Odsávačka soplíkov. Akú kúpiť? Je dobrá LivingLab?

femmefatale
22. feb 2008

ahoj, chcela by som nejaké informácie ohľadom odsávačky soplíkov Living lab, poprípade nejakú podobnú na baterky 😉
rada by som vedela, aká je, či sa oplatí kupovať, či ste s ňou spokojní 😖
7-mesačný syn ešte soplíky nemal, preto by som sa chcela pripraviť, hadičkovú odsávačku nechcem, nemám asi na ňu pľúca a vysávačovú tiež nie, nebudem v noci trepať vysávač po schodoch do spálne a hučať ním a pobudiť celý dom 😅

vedeli by ste mi poradiť, prípadne odporučiť nejakú inú?
ďakujem 😉

ooxy
27. feb 2009

ahojte,
aj ja mam odsvacku living lab a som s nou spokojna, pokial male nie su chore...je dobra akurat tak na vytahovanie susnikov...aj to treba casto menit baterky, aj ked nie su vybite, inak netaha dobre...
ked boli male chore, nebola dobra, lebo nevytiahne to co by mala...kupila som si odsavacku na vysavac, pre tej placu...ale vytiahne to co ma...
takze living lab...len tak na cestovanie, na susniky...ale do choroby nie...

kacka.va
27. feb 2009

ooxy: a dáváš tam nabíjitelné nebo ne, protože my nejdřív dali nabíjitelné a za moc to nestálo.
Možná jsi nepřišla na správný grif, my při velké rýmě problém neměli 😉

denisocka
27. feb 2009

ja si tiež myslím,že pri klasickej nadchce,ked sople teču problem nie je,ale take huste ako naleduje po nadchce-tak to nám von nejde-myslím tie zadne sople

a tie farby suu ako? ružova na riedke,modry na stredne a biely na huste?

ooxy
27. feb 2009

kacka davam normalne baterky...teda nenabijacie...
no ked sme mali fakt ze sople, tak s vysavacom som im toho vela povytahovala s living labom len to co je na konci nosa, ten nevytiahne hlbsie sople...
proste living lab pouzovam pri dennej hygiene...aj male ho maju rady 🙂) nerevu, nechaju si susnik vytiahnut 🙂)
ale pri chorobe sa mi neosvedcil...

denisocka
27. feb 2009

oóóóó - bodaj by ani moj nereval ,ale toho sa asi nedočkám 😔

ooxy
27. feb 2009

🙂) ale vysavac...to je iny suboj 🙂)

jana1979
27. feb 2009

ooxy a je dobre odsavat kvuli denni hygiene??? Ja myslim, ze ne, muzes poskodit sliznici, bude vysusena...
Holky a co Lanaform? Ta dokonce hraje pisnicky. Vcera jsem ji objevila na netu...

ooxy
27. feb 2009

jana, ja im neodsavam denne s vysavacom...ked maju susnik, pouzijem living lab...na to je ten pristroj akurat dobry... aj to niekedy taha s tazkostami 🙂)) po niekolkych pouzitiach skor asi vibruje ako taha... tak som to myslela
inak si myslim, ze to bola zbytocna investicia...lebo taku istu sluzbu by mi spravila aj balonikova odsavacka ci usna tycinka...

jana1979
27. feb 2009

OK, pokud to ma jen slaby tah, tak asi ano. Ja bych totiz ani pres hadicku neodsavala denne, spis pouzivam vatove tycinky nebo neco, cim je vytahnu 🙂

Je zajimave, jak se tady stretavaji nazory, ze je ta odsavacka dobra a neni, tak ja fakt nevim ☹

ooxy
27. feb 2009

no ved 100 ludi 100 chuti... tak si vyber 🙂)
moj nazor je, ze urcite to nie je na cas choroby...

akurat som pouzivala vatove tycinky...lebo oslabli baterky, nemam nahradne...a odsavacka netaha dobre... 🙂)

smejko1
3. júl 2009

baby, nikto ste nemali problem s odsavackou na vysavac, zeby vam zhorel vysavac? nam uz 2vysavace zhoreli a ide ma porazit, preto pozeram tu na baterky, aj ked ta na vysavac super taha...... len nam vie urobit takeho fau pax......

ooxy
4. júl 2009

ahoj, no my sme odsavacku na vysavac uz pouzival aj dost intenzivne, trikrat uz boli soplave moje dvojicky... a vysavac funguje perfektne...

majdiska
4. júl 2009

smejko, ak sa môžem pripliesť do témy, tak mne nedávno po intenzívnom vysávačom ťahaní - malý bol stále chorý zhoreli nejaké uhlíky.. ešte dobre že sa to dalo vymeniť.. ale už zasa mám obavy, malý je znovu zasoplený a nechcem prísť o vysávať.. tak tiež kukám po tej odsávačke na baterky.. a navyše začal chodiť do jasličiek, tak sa možno hodí táto odsávačka, ked bude len nachladnutý 🙂

ahojcek
17. sep 2009

Baby, práve som chcela tú našu LivingLAB dať do aukcie, ale rozhodla som sa, že jej ešte dám jednu šancu s novými batériami. Len neviem, ako tú šancu zrealizujem, keď sa drobec bráni vždy, keď mu dávam niečo do nosa (nezávisle na hluku) a pri LivingLAB sú potrebné na samotné odsávanie 2 ruky - zišla by sa tretia, čo podrží hlavičku 😀. Nedám dopustiť na vysávačovú odsávačku. LEN ... stále sa obávam, že by drobec mohol prechladnúť niekde mimo domova.

pajinka23
19. sep 2009

my sme velmi spokojny s odsavackou na vysavac klobuk dolu tomu kto ju vymyslel 🙂 🙂

marticumacek
19. sep 2009

Ahoj,doma máme odsávačku na vysavač.Už jsem 3x odsávala.Je to rychlovka,ale fakt mě nebaví vytahovat v noci vysavač a rámusit.Tak jsem si objednala odsávačku na baterky.Porovnám a uvidím. 😉

graziela
6. okt 2009

Ahojte babenky,
ak by ste niektora mali zaujem o bateriovu odsavacku LivingLab, tak vam ju rada ponuknem. My sme ju pouzivali od cca. 3mes., ked malicky 1.krat ochorel, vysavacovu sme vobec nemali a ani nemame, takze to nemam s cim porovnat. Ale pravda je, ze je treba silne baterky, potom taha tak ako ma 🙂 🙂 🙂
Odsavacka je v 100% stave, je malicko pouzivana...Na cene sa mozeme samozrejme dohodnut 😉
Ak mate zaujem, piste do IP.

alexandrah
8. okt 2009

ahojte, viem, ze pisem asi do inej temy, ale mate niekto skusenosti s odsavackou elektronickou na hlieny avent? je draha, cca 51 eur, ale ak pomoze ... vysavacovu neviem, nas strasne huci, ako zbijacka, + ma saci vykon 450, to nejväcsie, ake existuje (aby som dobre povysavala 😀 ), ale to mu vytiahne aj creva, tak neviem, ci by som sa odvazila ...

ada7416
19. nov 2009

ahojte... mam rok a pol rocneho syna a uz od malicka mu odsavame nostek s odsavackou na vysavac ... skutocne nie je nic lepsie a uz sme toho vyskusali vazne vela... 🙂

sevzuz
23. feb 2010

my mame odsavacku na vysavac a je super,
ale jednu vec musim uviest ak je tah vysavaca prilis velky na vysavacku to nema velky vplyv lebo ona je svojou konstrukciou akoby redukcia na vykon takze taha velmi jemne, staci vyskusat na ruke!

tanaja
13. jan 2011

Caute, chcem trochu tuto temu ozivit. mame tu uzasnu odsvacku,ale neviem nasadit tu priesvitnu cas na odsavacku, teda ten vrchnak. ide mi to odkrutit a potom to ani za svet neviem dat naspat. ide ma porazit....o chvilu poleti ☹

janush
20. feb 2011

Poznate aj ine elektricke odsavacky (bez nastavenia na vysavac), ktore su lepsie ako Living Lab? Dakujem

luliky
5. apr 2011

Ahojte dievcatka.

Neviem, ci ste uz poculi o vynikajucej malickej domacej odsavacke od Medeli. Vola sa Clario a je mozne ju pouzivat bez potreby dokupovania prislusenstva. Da sa objednat aj nabijatelna s kablom do auta.
http://www.medis.sk/index.php?page=shop.product...

syslica
5. apr 2011

My máme takúto (viď foto) Lanaform, ktorá pri odsávaní ešte aj vyhráva 🙂 - a keďže máme dva páry veľmi úzkostlivých starých rodičov, ktorí rev svojich vnúčikov pri odsávaní vysávačom nemohli počúvať - máme aj 2 ks týchto odsávačiek (akosi to neskoordinovali 😀 ). Jedna je úplne nepoužívaná, len odskúšaná. Ak by ste ju chceli odkúpiť, napíšte IP, rada pomôžem.

siss_sz
4. mar 2012

baby, nejaká odsávačka na vysávač, čo sa dá ale sterilizovať, neexistuje? vďaka!

lenus2304
18. nov 2012

dievcata, kupila som odsavacku hlienov livinglab, nema vsak navod a neviem ju pouzit, viete mi nektore co ste s nou spokojne poradit ako na to, pripadne nascanovat navod na pouzitie?, nemala som ho v baleni. Lenka

mamina19844
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivka501
29. nov 2014

Ahojte, chcela by som a opýtať tých ktorý majú odsavacku livinglab. Ja som ju kúpila a doma som ju chcela spojazdnit. Sala pekne a dost silno no ako som tu priesvitnu cast dala dole aby som vedela ako sa to cisti a nasadila naspäť od vtedy mam pocit ze saje ovela menej...neviem ci som ja nieco zle spravila alebo co ale chcela by som sa vas opytat ci s tym viem nieco spravit...stalo sa to uz niekomu??? Gumycka tam stale je.... ☹

msojakova
23. mar 2015

Ahojte,
chcela by som sa opytat, ako sa umyva odsavacka soplikov LivingLab ? Treba vzdy odstranit tu priesvitnu vrchnu cast a vyumyvat to ? ... Nemam zial navod na obsluhu, na krabici je vsak nakreslene, ak to spravne chapem, ze sa da cistit tak, ze sa ponori ta cast s priesvitnym nastavcom do vody, odsavacka sa zapne ... tym vodu nasaje, vycisti sa, ale zase potom treba dat dole tu priesvitnu cast, nie ? Pytam sa kvoli tesneniu, ktore sa tym vecnym "srobovanim" asi rychlo znici, nie ?

Dakujem za radu, vopred :o)

olioilova
12. aug 2015

@syslica

Prosim vas kde by som mohla zohnat presne tuto odsavacku lanaform modru s melodiami, lebo ju neviem nikde zohnat. Dajte mi vediet ak ju este mate k dispozicii na predaj. Dakujem.