. jan 2016

@gretkab my sme tiež tak kupovali cez itr ale v žiline tiež 4 roky do zadu a už majú pobočku len v lučenci

gretkab
11. jan 2016

@kibuk1 Toto som teraz nasla ako info o nich: http://www.tic.sk/266.info - netusim, ako aktualne resp. ako teda teraz funguju.

baska1
18. jún 2016

Baby a prosím reálne do kedy ste vyuzivali posch.postel pri chalanovi a babe?do koľkých rokov cca?

baska1
31. jan 2017

@gretkab prosím kde ste kupovali?

gretkab
1. feb 2017

@baska1 ITR v Bratislave, ale tusim uz niekto vyssie pisal, ze uz na Slovensku ani nie su.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
19. apr 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

My sme teraz kúpili poschodovú posteľ v sconte. Starší ma 7 rokov, mladší 3 a v pohode ju zvládajú obaja

eliska4
20. apr 2017

To je veľmi individuálne. Niektoré dieťa zvládne poschodovú posteľ dvoch rokoch, niektoré až v piatich. Musí vedieť bezpečne vyliezť a zliezť a pochopiť, že tam nesmie vymýšľať

maria_umelkyna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria_umelkyna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moniikka
17. apr 2018

My sme kúpili poschodovu minulý rok v novembri.Dcérka mala 5,5roka a syn 2roky a v pohode vie vyliezť hore a dole sam.

rebecka_burs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka_kal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka_kal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
10. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

tie poschodové postele vyzeraju veľmi dobre. A od kedy su vhodné musite posudit sami, záleži od deti.

12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

zaleží od deti. Predsa len musia byt dost vyspele na to, aby z nej nespadli a pochopili, že z nej musia po rebriku zliezt dole. Ale inak su poschodové postele super vec na ušetrenie priestoru

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
23. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ano, vysuvacie, kde sa jedna vopcha pod druhu a ušetri to priestor. Taketo postele su naozaj velmi odbre a prakticke, hlavne do maleho bytu

mareri
4. nov 2019

svoje deti by som na poschodovu postel spat nedala. Bala by som sa, že spadnu. Radšej by som zvolila vysuvaciu postel.Podla mna je bezpečnejšia ako poschodova

jakubl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobo987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz