Opaľovacie krémy pre detičky

maca1ca
22. máj 2014

Žienky, chcem sa opytat ktory opalovaci krem pouzivate pre svoje dieta, Ja pouzivam NIVEA a som strasne nespokojna!!! nenavidim ked je mala cela mastna a lepkava este pol dna a vsetko sa na nu lepi!! (piesok,prach, vlasy) Poradte mi ake mate skusenosti s inymi opalovacimi kremami aby som nekupovala kazdy a neskusala...hladam najlepsie striekaci, rychlo vstrebavajuci ktory nie je mastny a nelepi s faktorom 30+ . Vase rady a skusenosti velmi ocenim, dakujem

moni182
22. máj 2014

ja som akurat kupila daylong baby 30, sestrin malý ho používal a boli s nim spokojni

maca1ca
autor
22. máj 2014

a nie je mastny?

alex31
22. máj 2014

Kym bol maly "maly"🙂 tak jednoznacne Daylon ale minuly rok som chcela nieco ine vtedy sme mali 3,5 r a tak som zacala studovat recenzie a odporucania a nazory a ostala som straaaasne prekvapena z toho co som sa docitala ...nikdy by som to totiz nepovedala .... Posudzovalo sa asi 20 opalovacich kremov mliek sprejov a olejov aj pre deti aj dospelakov ....drahe aj lacne ...no a ako najlepsi opalovaci krem ktory naozaj splna vsetky kriteria ako hodnota UV, vodeodolnost, chemia, vona, praktickost, a pod. pri dospelakoch vyhral jednoznacne opalovaci krem z Lidlu Cien 50 a pre deti zas z DM Sun Dance 30 ...kupili sme SunDance aj ked ja som bola dost skepticka vzhladom na tu nizku cenu ale MAXIMALNA spokojnost nakoniec sme ho pouzivali vsetci 🙂 ...krasne opaleni bez spalenia a inych problemov ...takze to asi naozaj nie je vzdy len o cene 😉 a mimochpdom Nivea a Daylong boli az na nejakom 10-15 mieste ☹ ...takze aj tohto roku urcite u nas DM SunDance 🙂

sarinka2012
23. máj 2014

@maca1ca Ahoj,ja pouzivam pre malu od Garnier 50tku ,je perfektny,lahko sa vstrebava,je odolny voči vode aj piesku,je to klasicky krem,nema pumpičku,ale lahko a rychlo sa vstrebava,neznasam ked na malej ostava biely mastny filter a tento krem sa mi osvedčil najviac 🙂

maca1ca
autor
23. máj 2014

Dakujem za radu uz aj ja som dnes od kam.dostala radu na dm ze si zeny chvalia...vyskusam teda