Odporučte vibračné kresielko, s ktorým ste spokojní.

zuzka0601
25. dec 2019

Ahojte žienky 🙂 prosím Vás viete mi poradiť nejaké vibračné kresielko a hojdačku v jednom s ktorou mate dobre skúsenosti? Chcela by som také čo vibruje, má melódie a aj sa dá hojdat 🙂 Počula som ze to pomáha aj bábätkám sa vykakať ak vyprdieť.. A keďže mame koliku tak chcem niečo také kúpiť. Len sa bojím aby tie vibrácie neboli silné alebo aby som nekúpila niečo zlé. Ďakujem za typ. Pekný večer 🙂

arcticcode
25. dec 2019

My máme presne toto: https://detske-lehatka.heureka.sk/bright-stars-...
Je to až do 18kg (väčšina je do 9kg), vibruje to asi ako mobil, takže nič moc. Dá sa tam zavesiť tá hrazda s tými hračkami, do ktorých bábätko udiera. Náš chlapec v tom síce nikdy sám nevydržal viac ako 10 minút, ale mám kamaráta, čo spolu chodíme kočikovať a jeho staršieho chlapca, keď tam dali, tak 5 hodín ani nevedeli, že ho majú. On sa tam hupal, vibrovalo mu to na prdel, cikal, kakal, prdel v tom, udieral po hračkach, hombal sa a aj zaspal. No proste radosť žiť s takým deckom :D

simona92101
26. dec 2019

Mame lehatko Ingenuity,prijemne melodie hra,vibruje,su tam rozne zvuky ako šum mora,spev vtakov,zblnkot potoka.aj s novorodeneckou vlozkou a hrazdou s hrackami.fajn sa to cisti,nieje problem dat cele dole a oprat,ani cenovo niesu zle.ja som v tom zo zaciatku aj krmila dcerku kym poriadne nesedela.

zuzka0601
autor
26. dec 2019

@simona92101 čiže je možné ho používať už od narodenia? Máme len 3tt 🙂

simona92101
26. dec 2019

@zuzka0601 ano,nachvilku sa uz od narodenia moze hupat.ja som si tam dokupila este taku extra vlozku,dcerka bola drobna tak sa tam stracala 😉

zuzka0601
autor
26. dec 2019

@arcticcode ja pozerám ingenuity malo by aj vibrovat aj mat melódie aj sa hojdat. Snáď bude dobre 🙂