Oplatí sa viac zimný alebo prechodný fusak?

29. mar 2021

Baby čakám prvé bábo.... Vyhodilo mi na jednej stránke akcie tak kukám a fusaky zimné aj prechodné.... Oplatí sa asi viac zimný alebo prechodný? Využívate to len v kočíku alebo ako.... 🙂

ivka21
29. mar 2021

Ja som mala len zimný a úplne stačil keď je teplejšie stačí zabaliť do deky a dat na vrch časť kočíka na nožičky. My sme dávali aj do vajíčka aj do kočíka jednu veľkosť a v pohode. Inak mala som s merino vnútrom.

lucinka1988
29. mar 2021

Ja mám aj zimný aj prechodný- prechodný je na zimu tenký a zimný mi príde na toto obdobie hrubý a dať len deku mi zase príde málo, takze za mna obidva. Dajú sa využiť aj v športovom kočíku, tak ich mám na také 2-3 sezóny..

eliskadad1
29. mar 2021

ja tiež len zimný využívam, na prechodné obdobie skôr dávam overal taký prechodný, zakryjem dekou hrubou a dám nánožník a stačí to si myslím

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
30. mar 2021

Aj ja mam iba zimny a inak to riesime dekami, prechodny fusak mi este nikdy nechybal.

zuvelyn
30. mar 2021

Ja mám tento https://www.mall.sk/fusaky/petite-mars-fusak-pr..., nie je taký hrubý ako niektoré co som videla a na zimu úplne stačil. Teraz v tomto počasí ho už nepoužívam, ked treba prehodím deku cez nohy. Mam aj prechodný Emitex, ale ten mi príde zbytočný do kočíka, mala som ho iba v zime v autosedačke v aute, aj to len preto ze ske ho dostali, inak by som nekupovala. Bývame pri Košiciach, na Orave to asi bude iné s počasím 🙂

mattkapd
30. mar 2021

Ja som mala len zimný v prechodnom období som použila zimnú spodnú časť z fusaku.. Mne išiel celý odzipsovat a na vrch som dala hrubú deku a nánožník

janickacrazy
31. mar 2021

Kedysi boli len zimné, teraz navymyslaju všetko možné. Ja som mala pri všetkých deťoch len zimný, pri treťom som dostala aj prechodný, tak občas som ho aj využila, ale určite by som prežila aj bez neho.

enoula
31. mar 2021

Aj aj. Prechodný je po rozlozeni vlastne ako deka, cize 2v1. Je zo softshellu, takze neprefukne, nepremokne tak rýchlo

beahavala
18. máj 2022

ja som fusak vyuzivala len v kociku, inak nie

ninah1486
19. máj 2022

ja som mala len zimny