Odporučte zimný fusak do vaničky Bugaboo

jozefina30
2. máj 2020

Ahojte, mate skusenosti a odporucania na dobry zimny fusak do hlbokej vanicky? svojou hrubkou primerany nasim miernym zimam v Bratislave🙂 Mam objednany bugaboo fox a rozmyslam, ci sa oplati investovat do ich fusaka alebo mate odporucenie na lacnejsi a rovnako dobry. Ci do vanicky ide uplne iny typ fusaku ako do sportiaka? Lebo ten bgb je na fotkach vzdy vyobrazeny leb so sportiakom. Prepacte ak som uplne vedla, ale je to moje prve dieta😇😊

dzina007
2. máj 2020

ja som pri mojich detoch mala fusak lodger bunker... v tej dobe bol najidealnejsi pre mna.. neviem ake su novinky na trhu teraz...
ale mala som ho vo vanicke od jesene az do jari... v zime s vnutornou vlozkou.. a potom dalsiu jesen zimu jar s nami preckal v sportiaku...

jozefina30
autor
2. máj 2020

@dzina007 lodger je myslim ze stale aktualna volba🙂 ...ten jeho povrch bol ok? vidim, ze jeden z tych celorocnych typov je komplet latkovy, posobi na mna ako deka bez nejakej nepremokavej vrstvy alebo outdoor softshellovej upravy.
https://www.bebee.sk/lodger-fusak-bunker-teddy-...

dzina007
2. máj 2020

On je vlastne fleecovy. A tusim impregnovovany. Ako ked bol dast alebo silne snezenie mali sme vzdy tak ci tak plastenku.
Ak iba mierne pofukoval napriklad sneh tak nepremokol nikdy. Viem ze v dobe ked som ho ja kupovala som citala nlog kde hontestovali v severskych krajinach a v -10 obsral v poho s dietatkom.
Ja mozem p9vedat ze rym ze bol lahky a makky ako deka bolo s ni lahke manipulovat dieta zababusit a tym ze je raky dekovy nepotrebnu dlzku vo vanicke prehnut dohora.
Detom v nom nikdy zima nebola vzdy boli teplucky.
Jasne se ak uz podrastli a mali okol 1.5 roka sme uz mali kupeny aj dalsi fysak ktory mal pogumovanu cast okolo noziciek pretoze deti vela behaju raz v kociku su raz niesu a vtedy uz je lodger pri spinavyh topankach neprakticky.
Ja som lodger ale naozaj vyuzila pri dvoch detoch a predavala ho este stale v top stave ze nebol ani zniceny.

evinka3007
2. máj 2020

Ja som mala z aliexpressu objednany, sice fake ale bol teplucky, stal ma 45€ a ked sme ho porovnavali s originalom tak bol azda este lepsi, teplucky makkucky a krasny zaroven 😊 maly sa mi narodil v juli takze zimny fusak som na maximum vyuzila jak vo vanicke tak aj v sportovej casti, kedze od januara som musela vanicku vymenit...

neonka123
2. máj 2020

@jozefina30 ahoj. Ja mam fusak značky Belisima a som moc spokojná. Tento sa dá dat aj do hlbokej vaničky a aj do športiaka.

asg
2. máj 2020

@jozefina30 ja som kúpila fusak gmini zimný hrubý (cca 35€),ktorý má možnosť predĺženia.takze aj do vaničky a keď babo podrástlo,tak aj do sportaku s predĺžením.ono je to fakt dosť praktická vec. bol super a aj teplý,aspoň som nemusela toľko obliekať.a predĺženie malo len sustiakove vnútro,takže ani špinavé topánky by nevadili.a na jar a jeseň som mala lodger.