Odsávačka Noštek

erickam
28. júl 2013

Dobrý deň mamičky moja 7 mes. dcérka má soplíky, odsávam jej ich pomocou odsávačky Noštek, ktorá sa nasádza na vysavač, s malým tahom a som s nou veľmi spokojná, len sem tam ma premohne taký pocit či jej to nesaje privelmi, alebo či jej to satie nemôže niečo spôsobiť, aj malá ju znáša dobre, ak sa nenájdu zlé skúsenosti budem len rada, pekný deň Erika

gaby21
28. júl 2013

@erickam Nič sa neboj, pouzivala som pri oboch uplne od narodenia, od prvych dni, lepši vynalez pre babatka ani nemoze byt 😅

cerez
28. júl 2013

Super vec, rýchle a nie je to tak stresujúce ako ručné odsávanie. Ja na to nedám dopustiť.

sosovica
28. júl 2013

Aj mi ho mame....vynikajuca vec....najskor som sa bala ze ten cysavac jej vysaje aj mandle :D ale je to vynikajuca vec mame ho do dnes nelutujem jeho kupu 🙂

usiko
28. júl 2013

@erickam neviem, ci existuje lepsi vynalez pre deti ako je toto.....nedam dopustit....... 🙂 nic sa neboj,aj vacsi vykon neublizi....🙂

erickam
autor
28. júl 2013

@gaby21
@cerez
@sosovica
@usiko ďakujem Vám za upokojenie aj ja som rada že to mám, s ním to nieje také stresujúce pre obe 🙂 🙂

m_ij_ka
29. júl 2013

neboj sa, ja mám tiež tú istú odsávačku a skúšala som to najskôr na sebe, dieťatku uškodiť nemôže. Takže sa neboj