Odsavačka Noštek - skúsenosti

sanny2993
7. mar 2021

Ahojte. Uvažujeme nad kúpou tejto odsavačky. Doma mame len tyčový vysavač preto nas zaujima či ste niektora skusila sať pripojenim k ručnému vysavaču pripadne či vytiahneme sopliky aj ťahanim ustami 🙂 a či ste s ňou celkovo spokojné 🙂

diaalex
7. mar 2021

@sanny2993 len k poslednej časti viem napísať 🤗 som max spokojná, behom 1 dňa prešiel soplik vďaka nemu 🤗

saxana000
7. mar 2021

V noci som ju nepripajala na vysavac nikdy scasti kvoli susedom lebo mame tenke steny a potom lebo by mi dieta viac nezaspalo vytiahla som aj ustami tolko aby mohla dychat namakas sa sice ale da sa..na tycovy neviem posudit ci sa da.ale spokojni sme s nou sluzi uz 5ty rok mala uz vie sice pekne fukat nos ale take tie poriadne lepkave zelene sople jej stale odsavame drasticky ale ucinne.😉

ikonica
7. mar 2021

Zatial som ju na vysavaci ani neskusala... Odsavam ustami... Ale nebola zatial nejako silne zahlienena... Neviem ci by to slo aj pri nejakych silnejsich soploch... Vzdy najprv nakvapkam Libenar, postlacam nostek, chvilu pockam a odsajem co sa da...

vecnemlada
7. mar 2021

Ja som ťahala soplik cez tyčový vysavač

sanny2993
autor
7. mar 2021

@vecnemlada prosil ťa a akym spôsobom ?? Trebalo nato dvoch ? Že 1 pridržal koniec pri vzduchovom sani a 2 "vysaval" ? 😃😃😃