Odsávačka soplíkov. Akú kúpiť? Je dobrá LivingLab?

femmefatale
22. feb 2008

ahoj, chcela by som nejaké informácie ohľadom odsávačky soplíkov Living lab, poprípade nejakú podobnú na baterky 😉
rada by som vedela, aká je, či sa oplatí kupovať, či ste s ňou spokojní 😖
7-mesačný syn ešte soplíky nemal, preto by som sa chcela pripraviť, hadičkovú odsávačku nechcem, nemám asi na ňu pľúca a vysávačovú tiež nie, nebudem v noci trepať vysávač po schodoch do spálne a hučať ním a pobudiť celý dom 😅

vedeli by ste mi poradiť, prípadne odporučiť nejakú inú?
ďakujem 😉

livia76
22. feb 2008

Mame Living lab už od narodenia a nedám na nu dopustit. Pár dní mi trvalo,kým som sa naučila správnu techniku ,ale oplatilo sa faaaakt 🙂 vrelo odporúčam

janka196
22. feb 2008

ahoj pridavam sa k spokojnym maminkam s odsavackou Living lab. je fakt super a ma aj nadstavce ktore sa daju vymienat podla veku dietatka alebo hustoty hlienov

femmefatale
autor
22. feb 2008

ste zlaté, ďakujem - idem ju teda objednať 😉 😵
a aká je tá správna technika teda? 😉 😕 nech tiež nad tým nematurujem

dá sa to porovnať s tou vysávačovou? - myslím tým ťah soplíkov a tak..

susik77
22. feb 2008

ahojte.do akeho veku sa to da vyuzit?my mame vysavacovu, som spokojna. ale zisla by sa mi odsavacka na cesty...

livia76
22. feb 2008

no k tej technike- prišla som na to, že ked priložím odsávačku k vnútornej stene nošteka-tak to ,,soplík" vcucne rýchlejšie,ako ked ho tam ,,lovím" krúživým pohybom -ale každý má asi inú tachniku 😀 😀 😀 .Susik77 vysávačová je super ale ten hluk ☹ a táto vydáva len také jemné bzučanie-používame Living lab od narodenia 😀

femmefatale
autor
22. feb 2008

livia dík 😵 😵

livia76
22. feb 2008

😵 máme rovnaké kočiare ,teraz budú aj odsávačky haha 🙂 🙂

janka196
22. feb 2008

nam to ide najlepsie ked je druhu dierku zapcham prstom. potom soplik vycucne raz dva 🙂
susik na krabici pise ze od 0-99 😀

schnek
22. feb 2008

holky, nemůžete hodit link? nepovedlio se mi jí najít 😕 díky

otrivinkajanka
22. feb 2008

ja mam odsavacku na vysavac a som s nou strasne spokojna dcerka ked mala soplik tak so jej ho vysavala a za dva dni jej zmizol

janka196
22. feb 2008

dufam ze som to dobre okopirovala 😅

marushka
22. feb 2008

ajoj, maminy-ja bohužiaľ pridávam negatívnu skúsenosť-podľa mňa vôbec nemá tak super saciu silu...ale je to asi tým, že ja som zvyknutá na klasickú vysávačovú odsávačku.Living lab nás soplíkov proste nezbavil a absolútne nám nepomohol ☹ ☹ ☹ papapa

ena
22. feb 2008

marushka: fakt neodsaje sopliky tak ako vysavacova? lebo my vysavacovu mame, ale Filip si uz nenecha nou odsavat, normalne bojujeme.. jemu staci ze zapnem vysavac a vezmem odsavacku do ruky a uz sa uteka schovat, ale ked sa odsava bratovi, to by hned asistoval 🙂 Minule mu chcel rovno hadicu od vysavaca strkat do nosa 🙂

schnek
22. feb 2008

děkuju 🙂 ta cena teda nic moc 😒 i když ona ta na vysavač taky neni zrovna laciná 😒

marushka
24. feb 2008

ahojček-tak tá cena to je fakt des, aj keď je tam asi tak 500 skk rozdiel...ena-ja viem, že tá vysávačová detičky desí, ten zvuk určite nie je nič príjemné, aj ja som s kubkom zápasila, ale living lab mu zase naozaj nevytiahol nič....hoci bol tichučký...tak neviem. 😉 😉 😉 ak už máš tú na vysávač, asi je zbytočné vyhadzovať ďalšiu tisícku, radšj sa trošku poper s drobčekom, ...Iné by bolo, keby bola nejako extrémne účinná...tak toľko odo mňa ...papapapanček

ena
24. feb 2008

marushka: no, vysavacovu mame, a dnes uspech, maly si ju sam drzal pri nose 🙂
Akurat na tej vysavacovej je fakt blbe to, ze narobi ramus a v noci sa mi s nou babrat, resp. s celym vysavacom nechce, lebo by sa zobudilo aj druhe dieta.

pietra
24. feb 2008

ako dlho sa odsavacka pri dietati vyuziva? mame vysavacovu a som s nou velmi spokojna, ale rozmyslala som prave nad Living lab kvoli dovolenkam a inemu cestovaniu, lebo nikdy neviem, kedy pri babatku treba odsat sopliky. Ale zas dat dalsiu tisicku za nieco, co by som vyuzila len par krat ... 😒 tak neviem, ci kupit alebo nekupit

marushka
25. feb 2008

ahojček maminy, tak vidíš ena. ako ti malinký vlastne sám pomohol 😉 ono ja viem, rámus to je, naša neterka mala soplíky pri poslednej návšteve slovenska, odsávali sme non stop zatiaľ čo celá rodina vrátane nášho malého spala, ale pomohlo jej to, asi treba niečo oželieť, ...tiež majú living lab, ja som jej ho kupovala, pretože jej rodičia odmietali tú vysávačovú, ale nakoniec si ju na slovensku aj kúpili a bolo to super, rozhodne jej prišli na chuť...keďže videli aký to malo na malú účinok.myslím, že teraz living ani nepoužívajú.Pietra, čo týka toho cestovania-ono je to malé a nepotrebuješ vysávač, takže aj pohodlné, ale...viď vyššie.Náš malý cca od tých 20 mesiacov fúka noštek do vreckovky a máme grif-my sme tú vysávačovú všade nosili zo sebou a to sme boli často mimo dom, a tam, kde nebol vysávač, sa hral na vysávač manžel a ťahal o sto tristo, tak ako pri starých odsávačkách 😀 😀 😀
papapapa

katika1
25. feb 2008

ahojte.. aj my ju máme a využívame ju stále 🙂 je super!

iffka2002
25. feb 2008

ja som ju predala lebo skoro nic neodsala.. zato vysavacova je vyborna 🤐

ena
25. feb 2008

marushka; dik, usetrila si mi tisicku, lebo uz som fakt rozmyslala nad kupou 🙂 Tak ostaneme pri tej vysavacovej 🙂)

lily80
15. apr 2008

Kúpila som si odsávačku Livinglab cez internet a nemám k nej návod na použitie. Ak by ste niektorá mali možnosť ho naskenovať a poslať mi ho mailom (alebo odfaxovať) bola by som veľmi rada.

lily80
16. apr 2008

Ďakujem už mám návod.

tamia
16. apr 2008

ahoj,
mám odsávačku living lab a za nič na svete neviem ako treba s nou odsávať. Vobec nám to nejde, nič nevytiahne. Pripadá mi strašne slabá a tým aj nepraktická. Naučte ma to, prosím 😉

janka196
16. apr 2008

tamia ja malej vysavam sopliky tak ze jej jednu dierku zapcham a tak potom vytiahne. hlavne v nej treba casto menit baterky. stale vyskusam na ruke. ked citim ze slabsie taha tak dam nove. ona aj tak divne vrci ked ma slabe baterky. a pouzivam biely nadstavec.

dzaja
19. apr 2008

Najlepšie sa mi pri soplíkoch osvedčila odsávačka na vysávač. Šetrná,rýchla,predcízna. 🙂

carisma25
27. apr 2008

poradíte mi aká odsávačka je naozaj dobrá a kde ju dostanem kúpiť? Ďakujeeeem 😎

deni84
4. júl 2008

ahojte,

aj ja pridám svoj názor...

...keď mal malý 3 mesiace, tak dostal prvý krát soplíky a uvažovali sme akú odsávačku kúpiť... nakoniec sme kúpili vysávačovú a veeeeľmi nám pomohla... malý dokonca pri odsávaní aj zaspal 🙂 keď bol o niečo väčší a dostal soplíky, tak to už bolo horšie a tak sme kúpili aj living lab, ale vôbec nemá taký ťah ako tá vysávačová... ale na cestovanie nám poslúžila... no naozaj s tou na vysávač sa nedá porovnať... keď mal malý asi pred mesiacom soplíky, tak sme zase museli odsávať ale naučila som ho, že sa nemá báť, dala som mu ju, aby sa s ňou chvílu hral (bola som pri ňom) a ukázala som mu, ako si má odsávať soplíky a až potom som zapla vysávač... a začal si odsávať soplíky sám 🙂))) tak som sa vytešovala a potom už nebol problém 🙂))

zlaticakhalil
3. okt 2008

cafte kocky
aj ja mam vysavac 🙂 a som spokojna fakt skusala som to s kadecim ale tot je pecka 😀 😀 😀