Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Opaľovacie prípravky pre najmenších

manika18
29. máj 2014

maminky chcem sa opýtať na krémy na opaľovanie, či sú lepšie spreje .... aké používate .....čo je lepšie .... a aký faktor pre naše najmenšie zlatíčka .-))
ďakujem 😉

lorela
29. máj 2014

@manika18 Som spokojná s krémom, konkrétne od Bioderma minerálny s faktorom 50+. To pre tie najmenšie detičky.
Vo veku 2 - 3 rokov a viac, alebo mimo priameho a najintenzívnejšieho slnka medzi 10. - 15. hodinou až tak vysoký faktor nie je potrebný, dokonca žiadny. Aby detičky nachytali cez leto trošku toho slniečka pre tvorbu vitamínu D 😉

meluela
29. máj 2014

@manika18 ja som dospela k zaveru, ze pokial sa da, tak chranit pred slnkom - hlavne male babo co este sedi v kociku - plienka, slnecnik, velky klobucik, oblecko s dlhymi rukavmi, siesta cez obed ...
fyzikalne filtre su vraj lepsie nez chemicke, ale zasa obsahuju nanocastice o ktorych sa tiez moc vela nevie.
kupila som v dmku tu ich znacku, vraj je dobra
a mazat budem aj teraz v 3r len vtedy ked je to nevyhnutne. minuly rok sme este tiez mazali len par krat ked sa silnemu horskemu slniecku nedalo vyhnut

marse
29. máj 2014

@manika18 my tak isto používame 50-tku od biodermi plus na vecer serum po opalovani.. a to uz nemam najmensie deticky...

manika18
autor
29. máj 2014

díky baby 🙂
je jasné, že opatrenia ako plienka , oblečenie a ostatné je prvoradé, ale moja malá má bielučku pokožku, čo má po mne (ryšavky 🙂) a sama na sebe viem že mi slnko škodí, tak preto si myslím, že by bolo vhodné ju niečim natierať .-)))
takže si radšej nechám poradiť 🙂))

lorela
29. máj 2014

@manika18 Pozerám, že tvoja malá je ešte naozaj malinká 🙂, preto by bolo vhodné aj oblečko, alebo aspoň určite letná čiapočka či klobúčik s faktorom zo špeci materiálu, ale v podstate už bežne k dostaniu v detských obchodoch.

lencika
31. máj 2014

ja striedam faktor 50 a 30 znacka myslim aku si maminka vyberie a hlavne podla ceny kto na co ma

Tu začni písať odpoveď...

Odošli