Odsávačka mlieka Avent verzus Tomme Tippee

savinka1
21. jún 2012

Aké sú Vaše skúsenosti s týmito odsávačkami. Neviem sa rozhodnúť, či sa zadovážiť radšej Avent alebo Tomme Tippee. Ďakujem za Vaše rady a postrehy.

ludka77
21. jún 2012

@savinka1 ja som mala avent ručnú a bola dobre. Som zvedavá aj ja na skúsenosti ostatných tiež budem zas potrebovať. Zatiaľ som rozhodnutá zas za Avent

savinka1
autor
21. jún 2012

A super, idem hneď preštudovať 🙂 Ďakujem 🙂

aknel1985
21. jún 2012

Ahojjky ja som pouzivala tiez aventku a bola som s nou velmi spokojna je to ticha odsavacka a raz dva som s nou mliecko odsala este k tomu boli aj avent pohariky na zmrazenie mliecka, ktore sme tiez vyuzili a este vyuzivame ...ja som si musela mliecko casto odsavat pretoze som ho mala velmi vela a mala ma uz 13 mesiacov a este stale ju kojim ...ale uz si nemusim odsavat kedze dcerka mi vsetko mliecko vytiahne.... do roka som z mojha mliecka robila kase a papanicka pre malu ...takze asi tolko

ivett1
21. jún 2012

ja som používala avent-ku a bola som s ňou spokojná (aj ručnú, aj elektronickú...) 😉 ...má celkom dobre prekombinované príslušenstvo - poháriky na odsávanie, dojčenské fľaše...

palomka
21. jún 2012

aj ja mam avent-pakovu a som max. spokojna a tiez mi vyhovuje, ze sa da namontovat bud rovno flasa (napr. ked su popraskane bradavky a prisatie babatka boli) alebo zberne nadobky ktore sa uzavru a uskladnia 🙂